Tanımadıgınız birinden hoşlansanız ;

Onunla Tanısmak ıstermısınız ? ya da ondan mı beklersınız ? Veyaa umut vermesını mı beklerdınız ?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• hoşlansam çokta fifi derim ama hoşlanmaktan öteysem , beni farketmesini sağlarım , sonra o adım atmazsa , demek ki beni beğenmedi der yoluma devam ederim :D

0|0
    0|0
  • Ben şahsım adına söyleyim şu aralar nedensiz bir şekilde çok cesaretsizim. Şu aralar dediğim 1 yıldır falan :D Hiç sevgilim olmadı 1 yılı aşkın bir süredir. Çok çekiniyorum tanımadığım bir bayanla konuşmaya. Ama sanırım umut verse bu bir cesaret olabilir benim için. Ama tanımadığım birisinden hoşlandıysam mutlaka tanışmayı istiyorumdur. :) Ayrıca bu ilk adım olayının bayanı erkeği olmamalı çok saçma.

0|0
    0|0
  • Bir yolunu bulup tanışırım gerçekten hoşlandıysam ,) Tabi bu yaşa göre değişir 19-21 arası platonik takılabilio :))

0|0
    0|0
  • gider direk konuşurum. duygularımı içimde tutmaya gerek yok, en fazla defol lan der :)

0|0
    0|0
  • umut beklerdim

0|0
    0|0
  • gidip direk bir kere verr msn diye sorarım boşa uğraşmanın manası yok

0|0
    0|0
  • Eğer çok sık karşılaşıyorsam ya da çalıştığım yerde çalışıyorsa tanışmak isterim.

0|0
    0|0
  • İsterim ama engel var 1 yıl oldu hergun görüyoruz birbirimizi cesaret bile yok ve durum biraz karışık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gidip açılırım boşuna kendimi oyalamanın manası yok ne olacaksa olsun derim. Olursa olur olmazsa yapcak bişey yok unutmaya çalışırım

0|0
    0|0
    • haklısın ama o kadar kolay değilki fakat cesaretlıysen bişi diyememm :)

• Ben açıldım oturduk konuştuk. Şimdi de o mesaj atıp duruyor ben soğudum sanki. Böyle oluyor bu işler biraz platonik aşkın sana karşılık verince hiç bir büyüsü kalmıyo. Ne abartmışım ben bu çocuğu bu kadar diyorum şimdi de

Yükleniyor...