Mevlana demiş ki; Öyle ucuz değil, Gül Koklamak. Aşk'ınızın kapısında yatıp kaldınız mı?

Mevlana'nın bu güzel sözlerini insanlar için söylemediğini biliyorum. Onun bahsettiği yaradana olan Aşk'tı.

Öyle ucuz değil

Gül koklamak

Gül tutan ele

Diken batmalı

Bir Aşk'a

Gönül veren

O Aşk'ın kapısında yatmalı...

Peki siz kimin kapısında yatıp kaldınız?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• işiniz gücünüz zaten erkekler kapınızda per perişan olsun egonuz tavan yapsın. Erkek dediğin de insan be, onun duyguları yok mu, onun onuru gururu yok mu, onun da sizler gibi egoları yok mu? Ben kimsenin kapısında yatıp kalmadım, sırf kapısında yatıp kaldım diye beni sevecekse sevmesin beni zaten...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• valla genelde bu dönemde zoru gören kacar böyle durumda kimse kimsenin kapisidna yatmaz.

Eskidenmis o asktan ince hastaliga tutulurlarmis.

Simdilerde ise bos sözler diyorlar böle sözlere:)

0|0
    0|0
  • bizim hatunlar full taktikten anlıyorlarrr böyle sevgiden ilgiden çabuk bıkıyorlar

kolay erkek oluyormuşuz

0|0
    0|0
  • Hep yanlış kapılarda yattık sanırım...

Elimize değil gönlümüze battı o diken ama yine de anlamadık yanlış yerlerde olduğumuzu..

0|0
    0|0
  • Ben 8 gece kapısında yattım sabahın seherinde gizlice yüzünü görüp evime dönerdim. Bir gece özlediğimi ifade etmek için evinin karşısına pankart asmıştım fakat bana fazlasıyla tepki gösterdi bu durum beni çok incitti. Ama 3 yıl geçmesine rağmen ki görüşmüyoruz, ben hala onu düşünüyorum. Şu sıralar bile kapısına gittiğim oluyor. Sadece yüzünü, yürüyüşünü görsem bana fazlasıyla kafi oluyor.

0|0
    0|0
  • Peşinde koşmama, kapısında yatmama kıyamıcak kadar çok seven bir kişinin :)

0|0
    0|0
  • Gül bahçesine gaz maskesiyle girmem ben. Neden kapıda yatayım ki gir içeri derdini anlat yanında yat :)

0|0
    0|0
  • kendi kapımda tabiki kimsenin kapısında yatıp kalmam kimsenin kapısı ilede ilgilenmem

0|0
    0|0
  • gül için tükettik bunca hayatı... ve hala tüketiyoruz ona ulaşabilmek adına...

olmaz mı?

0|0
    0|0
  • aşka uçarsan kanatların yanar -sadi şirazi

aşka uçmazsan kanat neye yarar- melana

aşka varınca kanadı kim arar-yunus emre

0|0
    0|0
  • Gönül kapısında beklediğim de yattığımda çok oldu..Yüreğim ellerimde hiç açılmayacağını bile bile beklemek..

Umut etmek özlemek..

Her gün batımında birazcık daha inmek karanlığa..

Ve adına Aşk demek..

0|0
    0|0
  • karşıma o kadar değerli bir bayan çıkmadı daha çıkmazda

0|0
    0|0
  • paranın kapısında yattım kaldım.

0|0
    0|0
  • Isim gucum yok kapidami yaticam :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilahi asktan bahsediyor Mevlana.

0|0
    0|0
  • Ne güzel söylemiş. Biri de ''Hiçbir istediğim yerine gelmediği için dinden çıktım.'' yazmıştı. Allah bu bakış açısını versin bize.

0|1
    0|0
  • çok güzel bir söz

0|0
    0|0
  • Kaç kapı kaç gün biri yetmez ikiye yol alır sonra baka kalır

0|0
    0|0
Yükleniyor...