Sizce kaç kilo veririm?

Ben 19 yaşındayım 1.62 boyundayım yazın 56 kiloydum şimdi 63 belki 64 falan varımdır(tahminen) kendime 1 aylık bir diyet + spor programı hazırladım. Sizce bu programa göre 1 ayda tahminen kaç kg veririm ?

not: hızlı kilo verebilen bir yapım var.

ilk 2 hafta :

sabahları kahvaltıdan önce 1 bardak sıcak elma sirkeli su. 1 dilim ekmek, 1 küçük light peynir dilimi, domates, salatalık.(bazı günler haşlanmış yumurta da yenebilir)

öğlen: Evde ki yemekten birkaç lokma (belki 1 dilim ekmek) light yoğurt, salata.

akşam: tavuk haşlama (birgün et birgün sebze haşlama) light yoğurt salata. en geç 18:30 da yenecek.

ara öğünlerde yeşil çay ve meyve

günde 1,5 lt su

sonra ki 2 hafta

sadece sebze - meyve günde 3 lt su.

spor olarak haftanın birkaç günü tempolu yürüyüş.

Her gün yarım saat bölgesel incelme hareketleri.

yorumlarınızı ve varsa önerilerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
yorumlarınızı bekliyorum gençlerr
gençleeeerrr

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yumurtanın sarısını kesinlikle yeme, çünkü çok kolestrollü bir yiyecektir. Bir de su miktarını biraz daha arttırabilirsin, sonuçta hem spor yaptığında su ihtiyacın artacak hem de vücudun hali hazırda bir miktar su talep edecek senden. Bir de bol bol brokoli yiyebilirsin. Brokoli kalori olarak çok düşük bir yiyecektir, çok yesen bile bir zararı olmaz. Ayrıca sindirimi hızlandırıcı bir özelliği olduğu için kilo verme hızını daha da arttıracaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• tamam bu programla ayda belki 5-7 kilo verirsin... ama sonrasında? böyle sağlıksız zayıflaman sana sonrasında daha fazla kilo olarak geri dönecek... bence daha dengeli beslendiğin bir program uygulaman senin için daha iyi olur... ve 55 kilo senin için gayet ideal...

0|0
    0|0
    • evet yazın çok güzel bir vücudum vardı ama 6-7 kg aldım onlardan bir an önce kurtulmak istiyorum. Sadece 1 ay dişimi sıkıcam ve ondan sonra daha sağlıklı besleneceğim yoksa tabi ki bu diyetler zararlı biliyorum

• metebolizman hızlı anladığım kadarıyla... bence bu kilo verme işini 2 aya yayıp çok güzel bir şekilde kilo vermen daha iyi olur ama tercih senin.. böyle sık kilo alıp vermek fiziksel açıdanda sorunlar oluşturcak sana ççünkü...

• tamamen katılıyorum cevaplayana

• 1ayı bilemem ama 2 ayda TAŞŞ gibi olursun

1|0
    0|0
  • diyetisyene gitmeden kendi kendine programla olmaz

0|0
    0|0
  • yediği yarayan insanlardan isen 70 e kadar yolu var :D:D:D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4 ya da 5 kilo rahat verirsin