Arkadaşlarr çok sinirliyim mantıklı düşünüp düşünmediğimi bilmiyorum

Hemenn özetliyorum. bir süre beraber olduktan sonra ikimiz için en iyi ilişkinin arkadaşlık olmasına karar verdiğimiz vatandaşın biriyle( eski sevgiliden arkadaş olmaz demeyin bence de ama bu biraz farklıydı) uzun süredir arkadaşız. Hatta birbirimiz için eski sevgiliden daha çok arkadaştık ve bu şekilde çok şey paylaştık bir arada. Bizim dangalak vatandaşın iki hafta önce hayatına birinin girmesinin ardından ki ben bunu bugün bir arkadaştan öğreniyorum iki haftadır konuşmamızın kesilmesinin ve karşılaştığımızda meraba demek yerine bön bön bakmakla yetinmesinin sebebini anlamış bulunuyorum. Dedim ki siego adamım:D Ya anlıyorum hiç bir kız durum ne olursa olsun sevgilisin eski sevgilisiyle konuşmasını istemez ama bu salak vatandaş bunu bana çaktırmadan söylemeliydi en azından anlardım ben. Hayatına yeni bir kız girdiği anda silip atması çok aptalca. Altında başka şeyler aramaya başlıyorum ne biliyim kullanılmış gibi hissediyorum şuan. Ama var ya bir süre sonra bir konuşmaya çalışsın benimle cidden ağzının payını verip yollamayı düşünüyorum. Ayy arkadaşlar çok sinirlerim bozuldu. On saat buraya yazınca da insan rahatlıyomuş ama:D

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• senin psikolojin yıpranmış :) bence bir süre başka yere adapte ol

0|0
    0|0
    • Hayır gayet sağlıklıyım ben :D Bi sıkıntı yok olay şoku şuan aşk olsun:D

• Ya yapmicaksın onu kimse için kendini yıpratmaya değmiyo emin ol.Ama benim takıldığım olay onun başkasıyla birlikte olması değil olabilir gayet normal bu. Sadece iki günlük bir olayla beni silip atması dokundu yani garipsedim kanıksadım kınadım şuan :D

• aynen öyle ben artık takmıyorum gülüp geçiyorum boşver sen iyisin alışmışsın evrim geçirmişsin bu konuda :))))

Kızlar Ne Diyor 1

• yaz bacım yaz rahatlıosan :D ben hemen yorumluyorum eski kaşardan tost eski sevgiliden dost olmaz ya bu böyledir :D kıvamı tutmaz bacım boşversene

0|0
    0|0
Yükleniyor...