Drogba ronaldinho'dan iyi diyenler neyin kafasını yaşıyor?

acaba drogba galatasaray'a gelmeseydi ve böyle bir kıyaslama yapılsaydı kaç kişi drogba iyi derdi yorumlarınız?

• Galatasaraylılar -15 bırak konuşsunlar
    A seç
  • Evet drogba ronaldinhodan iyi
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
drogba barcelonada oynar diyen çocuklar messiyimi kesecek drogba,okadar iyiydi neden çine gitti dönerken büyük takımlar istemedi,drogba ronaldinhodan iyi diyenler ya çocuktur,yada bir saate kalmaz Allah çarpar
biz o fasıllları çoktan geçtik yıldız transferlerini ilk başlatan takım biziz ama başarı yıldız futbolcularda yatmıyor başarı iyi futbolcularla birlikte iyi takım olmakta yatıyor gs ve bjk yeni yeni böyle yıldız oyuncular transfer ettiği için taraftarlarının heyecanını anlıyorum.

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Drogba Çine gitti Ve Galatasaray´a transfer olmadan önce Drogba´ya Juventus talip oldu ama kendisi Galatasaray´ı seçti Ronaldinho evet çok büyük bir isim ama Drogba 35 yaşında olmasına rağmen hala oynama isteği ve hırs var Ronaldinho´nun pili sanki bitmiş gibi

Ayrıca bu Galatasarayda Sneijder ve Drogba var Beşiktaşta Roni´yi transfer ederse bir yıldız ismi olacak ama Fenerde kim var?Baronimi yıldız Sow´mu yıldız Emenike´mi yıldız?

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Şahsen Chelsea zamanlarını kıyaslardım ve yine Drogba derdim bu hayatta en sevdiğim şeylerden biri Drogba çünkü babam o benim

0|0
    0|0
  • the best drogba

0|2
    0|1
  • Gizli cevaba izin vermeyen gizli. En çok sizin beyin yapınızı merak ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Dur bakalım ronanldinho burada mutlu olacak mı,yine eski ronaldinhodan esintiler görmek isteriz

0|0
    0|0
    • ben tarafsız bir yorumcuyum gelirse başarılı olurmu bilmem ama bu kıyaslama ronaldinhoya ayıp.

• Ronaldinho eskisi gibi olsa evet,ama malesef öyle değil..

• la ayakta ölen adam neyin kafasını yaşıyon sen Drogba tek başına chelseaya şampiyonlar ligini aldırdı hayatı boyunca hep en iyilerin arasındaydı ama ronaldinho kısa bir süre drogbadan iyi oldu drogbayı koy şimdi barcelonaya ilk 11 rahat oynar ronaldinho ilk 18 e bile giremez ronaldinho iyi bir oyuncu ama DROGBA ondan daha iyi

0|1
    0|1
    • link ahahhaa ağlama yaw tamam bizde Drogba varsa sizdede selçuk şahin var :D hemen messi diyor Drogba şu anda barcelonaya gitse santraforsuz barcelonanın ilacı olur ilacııııııı

• Türkiyeye Hagiyi getirerek dünyanın en büyük yıldızlarından birini Türkiyeye getiren ilk Takım GALATASARAYDIR hahaha tamam yaw ağlama sizin 6-0 ınız var hadi geçtim tamam sizin selçuk sahininiz var ahahahha :D

• Fanatik bir galatasaraylı olarak söylüyorum , ronaldinho çok büyük bir futbolcu , beşiktaşada gelmesini çok çok isterim, Liğimizde böle futbolcuları görmek çok hoş bence, Daniel alves, dünyanın en iyi savunmacısı , drogba en iyi forvetlerde , ronaldinho en iyisi, yani hepsinin yeri ayrı , hiç biri birbirleriyle kıyaslanamaz.

0|0
    0|0
  • Drogba çinden geldi yahu adam futbolu bırakacaktı emekliliğini geçirmek için geldi Ronaldinhoya b*k atanlar zamanında Roberto Carlosa da aynı sözleri söylemişti aldırış etme çekememezlik yapıyorlar

0|0
    0|2
    • ben beşiktaşlı değilim ama galatasaraylıların hepsi çocuk gibiler drogba nasıl ronaldinhodan iyi ahu allah çarpar adamı

• ikisi stil mevki olarak birbiriyle alakası olmayan iki futbolcu. murat 124 mü iyi yoksa casper nirvana e350 laptopmu der gibi :))

0|0
    0|0
    • yok bazı gsliler diyoya drogba daha iyi ondan sordum bu soruyu

• futbol olarak diyoruz zaten

• futbol olarak diyemezsin, mevkileri stilleri farklı diyor arkadaş da zaten. Okuduğunu anlayamıyor musun?

• drogba messiyi mi kesecek diye saçma sapan bir soru soran birinin futbol görüşünü almak saçma olacak, o yüzden koşarak uzaklaşıyorum

0|1
    0|0
    • mal herif alttaki yorumları oku ona göre cevap ver,drogba barcada rahat oynar diyor gsliler barca forvette messiyi oynatıyor onun için iboyu yedi adamalar 35lik drogbayı kim takar.

• sende hafif bir ümit özatlık seziyorum ben,haksız mıyım? link

• yol al çocuk

• Ronaldinho milana gittiği zaman bile bitmişti zaten . Şimdi topa bile vuramaz durumda . Ben galatasaraylı olmasam da aynı şeyi rahatlıkla söylerdim zaten

0|0
    0|0
    • tamam drogba daha iyi ronaldinhodan.

• ben derdimmmmm valaaa

0|1
    0|1
  • Galatasarayliyim Drogba bize katki sağladı ve ısterım kı Ronaldınho (bize futbolu sevdiren adam) Turkiyeye gelip show sergiler yani kisacasi ikisde iyi ama Ronaldinhonun daha fazla taraftari ve hayrani var bence

0|0
    0|1
    • futbolcu kalitesi olarakta ronaldinho kıyaslanmaz.

• orasini bilemem bence alt yapiyada yatirim yapabilirler veya genç ve yeteneklı oyuncular alabılırler o paraynan ama bu transfer bence buyuk ses getırır Turkıyede ve Beşıktaşın da buyuk reklamı olur ve bırde Man Cıtyde Lescott var o da ıyı bır transfer olur defansı toparlar

• Drogbanın ne kariyeri varmış ki ronaldinho ile kıyaslıyorlar. drogba ronaldinho yu görse imzalı resim ister.

0|0
    0|2
Yükleniyor...