Allah rızası ıcın bana bı akıl verın ... yardım edecek kımsem yok .

eskı sevgılım pesımı bırakmıyor . kuzenımı eklemıs onunla aramı bozdu. sımdı dıyor dıger akrabalarını arkadaslarını eklıcem . herkesı sızın eve toplıcam vs. gibilerinden laflar edıyo. ya ben bıktım artık ailemın öğrenmesını ıstemıyorum. ıhanet etmedım aldatmadım ama sırf egoları ıcın kötülükler yapıyo. napabılırım akıl verın sağolun

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aklını kullanırsan pek çok şey yapabilirsin. Bak bu sorunun son kelimesine kadar okudum. Bu okuma süreci içinde aklımda o erkeğe yapabileceğin yüzlerce şey geçti. Sana 1-2 tane örnek vereyim ;

Telefon numarası varsa ara, aslında onu çok sevdiğini felan söyle. Biryerde buluşup konuşmaya ikna et. Buluşacağınız bir yer tenha bir yer olsun. Sonra ne kadar erkek kuzen, kardeş vs. varsa oraya topla. Sonra bunu bir güzel dövsünler. Bak bakalım sana yaklaşıyor mu ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• öyle erkekler bırde erkegız dıye gecınıyor sendede suc var. bir insanı tanımadan iyice sevgili olunmucagını anlamıs oldun

0|0
    0|0
  • öncelikle durumu ailene mutlaka bildir.her nakadar istemiyor olsanda ailenin bilgisi dışında herhangi bşiey yapma.ailenin alacağı kararla hareket edersin dahada olmadı savcılığa bildirirsin.

0|0
    0|0
  • sende onu tehdit et.. onu rahatsız ettiini tehdit ettiğini ve bunun için hakında suç duyursunda bulunacağını söyle.ve sakın ama onedena korktuğunu belli etme.seni akrabalarınla tehdit ediyorsa bundan korktuğunu belli etme.. istediğini yapabilirsin de.

0|0
    0|0
  • Cocuk sneden nefret edio ve raht birakmak istemio tipik erkek psikolojisi!zatn yurtdisindymis ve havlayan kopek isirmaz sadece yazmamaya devam et! Ama olay buraya kadr geldiyse ailene sole veya istemiorm diosan onun hareketlerine gore hareket edicksin. Duygusalligi birak ve aklini kullan!

0|0
    0|0
    • naptım bılıyomusun bıraz once. onun benı tehdıt ettıgı gıbı bende onu tehdıt ettım. ve faceden engelledı benı :)

• benden kork yazmıs ama bıde engellemıs nıye oyle yapıyor

• Hic korkma! Seneden bole bir tepki beklemedigi icin sokta!(: sen ayni sekilde karsilik vermeye devm et hicbise yapamaz! Guclu bir kizsin ve bunu kullan, sogukkanli ol

• dava aç telefonlarını dinlet tehdit şantaj yakalasınlar yeter..

0|0
    0|0
  • söyle ben bunla biraz konuştum felan ama baktım adam değil bırakdım şimdi peşmi bırakmıyor manyak...

0|0
    0|0
  • kardesim o cocugun ailesine ders verin ve eger senin icin rahatsa yani o dallama seniacik sacik resimlerle filan tehdit etmiyorsa kitrin kafasuini gozunu.

0|0
    0|0
  • abine veya babana söle o uğraşssın onla.

0|0
    0|0
  • havlayan kopek ısırmaz mısalı bu iş

0|0
    0|0
  • o dayak ıstıyo bence bı yakınına sole gıtsın konuşsun yok olmadı gıt savcıya suc duyurusunda bulun

0|0
    0|0
  • bana numarasını ver ben bir konuşayım bir daha aramaz emin ol

0|0
    0|0
  • ekle beni ben anasını mikerm onun

0|0
    0|0
  • Leqaks ın dediklerini yap bence de.

0|0
    0|0
  • 2.000 tl biriktir kafasını gözünu kırdır bak bakalım birdaha senin adını anıyormu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence adama evlenmek üzere olduğunu söyle yıllar önce bunu diyerek kurtulmuştum kuzenini de bu konuda uyar hatta faceden tüm akrabalarına fa bir arkadaşa şaka yapıyoruz diyerek uyar ki birine sorup teyit ettiğinde gerçekten evlendiğini sansin

0|0
    0|0
    • Akrabalarinin haberi olmasini istemio ayrica tamda bu tehditlerin ustune yemez tatlim (:

• Genellikle yiyorlar baska bir erkekle özelliklede. nik�hlı bir eşle başa çıkmak zor geliyor ayrıca akrabalarına şaka olduğunu soyleyebilir yine akrabaları gerçeği ogrenmemiş olur

• bi büyüğünden yardım iste bence ailenden olması gerekmiyo tanıdığın yaşca senden büyük biri

0|0
    0|0
  • insan hiç nişanlanmadığı emin olmadığı adamı akrabasyla tanıştırrmıı akıllı ol ypma bdha böle şeyler

0|0
    0|0
    • tanıstırmadım canım , ısımlerını bılıyodu faceden eklıyo kendı basına

Yükleniyor...