Erkekler ne kadar fedakar?

benim 2 buçuk aydır çıktığım erkek arkadaşım bir gecede benden ayrıldı seviyordukta birbirimizi evlenmeyi düşünüyorduk ama annesinin babasının lafını dinler kendisi ve beni benim iyiliğim için bıraktığını severek ayrıldığını söyledi zamanı geldiğinde geri döneceğine söz verdi ve benimde üniversiteyi kazanmamı çok çalışmamı söyledi o 24 yaşında ve biz gercekten cok seviyoduk sizce sözünü tutarmı dönermi geri ben döneceğini düşünüyorum ama aklım çok karışık

0|2
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekten erkeğe değişir (: bu kadınlarda da aynı. Bazen feda edilemeyecek şeyler feda edilir, bazen edilmez. Kişiye ve inancına bağlıdır (: Ben bir çok şey feda ettim, pişman da değilim. Güzel olan şeylerde vardı, iyileri de kötüler aldı götürdü.. Herkesin canı sağolsun...

0|0
    0|0
    • benimde fikrim o işte zaten hayırlısıysa döner gelir dönmezsede üzülcek halim yok artık yoluma bakarım insanlara verdiğimiz değerler değil onların karakterleri önemli :)

Erkekler Ne Diyor 9

• :) Gülümsedim ama bilemiyorum yani o sana dönecekmi yıllar sonra ve sen onu isticekmisin ya da tam tersi düşün.. Bence araya zaman girecek ikinizde unutursunuz ne bilim ya da çok seviyorsa insan bırakmamalı herşeye rağmen.. Bana göre seviyorum daha sonra döneceğim demesi çok saçma..

0|0
    0|0
    • ben şimdi üniversite sınavlarına hazırlanıyorum onun için ara gibi bişey oldu aslında bu bir bakıma ama kafa işte karışıyo :D

• Sınavada hazırlan aşkınızda devam etsin ya biraz kaçma bahanesi gibi duruyo daha çok ama tabi tercih sizlerin ne denirki hayırlısı...

• öyle tabi hayatta herşeyin hayırlısı

• 2 buçuk ay, çok sevmek ve geri dönmek... zor bir üçlü... bu kadar kısa sürede ne kadar bağlanabilir ve nasıl geri dönebilir ki?

0|0
    0|0
  • yemiş lan seni resmen :) böyle fedakarlık mı olur :)

0|0
    0|0
  • nasıl biri olduğunu bilemem ama hayatta hiçbişeyin garantisi de yok yani...

0|0
    0|0
  • belkii döner eğer ona kendini unutturmazsan

0|0
    0|0
  • ereklere sorsan daha güzel cevaplar alabilirsn

0|0
    0|0
  • sende buna ınandın ?

0|0
    0|0
    • aşıksan zaten karşındakinin ne söylediğinin alamı yok ki ya sen istediğine inanıyosun ve ben güveniyorum sanırım

• ayrılalı bır yıl oldu su an ıstese canımı al senın olsun der verırım yeter kı o mutlu olsun bır baskasıyla su an zaten mutlu ama ınsallah dahada cok mutlu olur

0|0
    0|0
    • ayyy allah korusun zor bir durum yaa inşallah benim başıma gelmez

• dönmez unut onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...