Çocuk için katlanırmısınız yoksa boşarmısınız..?

8 aylık bebeginiz var ve eşiniz sizi aldattıgını ögrenseniz özür diledi çocuk için katlandınız diyelim..ve bidaha yapmam dedihi halde 1 kez daha aynı şeyi yapsa ve bidaha yapmam dese töbe etse özür dilese ne yaparsınız 2 şans verirmisiniz...?

0|0
5|19

En İyi Kız Görüşü

• tabııkı verırsın...daha doğrusu bebek bıraz daha büyüyene kadar bu duruma katlanacaksın.cunku o yas bebegın anneye ve babaya en cok ıhtıyac duyduğu donemdır.ama 4 yasından sonra çocuk bıraz daha laftan sözden durumdan anlar hale geldıgınde ya da algıladığında dıyelım boşanırsın.ha ama belkı bu zaman zarfında adamda bıraz uslanır.kı yemınler etmıs yapmam demıs vs...

yapılan bır araştırmaya gorede erkekler en cok bebek sahıbı olduktan sonra eslerını aldatmaya başlıyorlar.cunku evın ılgısı gozbebegı canı cıgerı kendıyken,ıster ıstemez bu top bebeğe atılıyor ve anne tum ılgısını ese ne kadar verırse versın bebeğe verıyor.ve aldatmalarda zaaf bünyelerde kaçınılmaz oluyor.

bu nedenle katlanacaksın...haklısın cok zor haklısın ımkansız ve onur kırıcı ama mecbur su durumda katlanılması gereken bır durum.bebek olmasaydı.derhal boşan derdım ama bebek olunca ısın rengı degısıyor..

not:cumleler sen seklınde kuruldu ama ısteyen ustune alınsın : ))

bol sans...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bi şans daha ver. 3. kez yaparsa tereddüt bile etme.

1|0
    0|0
  • eğer bir bayan olsaydım boşanırdım tutunacak dalın varsa anne baba gibi boşan ihanetin de bir bedeli vardır sen ödememelisin.

1|0
    0|0
  • boşar çocuğu cami avlusuna koyup sınır dışına çıkar kendime yeni bir hayat kurarım

1|0
    1|0
    • kendi evledını kıyarmısın öyle cami avlusunda brakmaya?

• zorda kalacaksam yapacak bişey yok kendime yeni hayat kurmama engelse gözümü kırpmadan bırakırım devlet yetiştirir zaten

biraz acımasızca ama kendimi düşünmek zorundayım

evet bencilim

• 1.aldatti hata 2 aldatti yine hata ama ücüncü defa yine yaparsa bu hata degil aliskanliktir..

0|0
    0|0
  • Affetmezdim...

Ama şöylede bir söz var... Bir insan sizi 1 kere aldatıyorsa bu onun suçudur, ama tekrar tekrar aldatırsa sizin suçunuz vardır... Bu ya affetmektir, ya da onu elinde tutmamak...

0|0
    0|0
    • niye bizim suçumuz))

• hak etmemesine rağmen ona ikinci şansı vermekte olabilir suçlu olduğunuz konu, onu mutlu edememekte... her sonuçta suç olan kısım affetmektir.. hiç kimse aldatılmayı hak etmez, mutsuzluk varsa biter gider ama ihanet çok alçakça...

• dogru))

• bir kere yapmam dedi yaptı bir daha bir daha tekrarlar durur artık bu

0|0
    0|0
  • 3.ye hazır ol derim çünkü alışkanlık olacaktır. Tabi bunu en iyi sen bilirsin.

0|0
    0|0
  • Hayır belki her şeye katlanırım ama aldatmaya aslaa

0|0
    0|0
  • bu 3cü şans oluyor. vermem

0|0
    0|0
  • bi insan 7 snde neyse 70 inde odur sen şimdi affedersen o bidaha yapar bir daha özürler yapmıcamlar başlar tehdit et bende seni aldatırım de bak bakalım tepkisi ne olucak aldattım dersen zaten direk boşar bilmem anlatabildin mi =))

0|0
    0|0
  • tabiki hayır yeter artık

0|0
    0|0
  • vermeee kardeş ayrıl şerodan

0|0
    0|0
  • alışmış kudurmuştan beterdir verilmez ben 2.şansı bile vermezdim yüce gönüllü insanlardansınız

0|0
    0|0
  • boşansan çözüm olacaksa boşan kardeş. sorunu çözün sorun var ortada.

0|0
    0|0
  • ver bu geçici bir dönem sen bebekle ilgilendiğinden pek sana saldıramıyor bozma yuvanı

0|0
    0|0
  • Artık onunki alışkanlık olmuş

0|0
    0|0
  • ondan sonra bulacağın kişinin sana kati olarak sadakat göstereceğinin bir garantisi varsa hiç durma ayrıl. Ama malesef yok öyle birşey.

0|0
    0|0
  • sende sorun demek

0|0
    1|0
  • sanırım aldatıldın.ülkemizde evliliklerin %99 u zaten çocuklar sayesinde devam ediyor bu benim iddiam.ayrılık zor ve kötü bu çocuğu elbet çok fazla etkiliyor ama bazen bir arada kalmak dahada fazla etkileye bilir bunu iyi analiz etmek lazım.incitilen bir onur aldatılmış bir kadının dünyası çok tehlikelidir çünkü.

0|0
    0|0
    • Allaha şüküy öyle bir durumum yok evlide degilim sadece merakımdan sordum:)

• durduk yere aklına geldiğini sanmıyorum mutlaka bişeylerden esinlendin.

Kızlar Ne Diyor 4

• önce neden böle bişey yaptıını sorarım yani ihtiyacımı var adamn..ona göre %90 ayrılırm...çocuk içinde olsa kimseye ikinci şansı vermiceksin bnce arkası gelir nasılsa affedio..yemn de ettim bida bnden beklemez..hem bellide etamam artık söylemmde der devam eder...bana göre...

1|0
    0|0
  • Ilkinde bosanirdim 1 defa yapan yine yapar guvenemezdim

1|0
    0|0
    • peki ya ortada çocuk var))))

• Olabilir aldatmadan once cocugu dusuncekti eger aldatiyosa ikimizide gozden çıkarmış demektir benim dusuncem

• şans vermek yerıne yaptıgına pişman etmen lazım. oda zor gıbı görunuyo.

boşan.

ben boşanırdım.

0|0
    0|0
  • Boşanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...