Siz olsanız ne yapardınız ?

birisi var hayatınızda o kişiyi yeni yeni tanıyorsunuz ve yıllardır hissetmediginiz duyguları ona karsı hissetmeye baslıyorsunuz hissetmeniz için hiçbir sebep yokken.

Baglanma huyunuz yok baglanıyorsunuz falan çocukta sizi çok seviyor ama ona yaklasamıyorsunuz çünkü iki yıl sonra Bulgaristana gideceksiniz orda bir arkadasınız var işiniz hazır mükemmel bir hayatınız olacak yeni bir hayat sonucta onu bırakıp gitmek zorundasınız

ne yapardınız ?

onu kendinizden sogutup kurtulamıyorsunuzda çünkü baglılık var arada ve vicdan azabı cekiyorsunuz çocuk sizi çok seviyor üzülmesini istemiyorsunuz

ne yapardınız ?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• çocuğu bulgaristana kaçırır gemide kaptan nikahı kıyardım :(

1|0
    0|0
    • :D hahaha

iyi fikir aslında kacırıyım ben bu cocugu biraz zor olacak ama :D

ama çocugu yanımda götürme şansım yok Bulgaristana çocukluk arkadasımın yanına gidicem oda bundan rahatsız olur zaten onun bana bunca imkan saglamasının tek sebebi beni yanında istiyor olması bizi degil :(

• yada ben bırakıp gidicem o gelmeyecek :D

en iyisi bu evet evet bu.

• gelmezse bekleyecek işte ne kadar dayanır bilemem tabi..

Erkekler Ne Diyor 1

• Bulgaristan çokda uzak değil çok rahat görüşebilirsiniz bu birincisi.

Bulgaristanda nasıl bir işin olursa olsun çok güzel bir yaşamın olamaz buda ikincisi.

(Ben okuyorum eğlence hayattı güzel tabi ama 3 kuruş para için çalışılcak yer değil bulgaristan bea )

1|0
    0|0
    • bulgaristana gidersem geri dönüsüm olmayacak Türkiyeyi tamamen silip yeni bir hayat kurucam o cocuga baslanırsam ömrümüzün sonuna kadar öyle devam edemez ve 2 3 yıl sabredip beni bekleyemez.

3 kurus degil bea Reklam ajansı Grafikerlik hayalimdeki meslek arkadasımda orda yönetici sirket amcasının kuzenleri sirkete bakmıyor yöneten para kazanan o yani baya baya güzel olacak ama nerden cıktıysa bu cocuk cıktı basıma ne güzel kendimi kapatmıstım yeni aşklara :(

• Sende onu seviyosan söyle gidiceğini bilsin, orda sen vatandaş olursan zaten oda pasaport vize alıp gelir ve senle orda evlenirse oda vatandaşlık alır sınırsız kalma izni alır, hiçbir sıkıntı göremiyorum ben sen sevmiyosun heraldi çocuğu çok..

gidince pişman olucan ama diyim :D millett gelmeye çalışıyor bulgaristandan sen gittmeye çalışıyosun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...