Kız arkadaşım bana kırgın nasıl gönlünü alabilirim?

kız arkadaşımla aramız 1 aydır limoni ama benim yüzümden oldu hatalıyım bana çok kırgın çalıştığım zamanlar ilgilenemedim mezuniyetinde yanında değildim gece çalışıp gunduz uyuyordum .. kız arkdaşım beni çok seviyor biliyorum hala aynı bana kızgın değilde kırgın olduğunu ifade etti bana olan kırgınlığını gidermek istiyorum iş yerine gidemiyorum babasıyla aynı işte çalışıyor işten çıkarkende servisi var evinin onune kadar eve gitmek zorunda dolayısıyla iş yerine bir şeyde gönderemiyorum bende arkdaşlarını aradım ve bu hafta sonu buluşucaz ama onun haberi yok gelmiycem diye biliyor bana olan kırgınlığını duzeltmem için nasıl bi yol izlemeliyim yada neler ypabilirim ben onu çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum bana yardımcı olun arkdaşlar oda beni çok seviyor yine eskisi gibi gülmesini bana sıcaklığını hissettirmesi için neler yapabilirim yada nasıl bir süpriz yapbilirim çok mutlu olucağı onsuz olamaycağımı analaması için ?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• benimde arkadaşım beni 2 erkek yüzünden konuşmuyor 11 senedir arkadaştık 2 senedir konuşmuyoruz saldım gitti hiç uğraşamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...