Yağmurlu havada birini ıslattınızmı ya da ıslandınızmı hic (arac)

Yağmurlu havada birini ıslattınızmı ya da ıslandınızmı hic

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

• Islatmadım. Ama öküzün biri yüzünden baştan aşağı ıslandım..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ıslandımm :(:(:(

0|2
    0|0
  • oooo çok fazla yaptım bunu bayırırım yağmurda ıslanmaya şapkamı falan bilerek çıkarırım kafamdan sevgilimde hiç hoşlanmadığı halde çok ıslattım yanımda yürüterek :D

0|0
    0|0
  • izmirde yaşamanın bir dezavantajıdır yağmur,karşıdan karşıya geçerken araba kullanıcısı öküzse ıslanmamanız imkansız falandır

0|0
    0|0
  • hayvanın bir tanesi ıslatmıştııı.

0|1
    0|0
  • bi teyzeyi yanlışlıkla ıslatmıştım ama çok üzülmüştüm evine kadar bırakmıştım ama kötü oluyor insan

0|1
    0|0
  • Sevgiliyle yağmur altında yakalamaca oynamak güzel olurdu.

Yakalarsa ne olurdu onu bilemem :)

0|1
    0|1
  • ıslatıldım, sonrada kurutulmaya çalışıldım, ondan sonra hep yağmur yağsa dedim:)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Islatmış bulundum teyzeyi ama onlarda su birikintisinin yanında yürüyorlarmış,zaten yol daracık yapabileceğim birşey yoktu yani

0|2
    0|0
  • ömrümün en güzel anısı diyorum. :))))

0|2
    0|0
  • su birikintilerinde dururum.Ama bir gün öküzün birisinin yanında durdum ynaında kız arkadaşı var dı el hareketiyle noldu dedi açtım camı noldu bilader neden durdun dedi tekrar bana dedim durmasaydım ıslanacaktın bişey olmaz bas git dedi artist ya arkadaş.Sonra bir tur attım tekrar aynı yolun 100m ilersinde a.q ikisininde donlarına kadar ıslandılar :D

0|1
    0|0
  • bilerek ıslattıklarım da oldu ama bır keresınde cam acık gıdıyordum yanımdan gecen buyuk bır arac bır su sıcrattı arabanın ıcınde olmama ragmen ıslandım :D

0|1
    0|0
  • yok hiç yapmadım öyle terbiyesizlik

0|1
    0|0
  • ıslattım ve ıslatıldım eden bulur)

0|1
    0|0
  • bir kova suyu kızın basımdan asagı doktum cok cok fantastık bir gorundu cıktı ortaya

0|0
    0|1
  • Dikkat etmeye çalışırım..

0|1
    0|0
  • Islandım 120 km hızla gelen araç çukurda biriken suyun üzerinden hızla geçti ve beni ıslattı.

0|1
    0|0
  • cok ıslattım =)

0|1
    0|0
Yükleniyor...