Tahmınlerınızı ve yorumlarınızı alabılırmıyım ?

Dun sevdıgım kısı ıcın istihareye yattım Ruyamda sevdıgım kısıyı beklıyordum ve dusunuyordum o ara oda arkadasıyla gelıyordu bana bakarak tebessum ettı ruyamdakı renk mordu Ruya yorumlamasını bılen varsa yorumlayabılırmı arkadaslar ?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• canım bu konu da pek bir bilgim yok ama mor renk i keder olarak yorumluyorlar sanırım normal rüyalar için

0|0
    0|0
    • sonunda duzgun oyurm atan oldu :)) tesekkurler canım

• rica ederim canım ama emin değilim sadece bir arkadaşım rüyamı öyle yorumlamıştı mor şekiller görmüştüm o da mor keder e işaret demişti ama istihare için belki de farklı bir anlam içeriyordur

Erkekler Ne Diyor 4

• Afedersin, k*ç kısmın açıkta kalmış biraz senin ondan olmuştur öyle. Ört üstünü bidahakine bişiyin kalmaz

0|0
    0|0
  • sevdiğim kişi için istihareye yattm ne mk millet peygamberimiz için yatıyo siz kızlar harbi malsınız mk bunları bari saçma işlerinize alet etmeyin

0|0
    0|0
    • Kufur etme bu benım kendı sorunum senıı ilgilendırmıyor oyuzden yorum atma atacaksan duzgun bı sekılde uyar .

• şunu bir anlayamadınız burada herkes yorum yapabilir senn nasıl ki mantıksız sorular sormaya hakkın varsa benmde mantıksız cevaplar vermeye hakkm var demektir

• sevgili için rüyaya yatmış :D bunlar hep kıyamet habercisi :D

0|0
    0|0
  • diyoki ben sana bakmam aptal, al arkadaşımı getirdim sana.. hah böyle de morarırsın işte :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...