Fethullah Gülen hoca, cemaat ve başbakan..Fethullah Gülen hocanın siyasi bir hedefi var mı ?

sizce fethullah gulen hocanın sıyası bır hedefı var mı ? cemaatteekilerin mantıgı bana dokunmayan yılan bın yl yasasın.cunku basbakan dersanelerı kapatmaya baslayınca onalrın hızmetını onlar da yolsuzluk olayını cıkardılar belkı fethullah hoca masum olablr ama her yerde ıstıhbaratcıları var sız bu konuda neler dusunuyorsnz?

1|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• fetonun arkasında abd var abd olmadan bukadar operasyon yapamazsın operasyon derken yolsuzluk yok demiyorum.bu seks kasetleri şike davası balyoz falan hep abd desteğiyle olmuştur.adnan menderesin idam edilmeden önceki mektubunu okuyun abd nin türkiye üzerindeki etkisini görürsünüz.cemaat yıllarca ülkeye irtica getirmek için uğraştı.bu akp milleti iyi kandırdı.akp ye oy atanlar sırf türban için atıyor.türbana gelmeden ne meseleler var ama hep türbanla uğraşıldı.malesef yurdumun saf insanını Allah ile kandırdılar.chp yüzünden oldu bu.herzaman idda ediyorum chp seçimlerden çekilse akp bukadar oy alamaz.chp resmen dinsizleşti.herşeye hayır dedi.bence eniyi tutumu mhp lideri aynı zamanda komşum devlet bahçeli gösterdi.akp nin olumlu işlerinde destek verdi olumsuz işlerinde eleştirdi.ama neden bahçeliyi sevmezler anlamadım.apoyu asmamış diye bahçeliye yükleniyorlar.ne olmuş yani adam tek başına iktidarmıydıda apoyu assın.akp neden asmıyor?paşaları içeri alıyonda anayasanın değişemez maddesi tc nin dili türkçediri bile değiştirmeye kalkıonda apoyumu asamıon? bahçeliye herkes apo olayından eleştirio.adamın başka 1 tane olumsuz hareketi yok.neden bahçeliden nefret ederler anlamam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• bazı insanların gücü siyasetten gelir bazılarınınki arkasındaki cemaatten bazısınınki toplumdaki saygınlığından bir tutmamak gerekir. hepsi kendi alanlarında güçlü olduğunu zaten seçimlerdede göstermiştir. istihbarat neden var gibi bir soru veya mit aracında ne var acaba gibi bir soru sadece salaklıktır saçmalıktır. milli istihbaratın korumalı aracında ne olmasını beklersiniz oyuncak ayımı? esas sorulması gereken soru bu kadar değerli bir bilgiyi onlara kim vermiştir. çünkü onlara veren teröristlere dış devletlere vesairede verebilir.

0|0
    0|0
  • ne masumu 2 side aynı yolun yolcusu devlete millete türklüğe hizmet etmiyor bunlar arlarlındaki çıkar çatışmasından dolayı birbirine girdiler akılsız başlarının cezasını çeksinler şimdiii yesinler birbirlerini ama milleti hala aptal yerine koymaya çalışıyorlar vazgeçmiyorlar bundan kabullenme zatn yok ayrıcaa

cemaatçi polisleri tasviye diyorlar ne tasviyesi adamı a müdürlüğünden alıyor be müdürlüğüne veriyor eeee bu adamlar senin başına yine çorap örmeyeceklermi yine aynı şeye devam edecekler oda saçma birşey cemaat tasviye olmaz emniyetten bir kere vermişin eline tasviye için komple kapatıp temizliyeceksin baştan yeni bir emniyet teşiklatı kurarsan anca öyle temizlenir

0|0
    2|2
  • İki grubta aynı bokun laciverti.

Rahmetli Erbakanın 2004 Yılındaki bir açıklaması var şu sıralar sosyal medyada paylaşılıyor, diyor ki: Siyonist İsrail AKP'den desteğini çektiği zaman Cemaat ve AKP birbirlerine düşüp kendi kendilerini yok edecekler bunun sebebide dershaneler olacak. Adam 2004'te bunu söylüyor, aynı yıllar önce Suriyenin başına gelenleri anlattığı gibi. Bana kalırsa Bu ülkede ki gelmiş geçmiş en iyi siyasetçidir Erbakan.

1|2
    1|2
  • başbakan devletin çivisini çıkardı.hiç bir kurumun başında orayı hakeden insanlar yok.bakanların ve valilerin tiplerinden bile bunu anlayabilirsin.başbakanda buna dahil.devletin başına devlet yakışır.

0|0
    0|2
  • dersanelerın nerdeyse hepsı onun :D cok uyuk tıcarı kayıp olcak o kızmasında kım kızsın :) sıyasete gelınce delet ıslerı okadar karısıkkı akıllı ınsanı delı eder cok seyler donuyo coookk yanı a partısıde gelse doncek b partısıde gelse donucek ... Turkıyenın bıran once ekonomısını duzeltmesı gerekıyo ayagımdakı corap bıle ıtalse bız bıtmısız...

1|0
    0|2
  • fethullah gülen yahudiler amerika israil adına calısan bir şerefsizdir dersanelerinde ajan yetiştirir. hatta irandaki okullarında cia ajanı öğretmenler yakalanmıstır.Kısaca yok edilmesi gereken tehlikeli bir adamdır

1|0
    1|2
  • Allah din üzerinden siyasi hedefi olanların evine ateş salsın :D Hocayı amerikada kim tutup yönetiyor ona bakmak lazım ? kreşlerinde bile ingilizce öğretiyorlar, beyinleri köleleştiriyorlar daha küçükten. liselerinde ingilizce eğitim veriyorlar. Türküm demek falan da yasak cemaat de. abd birilerini seçtirir, bir süre sonra güçlenip kendinden uzaklaşınca , kendini birşey sanmaya başlayınca da uçurur iktidardan. milli menfaatleri korumaya çalışan hükümetleri de anında uçurur, darbe falan yapar. olay bu kadar açık, kimse kendini birşey sanmasın birileri ülkemizi ve ülkeyi yönettiğini sandıklarımızı, cemaatleri , istediği gibi yönetiyor.

0|1
    1|1
  • İyi diyorsunuz da. Yolsuzluk olayını ortaya çıkaran gülen değildi. Mehmet ağar in ekibi onlar. Tam zamanında çıkardılar piyasaya hem guleni. Hemde tayyibi açığa dusurup bir taşla kuş katliamı yaptılar..dersane olayı ise bambaşka kapatilmasini belki tayyip de istemiyordu ama mecbur biraktilarr

1|1
    0|1
  • Nasil oldu da bir cemaat bir anda bu kadar döneklik yapabilir anlamiorum zaman gazetesine bir bakın sanki yeni bir gazete gibi ...?

2|0
    0|2
  • Hepsini essekler kovalasin

0|0
    1|0
  • Fethullah gülen ticaret adamı dershanelerden para kesileceği için birbirlerine düştüler.

1|1
    1|2
  • Güzel bir konu seçmişsin. Herkesin kendine göre bir hesabı var.

1|0
    0|1
  • 0|0
    0|2
  • siyasi bir hedefi yok ama kadrolaşma konusunda ciddi planları var.

0|0
    0|1
  • Menfeat meselesi.. Başak hiç birşey değil. din iman hakgetire

0|0
    0|1
  • Allah o ffetonun evine ateşler salsın

1|1
    1|3
  • ikisi de dilsiz şeytan menfaatleri uyuşmayınca sırlarını döktüler

1|0
    1|1
  • Fetüs gülen aynı andag*tveren

1|0
    1|3
  • Fetho bir kurtulamadım senden her tarafta cıkıyorsun karsıma brak pesimi..

0|0
    1|2
  • valla bişey demeye üşendim görünen köy ortada deyim siz anlayın gerisini:D

0|0
    0|0
  • Fethullah gülenin bir kitabını okumamış, vaazını dinlememiş nekadar adam varsa yazmış buraya

1|3
    0|1
    • ama her sıyaset olaylarında gorusunu soylemesı yanlıs degl mı sen dını bır lıdersen ona gore davranırsın bn vatandas olarak yorum yapabılırım o da bır vatandas onun yorum yapmaya hakkı yok mu dıceksn belkı ama soncta sen bı dını lıdersen kendı ıslerınle ugrasmn gerek

• cemaatın de bır cok seyını yanlş buluyorm ornegn gazeteye abonelk sırf kendı gazetelerı 1,olsun satıslarda en uste gecmk ıcn zorla abone yaptıryolrl

• yuh arkadaş nekadar yandaş olmuşunuz cemaatin adamı veya değil yolsuzluğu ortaya çıkarmak ispiyonculukmu oluyor, bir yerde bir haksızlık varsa her vatan evladı ortaya çıkaracak kimolursa olsun ne kadar geri bir düşünce bizim adamlar götürüyosa görmezden gelin vs yok artık

• Masum değil hiç biri bebeğim.

0|1
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Fethullah Gülen'in siyasi hedefi hükümeti devirmek.fethullah nereye suçsuz olabilir ki.cemaat AKP ye yolsuzluk yaptı diyor ama kaç yıllık dostundu da işine gelmeyincemi yolsuzluk olduğu aklına geldi.madem bir yolsuzluk var o zaman cemaatte bu yolsuzlukta.akp yi desteklemezdim önceden ama bu cemaat hakkında verdiği bitirici kararlar sayesinde kesinlikle AKP yi destekler konuma geldim.cemaat e hiç bir zaman sicak bakmazdım ama son olaylardan sonra cemaate düşmanım.onlar Hükumeti devirmek isteyen,müslümanlığa karşı,israil den Abd den emir alan bir avuç zavallılar.hepsine kin duyuyorum.

0|1
    2|0
    • Ben şiiyim. Fethullah hoca mükemmel değil evet ama, ama Erdoğan isimli sunni faşistini destekleyeceğime, Fethullah hocayı desteklerim.

• o yüzden desteklediğin adamlar Özgür Suriye Ordusu'na silah veriyor ve onları Türkiye'de besliyor değil mi?

Siz ölen her Şii'nin kanından sorumlusunuz. Dökeceksenizde ancak timsah göz yaşı olur bu. Sizler ölünce ben üzülmüyorum, biz ölünce de sizin üzüleceğinizi hiç sanmıyorum

• Vicdanı olmayan vicdandan anlamaz da ondan.

• Fethullah Gülen hocamız dini konuda çok daha iyi.

Erdoğan tarafı ise tam bir faşist ve alevi düşmanı.

Bu kavgada Fethullah hocamız kazanır umarım

0|5
    5|4
    • fettullahta alevileri asimile etmek istiyor.ikiside aynı kafa.

• link Burda da Türkçe olimpiyatlarına Hz.muhammet(s.a.v)'in katıldığını söylüyor.kızların şarkı söyleyip oynadığı bir yere tövbe haşa peygamberimiz alkış tutmaya mı gidecek? Yapmayın etmeyin bazı şeyleri görün artık

• benim anlamadgm nokta tam olarak su fethullah gulen hoca neden siyasete karısıyor? bn bır vatandas olarak yorum yapabılırım sen yapabılırsın ama o bır dını lıder sadece bu olaylarda deeegl eskıdn amerka olaylarında her zmn cıkıp bır gorusunu solleme geregı duyuyor

• Gülen'i sadece kendi cemaat mensupları anlıyor.

Türkiye'ye gelirse, belki biz de anlarız derdini.

olmuyor, uzaktan uzağa.

0|0
    2|0
    • amerikadan gelebilir artk oyle bır yasakta kalktıgına gore nıye gelmıyor acaba hala

• işte bunu biz de anlamıyoruz...

"-" verenler neden eksi verdiklerini yazsalar da ben de öğrensem, yorumumun neyi eksik :)

• Geberemedi gitti diyorum sadece fetullah gülen için...

1|1
    1|2
  • Fetullah dini yönden sapmıştır eskisi gibi değildir "ki yurtdışında açtığı okullar takdir edilir fakat oradaki insanları da asimile ederek bişeyleri amaçlamıştır".. YANI SIRA devlet içinde devlet kurmak ve kendine uymayanları elemek istemiştir DERSHANE ise onun para getirisiydi erdoğan da dershanesini yani fetonun sermayesini kapatmak istediği için devlet içinde kurduğu devlet sayesinde tüm para kaçırma yolsuzluk olayı ortaya çıkmıştır.

Konu için şunu demek isterim ki ne Rte nede feto ikisininde yanında değilim fakat devlet içinde devlet kurmak isteyen sözde din tüccarlarınında hain planlarının yıkılması da hoş...

0|0
    0|0
Yükleniyor...