Acaba doğru yaptım mı? Beyler cevap verebilir misiniz?

Dün erkek arkadaşımın kuzeni ile telefonda konuşurken tatilden konu açıldı ve benim yanımda bir kız arkadasım gelirse kendisininde gelebileceğini söyledi ama benim erkek arkadasımın (kuzeninin) haberi olmayacagını söyledi bende haberi olsun neden olmasın onun arkasndan iş cevirmem dedm tamam dedi.

Benimde bugün canım çok sıkıldı bu konuda, saklamak istemedim ve erkek arkadasıma söyledm böyle böyle diye o da iyi yaptın ben konuscam onla dedi.. Ama kötü bir niyetle değil yani araları bozulsun istemiyorum doğru yaptım mı acaba :/

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• kuzeninden uzak dursan daha iyi olur hatta konuşma onunla ne gereği var bunun? doğru yapmışsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Kesinlikle doğru yaptın,gerçekten tebrik ederim.Kuzen niyeti bozmuş,belli etmese de...Eğer seninle vakit geçirmek istiyorsa seni ve kuzenini yani sevgilini de davet ederdi...İnan bana,sevgilinin gözünde bir kat daha yüceldin...Kuzende ne düşünürse düşünsün dert etme...Doğru yoldasın.

0|0
    0|0
    • Hani arkadası olsa tamam ama kuzeni ya söylerkende cekindim ://

• Tamam işte,sen sakın karışma,doğru olanı yaptın,geri vites yapma...Kuzeni hakkında da iyi ya da kötü konuşma,iyi konuşursan koruyor olursun,kötü konuşursan da kötü olursun,boşver kendileri hallederler

• Anladım canım saol..

• ya bırak aralarında nolcaksa olsun... sen ilişkindeki güveni sağlam tutmuşsun ...çok da ii yapmışsın bence :)

1|0
    0|0
    • Umarım öyledir..

• Saol canım yorumun için :)

• önemli değil :)

• Dogru olani yapmissin

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmışsın.

1|0
    0|0
Yükleniyor...