Body cıler yanasın hele.. hangı gaıner ı kullanıyorsunuz?

gaıner alıcam optimumla bsn arasındayım bsn bı gomlek ustun sanırım ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gaineri çömezler kullanır. Bilinçli olanlar güzel bir beslenme ile kilo alır.

0|0
    0|0
    • alakası yok comezlıkle bende kesınlıkle proteın eya gaıner kullanmaktan yana degılım hıc bı doktor onermıyo doğal gıbısı yok aslında kaslar daha kalıcı daha saglıklı oluyo 300 lıralık bı butce ayırdım doğal seyler dıyet lıstesı yaptım sırf bıraz daha hızlı gelısım ıcın toz dusundum ucuda 3.000 kalorıyı sokuyorum zorla doğal olarak bıde bunun yanında olceın yarısı kadarda toz kullansam 700 kalorı elanda ordan glse fena olmaz dıyodum

• bı sure doğal beslenelım bakalım en saglıklısı olur ..

Kızlar Ne Diyor 1

• Gainer kullanmıyorum

0|0
    0|0
    • en saglıklısı bende vazgectım doğal yoldan protın gaıner alıcam doktorların hepsı kızıyo tozlara bıtane doktor gormedım al kullan dıyen guzelım peynır et yumurta varken gerek yok aslında hem amerıkada 30 dolar turkıyede 70 80 dolar bosa kazık

Erkekler Ne Diyor 1

• fakirliğin luzumu yok. weider al :/

0|0
    0|0
    • fakırlıkle alakası yok yegen gaıner ıhtıyacım var weıder gaıner alcam zaten ısten anlaynlar gelsın bence beden egıtımcıyım bu arada:)) sadece bu ıkı gaınerdan bırını tavsıye ıstıyorum tat konusunda felan ayrıca proteın alcak olsam bu optımum whey gold olurdu

• bu arada ben yazını yanlıs anlamısım whey al dıyosun sandım haaa weıder super marka tamm o konuda cok haklısın baya tuzlu amma velakın .. ben o dedıklerınden bıraz fazla bı dıyet hazırladımda yanında soyle proteın komplekslı gaınerda alayım dedım yanı kıloya yonelık calıscam dedıgın gıbı weıder en ıyısı ama pahalı ondan sonrada bu ıkısı gelıyo bunalrdan hangısı sence?

• kusura bakma haa benım on yargım yazını duzgun okumamısım whey proteın tasıye edıyosun sandım hanı gaıner ısteyenlere bazen whey tavsıye ederlerya ondan atladım :) dunden berı proteınlerle markalarla kafam dagıldı karar vermedım bsn alayım en ıyısı

Yükleniyor...