O kadar şey boşaymış..

İyi akşamlar arkadaşlar.Hiç istemediğim halde çok severken bitirdi sevdiğimden gururumu hiçe saydım asla yalvarmadım ama hep ilişkiyi kurtarmak için uğraştım yeri geldi sinirlendim ona yeri geldi o sinirlendi bana ayrıldıktan sonra aylarca bir şekilde konuştuk durduk görüşme planları yapıldı ama bir türlü biraraya gelemedik o genelde artık ilişkiye yeniden başlayamayacağını dile getirsede hareketleri hiç de öyle değildi yani ben kendimi geri çeksem bu sefer o üstüme düştü yazdı durdu ne ben kopabildim ondan ne o kopabildi ve benim kopmama izin de vermedi.Bir ara başkası girdi hayatına kavga ettik duydum o kızdan da ayrılmış ama kavgada beni unut dedi bağırdığım için çok sinirlendi bana benden kopamadınmı dedi ya iyide sen koptun mu ya da kopmama izin verdin mi be insa..Ben artık okadar yıpranmışım ki kafam o kadar dolu ki..Tam 3 ay uğraştım..Ne adımlar attım anlatamam..O ise istemem yan cebime koy tarzıydı hep .Başkasını bulunca hiç yazmadı öylede kavga ettik zaten en son.Ama ben yaptığım fedakarların karşılığını gram alamadım ya ona yanıyorum ben de istiyorum ki benim gibi birini kaybettiği için pişman olsun sevgim o kadar büyüktü ki ona o kadar sevdim onu ki..O da bunun gayet farkındaydı ama bana resmen eziyet etti sanki onu aldatmışım ya da ben terk etmişim gibi bana acı çektirdi aylarca..Ve hiç bir suçum yoktu inanın sadece çok sevdim..Ama naptı en son kavga ettik bana sinirini kusup heryerden engelledi..Bunu yaptı ya ve hiç haketmediğim halde resmen yer yarılsa da içine girsem dedim o an..İçim yandı yine hala da yanıyor..Sizce bu insan hiç mi değeri mi anlayıp afedersiniz ama köpekler gibi pişman olmaz?Yaptıklarıma karşı ondan beni kazanmak için uğraştığını görmek istiyorum sadece yanlış anlamayın asla intikam değil amacım ben onu çok sevdim ona zarar gelmesini de asla istemem ama benim içimi çok yaktı..Şimdiden teşekkürler..

Güncellemeler:
Sabırla okuyup cevaplayan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim..

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• bu bahsettiğin çocuk akre burcumu ya da aslan ? ya canımm çok çekmişsin evet anlıyorum ama artık ne olursa olsun kendın için diren derim.. senden sonra başkasına gitmiş ? pişman olur evet çok zaman sonra pişman olur ama gelip sana yansıtmaz içinde yaşar ve geçer.. umutlanma bişeye gelip özür dilemesi pişmanım demesini bekleme daha cok yıpranırsın..

0|0
    0|0
    • Balık.Ben de.

• engel çok sevenlerde ayrılanlarda oluyor.. sebebi dayanamayıp yazmayım aramayımdır.. ama senınki aynı durum değil baskalarına bakıp da sakın öyle olumlu dusunme sakın ! kendine gel bir silkin ayaga kalk hadii böyle yaparak bir yere gelemezsn acık ve net .

• Hiç sanmıyorum yani çok sevdiğini o kıızı.Sevse ondan ayrılıyor başka kızlarla çıkıyor yazını değerlendiriyor sonra da kışın o kızla barışıyor.Cidden bu benim bir arkadaşım ve bilmiyorum doğrumu ama duyduğum o kızı sevmediği.Başka kızlarla yazın çıkıp sonra ona dönüyormuş bu da sevgi olamaz sanmam ama kız onu çok seviyor ama arkadaşım için aynısını diyemicem..Yok ben ümitlenmiyorum artık asla onu ne affederim ne de ona dönerim asla...Köpek giib yalvarsa dahi asla affetmem onu...

Yükleniyor...