Hey, ikizler ve akrep burcu erkekleri siz bir bakar mısınız?

ikizler burcu erkeği sen nasıl bir kız olsun istersin karşın da?

akrep burcu erkeği sen sevgilin seni bir kız arkadaşınla gördü ve sen hiç bir açıklama yapmadın o da aldatıldığını düşündü ayrıldınız yıllık bir ilişkiydi ve her şeye rağmen devam ederdiniz ona çok sinirlisin ama sevdiğinide söyledin tekrardan barışma gibi bir ihtimal söz konuşu olur mu ki?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İkizler olarak cevap verim nabzı atsın yeter :D Şaka bir yana benim sarışınlara zaafım vardır ama bu demek değildir ki sadece sarışın olcak ben kızda biraz temiz masum olmasını beklerim onun dışında flört etmeyi bilicek sürekli aşkım cicim olmayacak birbirimize dalga yoluyla sataşacağız kırıcı olmadan bana arada zorluk çıkartıcak her istediğimi yaptırmayacak bunlardır benim sevgili adayımdan beklediğim :) Umarım yardımcı olmuşumdur burçlara pek inanmam ama ikizler erkeği çok kişilikli olur derler heyecan yaşamak için tavsiye ediyolardı sanırım :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ben ıkızler erkegıyım ben ısterım kı guzellıgı degıl huyu ıyı olsun benım dusuncelerıme saygı duysun ben ona yanlıs yapmam oda bana yapmasın sadık olsun sevgı dolu olsun

1|0
    0|0
  • akrep burcuyum yanlış benzetme yapmısın

0|0
    1|0
  • Durumumu anlatırdım yanlış anladıysa beni tabi.akrep erkekleri fazla kıskanılmaya gelmez soğur artık bunu bil. Ben oyleyim yani

0|0
    0|0
    • akrepler -.- :d hic svmem

• Ustune gitme sen ne mesaj at nede ara. Kırgın kızgın olduğunu bilir. 2 yılın hatrına bile gelir.

• dün aradım gece hiç bir şey olmamış gibi gayet sakindi ve şaşırdım bayağı konuştuk sohbet ettik sonra yarın ara yine dedi sürekli sen benim hayatımda istisnasın dedi ..akrep

• tekrardan barışma olmaz...gerçek akrep erkeğisen

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canim senin burcun ne ikiside birbirinnden cok farkli kisilikler akrep erkegi ve ikizler erkegi :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...