Haroviç transferi ve galatasaray transfer haberleri çıkmış aslı astarı var mı?

az önce trt spor haberlerinde çıktı haber hatta kadro dışı bırakılmış dendi

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Yerli statüsünde oynarsa alınsın ama yabancı sayılacaksa gelmesin Bruma bile oynayamıyorken ona sıra gelmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• O kim ya.

1|1
    0|0
  • evet var ama turk statusunde oynatabılırlerse alacaklar bununla ılgılı arastırma yapıyorlar yabancı kontenjanında oynarsa almayacaklar

1|0
    0|0
  • haribo gibi isim .DD

1|0
    0|2
  • resmi birşey yok şuan için

0|0
    0|0
  • Izet Hajrovic'ten bahsediyor arkadaşlar. bu kim diye soranlar için söylüyorum. bence tamamıyla gereksiz bir oyuncu. geldiği günden bu yana kadroda kendine yer bulamayan Amrabat'ı yollayıp Hajrovic'in alınacağını sanmıyorum. Bruma bile tribünde otururken böyle bir transfer, tam anlamıyla fiyasko olur.

0|0
    0|0
  • yerli statüsünde oynayacak galiba onun için iyi transfer bence

1|0
    0|0
  • kadınlar bu aralar futbolla ilgilenmenin sanki bokunu çıkardılar. Haroviç kimdir ne mevkide oynar ben bile bilmiyorum

0|0
    2|1
  • yerli statüsünde kabul edilirse alınacak sanırım.. izlediğim kadarıyla boş bir adam değil.

1|0
    0|0
  • hajrovic desen anlardı millet belki bosnanın messisi imş

0|0
    0|0
  • İlgilendiğimiz doğru en önemli olan yerli olarak oynayabilecekmi,eğer oynayabiliyorsa alınsın.

0|0
    0|0
  • türk statüsünde oynama ihtimali var eğer olursa transfer olacak gibi

0|0
    0|0
  • galıba gelıyor . takım hocası skıppe dogruladı. kap a da gorusmelerın basladıgı bıldırıldı

0|0
    0|0
  • ohoo daha kimleri alır satarız her gün bişi uyduruyorlar

0|0
    0|0
  • Yerli statüsünde oynama şansı varmış.Ayrıca biryerde okudum takımın menajeri doğrulamış transfer teklifini

0|0
    0|0
  • 80 lerde boşnak-yugoslav futbolcu akımı vardı... Adının sonuna viç koyanı direkt transfer ediyordu bizim takımlar. Bence gereksiz bir transfer olur. Yerli kadromuz geniş değil.Oraya ağırlık versinler...

0|0
    0|0
  • Grasshoppers'ın yöneticisi açıkladı 4 milyon euro önermişler %80 taamam

0|0
    0|0
  • Hayirli olsun ezeli rakibime.

0|0
    0|0
  • evet Hajrovic Galatasarayda

0|0
    0|0
  • hayırdır yenge haroviç e mi yürücen buradan

0|0
    0|0
  • sakat oldugu için antremana çıkmadı diyolar. Oynadiği kulüp transferi borsaya bildirmiş galiba.

0|0
    0|0
  • bu adam gelse var ya süper olacak süper

0|0
    0|0
  • fenerbahçe kimseyi almamıs daha :D

0|0
    0|0
  • onun yerine Edin Dzeko'yu alalım şampiyon olalım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• doğrudur.

1|0
    0|0
  • Telles'i kadrodan sildiler adamı Hajrovic'le de görüşüldüğü borsaya bildirildi umarım Türk statüsünde oynayabilir önce bunu halletmemiz lazım sonra izlememiz lazım sol ayakları:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...