Ne yapacağımı şasırdım

liseyi geçen sene bitirdim ama varlığım ve yokluğum birmıs 6-7 tane yakın arkadaşım var gerisi ortamda belki beni aramaz yokluğumu fark etmez üzülüyorum kalan arkadaşlarla görüşüyorum şu aradı bu aradı diyolar o günüm üzülmekle geçiyor ders çalışmıyorum sonra bosver diyorum sen iyi çalış güzel yer, kazandıktan sonra yazın görüşür iyi yaparsın aranı ama ben niye hep sorucam onların beni sormasını nasıl sağlarım?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen sağlayamazsın. Lisedeyken ne kadar büyüdük eşşek kadar kız olduk deseniz de aslında hepiniz çocuktunuz. Ve çocukluğun vermiş olduğu bir saflıkla temiz duygularla birbirinize bağlıydınız. Esas bu sene büyümeye başladınız. Hepinizin yüreği bencillik umursamazlık Rabbena hep banacılık gibi duygularla tanıştı. İstediğin kadar uğraş onlar istemediği sürece kendini hatırlatamazsın. 32kişilik sınıf arkadaşlarımdan sadece bir tanesi vefakar çıktı. Geriye kalanı için bir süre üzüldüm. Ama baktım ki üzülmenin faydası yok; ben de boş ver gitsin dedim ve yeni yeni arkadaşlar edindim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• sana değer vermyene değer vermemelisin .sen kendine güzel bir kariyer yap bak nasıl arkadaşların oluyor ;)

0|0
    0|0
  • Sen 1 2 defa ara sor. geri dönüş olmuyorsa salla gitsin.

Bu yaşlarda kalıcı dostluklar zor oluyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• takıntı yapmaktan vazgeç ünide daha gerçek arkadaşlıklar oluyor senı takmayanı sen neden takıyorsun kı çalışmana bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...