Koç burcu kadını için düşünceleriniz nelerdir?

Koç burcu kadını hakkında neler düşünüyorsunuz?Bir koç kadınıyla olan anılarınızı yazabilirsiniz.İtici mi yoksa çekici tipler midir? Ne düşünüyorsanız yazınız lütfen

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen söyle, iyi taraflarını mı ele alayım, yoksa kötü taraflarını mı?

İyi taraflarını alırsam baya bi' yüceltebilirim onları.

Kötü taraflarını alırsam da çok kötü yerebilirim onları.

Seç birini. Duymak istediğini.. (Ki duymak istediğin taraf, olumsuz taraf olamaz, değil mı koç kadını?)

0|0
    0|0
    • Aksine olumsuz yönlerini daha çok bilmek isterim ama ikisinide söylerseniz hoşuma gider

• Kötü yanlarına gelelim. Bu konuda daha çok şey sayabilirim sanki. :)

İnatsınız, kendi bildiğinizi okuyorsunuz. Bu yüzden zorsunuz.

Bi' farklisiniz. Görüntü olarak neredeyse bütün koç kadınları çekicidir.

Farklisiniz, şöyle ki, sizi anlamak biraz zor. Kendi dunyaniz var ve o dünya hiçbir dünyaya benzemiyor.

Olumsuz şeylere pek gelemiyorsunuz, hemen kaçıyorsunuz.

Yani, kısaca böyle tanımlayabiliriz. Zaten burçlar hakkında çok şey bilmem ve yazamam ben.

• Kendim de aynı burcu paylaştığımdan dolayı sanırım biraz, ama bilemiyorum.. nedense koç kadını benim için 1 numaralı partnerim olur. Her konuda. Arkadaşlık, sevgili vs. vs. babında.

Kötü yanları çok olsa da, ve baya bi' çekilmez olsalar da, içlerinde barındırdıkları bir takım özelliklerle her zaman gönüllere oturmasını bilen kişiler. Benim için t�bi.

Erkekler Ne Diyor 5

• Koç erkegıyım ama dısımle tanısmadım

0|0
    0|0
  • ben memnunum iyi yani güzel şeyler düşünüyorum :D cok güzel anılarım olan bir bayan vardı taşındı gitti :-))

0|0
    0|0
  • Koç kadını iyidir iyi :)) baskın karakter sevenler için birebir :)

0|0
    0|0
  • Koç gibiler maaşallah

0|0
    0|0
  • şu an bir koç kadınıyla konuşuyorum gayet iyi memnunum yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Genelleme yapmayı sevmem ama, tanıdğım koç kadınları soğuk ve iticlerdi hiçde anlaşamazdım.

0|0
    0|0
  • Güzel olmasalar bile çok çekici ve bir o kadar da kaprisli olurlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...