Kendi mutluluğumun sırrını buldum, Ya sizin mutluluğunuzun sırrı ne?

Kendi mutluluğumun sırrını buldum. Sevgiliye hayır. Bana teklif edenlerin evlerine Allah ateşleri salsın. Kim uğraşcak ya açıyorum bir müzik oynuyorum, çıkıp geziyorum istediğim yeri. Hiç kimse yok kafamda. Aman seviyo, sevmiyo, terketti, aldattı. Teeertemizzz oh mis. Kendi dünyamı yaşıyorum. Ne giysem ne yesem nereyi gezsem diye düşünüyorum sadece başkada bişe yok kafamı meşgul etcek . Bence hayat sevgilisiz güzel. Benim mutluluğumun sırrı bu. Yani ailemin olması , sağlığımın yerinde olması ve geçim sorunumuzun olmaması dışında bu. Ya sizin mutluluğunuzun sırrı ne?

• Senin mutluluğuna inat yaşasın sevgilililililili hayat
    27% (3)7% (1)16% (4)Oy Ver
  • Senlen aynı fikirdeyim
    55% (6)36% (5)44% (11)Oy Ver
  • Bırak bu işleri devlet su işleri
    18% (2)57% (8)40% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
adamın teki hayat laylaylom değil sorumluluk almak lazım yazmış. sanki ben tüm sorumluluklarımı bıraktımda laylaylom yaşıyorum :D alakaya maydonoz. ben sorumlukuklarımı yerine getiriyorum ve BANA GÖRE mutluluk bu. genellemede yapmadım zaten. lütfen ne demek istediğimi anlayıpta cevap verin
Allah'ını seven şu yazdıklarıma alakasız cevap yazmasın ya lütfen. cidden demek istediğimi anlayan yazsın

0|0
7|30

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

• valla bacım kendi nağmıma üzüldüm sana. Demek ki ömrü hayatında hiç adam gibi adama rastlamamışsın. Bütün erkek milletine küsmüşsün. Yine de kendine karşı bu kadar acımasız olma sadece erkekler konusunda biraz daha seçici ol. Mesela şöyle örnek vereyim; hani siz bayanların çok hoşlandığı standart tipler olur. Örneğin saçları jöleyle diken diken yapmış enseden kertenkele kuyruğu gibi kuyruk bırakmış altta kot convers ayakkabı suratta sayısız pearcing vs vs böyle bir tipi şehrin merkezindeki barlarda felan bulabilirsin. Ancak ne var ki adam gibi adamlar barlara takılmazlar. Ya da zibidilerle toplanıp arabalara atlayıp sahil kenarında bir taraftan esrar çekip bir taraftan babalarının arabsıyla drift yarışları yapmazlar. Adam gibi adamı doğru düzgün yerlerde bulursun. İşte sana tüyo. Puşt p**evenklerle dolu mekanlarda takılıp düzgün erkek bulamıyorum diye isyan edenlerden olma. Çevreni değiştirmeyi dene.

0|1
    0|0
    • ben kesinlikle 1 kere bile bar ortamına vb. yere girmedim girmemde. o bahsetttiğini tiplerde dikkatimi çekmiyo zaten. adam gibi adamıda Allah karşıma çıkarana kadar bulamam zaten. o yüzdende arayş içinde değilim

• Ooo demek bu konuda tam kadercisin. İnşallah gönlünce birini bulursun.

• hacı illa herkes çift yaşayacak diye bir kaide yok tanıdığım sürüsüyle 50 yaşına gelmiş bekar teyzeler amcalar var ve hepsi evlilere göre daha cool lar yani kafalarına göre canları ne isterlerse yapıyorlar evlilerden daha özgürler bu arada sorumluluk al diyen adam da sanki dünyaya sevişmek için falan gönderildiğini sanıyor :D herkesin sevgili yapmak gibi bir olayı yok kimisi yapmak istemiyor kimisi yapamıyor ancak sevgilisi olmayan adama da saygı göstermek lazım diye düşünüyorum bilmem ne kadar haklıyım ama bu dünyaya bize yazılan senaryonun mota mot aynısını oynamak için geldiysek ben şimdi intihar ederim daha iyi.. eğlence denen bişey var hacılar yav

0|0
    0|0
  • beddua etme böyle olmaz ama

şimdi sen istemiyorsun yaa kimse peşini bırakmaz :)) bu yöndende iyi ..

kafan rahat ise senden süperi yok

demekki kişiliğin böyle yanii kişiliğin bu yaşta çözmen güzel bir şey

bence ilgiyi sevmiyorsun ve insanlar sana yapmacık geliyor

şu resimi değiştir artık :))

0|0
    0|0
    • ilgiyi severm ama ilgi için ilgiyi sevmem, içten gelecek :) kafamda böle rahat benim huyum kurusun :) ayrıca o resimi değiştirmekle km ugraşcak ya :D

• Bu ne demek

• Tüm bunları hissediyorsan galbini aldırmışsın sen

acil galp nakli lazm saaaa

• Bakalım ne kadar istikrarlı olacaksın :) Mutluluğumun sırrı yok çünkü mutlu değilim

0|0
    0|0
  • Bob Marley

No woman No cry...

1|0
    0|0
  • 30'una gelince de, evde kaldım demeye başlarsın.

Paylaşacak kimse olmayınca, hayatın bir anlamı yok bence.

Reklamda da denildiği gibi, hayat, paylaşınca güzel...

0|0
    0|0
  • Hayat, Kuranı Kerim'i yaşayınca güzel ve doğru. Tek sevgiliyi ele almayı doğru bulmadım. Bu hayatta bizi tek üzen sevgili değil maalesef.

0|0
    1|0
    • ya arkadaşım ben genelleme yapmadım ya neden bunu anlamıyosunuz. tabiki başka şyler var üzen ve mutlu eden. bunu anlayın lütfen. ben hayatı sevgiliye adapte ederek konuşmadım

• Zamanı gelince ne dediğiği anlarsınız. Doğruları ve gerçekleri söylemem size anlamamak olarak geliyorsa size birşey demek pek mümkün olmaz. Filozof gibi takılmıyorum, olması gerekeni acizane fikirlerimle yorum yapıyorum ;)

• sen hele 30 yaşına gel. sevgiliye hayır diyebiliyon mu görücez.şimdi oyna gül, yaşlandığını anlayınca bakalım nolcak.bizde geçtik o yollardann :))

0|0
    0|0
  • Sevişmek .

Ben de sevgili ile uğraşmam yani.

Fuck buddy olayı oh mis .

0|0
    1|0
  • hacı tamam da ben bir senin kafana erişemedim ya nası yapıyosun bunu ben sevgilim yok diye intihar edicem artık ? tek başına kızılaya çıkmayla başlasam mı ki ne dersin :(

0|0
    0|0
  • 7-8Yıldır Sevgilisiz Yaşıyorum sevgilinden Ayrıla Yeni olmus Sanırım Tamam Relax Yaşamak gibisi Yok Ama Bazen İnsan İçinde Burukluk Oluyor Sevgilisi Olmasını İStiyor Onun Tarafından Kıskanılmak Onun Tarafından Sevilmek Gibi Sadece (Sevgili Konusunda Yorumum :)) )

0|0
    0|0
  • mutlu olmak ile sevgililiği bağdaştırman bikere yanlış bence sen sevgilin olmadığından değil aileni sevdiğinden mutlusun ailevi sorunlar yaşamadığın sürece yol arkadaşına ihtiyaç duymazsın ailende ne zaman sorunlar çıkar o zaman tutunacak dal ararsın işte o zaman bir yol arkadaşının seni ne kadar mutlu ettiğini anlarsın inşallah bu tür şeyler yaşamazsın

0|0
    0|0
  • ama sevgiliyede ihtiyaç vardır vücutlar birbirine kenetlendiğinde zevkin doruğuna çıktığında düşüncelerin değişecektir eminim birde böyle düşün

0|0
    0|0
  • bnde bısey dycen dıye okuydum ne bılyım nane yapragı kaynat bıraz lımon recıne mutluluk formulu beklıyodum sen mutlu gbı yapysun fazla surmez kızım oyle mutluluk :D

0|0
    0|0
    • mutlu gibi yapıp burada tanımadıgım insanlara ney, ıspat edicemki. mutlu olmasam bir çok insan gibi bu durumdanda yakınabilirdim. herkesi kendin gibi zannetme :)

• yanlış yoldasın intikam almaya calısıyosun yediremiyorsun aldatılmayı sevmek sevilmek herzaman iyidir

0|0
    0|0
    • ne aldatılması ya plan kurmuşsun kafandan arkadaşım ama öyle bişi yok :)

• Cidden ya ben de bir kaç haftadır mutluluğun formülünü arıyorum ama bir erkeğin ya da kızın her zaman karşı cinsin sevgisine ihtiyacı vardır diye düşünürdüm ama haklısın koyverip gidicem :)

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep yalnızlıktan

0|0
    0|0
  • Geçmişi düşünürsen üzgün yaşarsın, geleceği düşünürsen üzülmezsin ama tedirgin yaşarsın, hiçbirşey düşünmeyip o an yaşadığına odaklanırsan mutlu olursun, biraz zor oluyor ama alışınca insan kafaya takmıyor hiçbişeyi rahat oluyor

0|0
    0|0
    • demekki anı yaşayarak mutlu oluyorum ben

• belli olmaz o belkide senin hayatında seni üzgün etcek bişey yoktur dahada, asıl marifet kötü şeyler olsa bile kafaya takmamakta

• Sevgilinden yeni mi ayrıldın sen bakim böyle bir triplerdesin :p

0|0
    0|0
  • Biraz bira, ya da hava soğuksa şarap...karşında oturmuş; içtikçe yanakları kızaran , dili dolanan mavi gözlü bir kız...

0|0
    0|0
  • Öyle biri çıkar ki karşına , yine ben mutluluğumun sırrını buldum diye buraya yazarsın :)

0|0
    0|0
  • İstemsiz güldüm lan tövbe tövbe ya :D :D

0|0
    0|0
  • çok şey istemem içimi ısıtacak bir çift meme olsun yeter

0|0
    0|0
  • Araba sürmek :D Yollarda olmak beni mutlu ediyor :D

0|0
    0|0
  • ya bir git fotoşopmusun nesin yaa

0|0
    0|0
  • İstediğin kadar kaç, istediğin kadar beynini meşgul et başını yastığa koyduğunda yalnızsın...

0|0
    0|0
  • abla abla apla aplaaaa buynundaki şey ne

0|0
    0|0
  • Bende geceleri altıma muşamba bezle bağladığım için alt ıslatmamdan dolayı naylon mavi ve pembe muşamba bezlerden eskü usül bağlıyorum yatarken bağlayınca mutlu oluyorum en ezından yatağım temiz olucak sabahleyin diye ne diyim herkesin farklı..

0|0
    0|0
  • benim hec sevgilim olmadı ki , ben olmasını isterdim , bide şu tipimin düzgün olmasını o zmn kafam rahat olurdu yaşamımda . . .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sana %100 katılıyorum! yalnızım sevgilim yok falan diyen varda bu saçmalık.p çevrende sevdiklerin olduğu surece sevgilin olması fazlalık bence (tabi çıkmak için çıkıyosan. seviyosan fazlalık değil o ayrı)

1|0
    0|0
  • Sana tamamiyle katiliyorum cok haklisin canim :) his stress yok, üzüntü yok oh valla ;)

1|0
    0|0
  • ailemin varlığı, sevgilisiz ve kariyerli hayat :)

2|0
    0|0
  • cicim al bende de o kadar...No man no cry::D:D

1|0
    0|0
  • ne güzel. ben hep filozof takıldığımdan dolayı mutlu olamıyorum.

0|0
    0|0
  • Evet yalnızlık,işsizlik bunlar güzel şeyler -.-

0|0
    0|0
    • vay vay kimleri görüyorum arkadaşım senin sıkıntı okumuştum biliyorum aynen bende öyleyim doğru söylüyorsun boş herşey boş,işti şuydu adamınla ilişkinle makam,mevkiye geliniyor iki arkadaşımda torpille işe girdi biri bankaya biri şirkete yıllar önce girdiler ben giremedim hiç,o yüzden salla ihalelerde bile görmüyormusun ihale komisyoncusuna ihale alan bir güzel rüşvetliyor bu ülkede düzen bu hak,hukuk,adalet ve vefada sadece adı vefa olan vefa semtinde kalmış lafa gelince müslüman kesilirler.

• 6 ay mı cidden karıstırıyorsunuz siz ben 6 ay diye bir kelime kullanmadım 1 aydır işsizdim haftaya da baslıyorum konu işse eğer..ki sizin nickinizi de daha ilk defa görüyorum gelmiş laf ediyorsunuz bana

• Tamam kızmayın anladım sinirlenmeyin relaks ve huzurlu olun özür dilerim varsa kusurum.

• ilk olarak şunu belirtmek isterim yanlızlık sadece allaha mahsuz birşeydir sonuçta senin kararın seçimin karışamayız ama hayaz sadece laylaylom değil sorumluluk almayıda öğrenmek gerek

0|0
    1|0
    • sorumluluklarımı yerine getirmediğimi nerden biliyosun?

• sorumluluklarını yerine getiriyorsan ve buna inanıyorsan birşey diyemem

Yükleniyor...