Şu soğuk bitmeyen kışta nasıl korunacağız, herkes hasta!

Benim de kafam arıyor. yağmur, güneş, kar, lodos derken sağlığımız gidiyor. dışarı da da gezilmiyor evde oturmak en iyisi.

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Neden gezilmiyorki? Ben kişi çok seviyorum.İçine iyice giyin, eldivenlerini atkını ayakkablarını takın soğukta olsa bir için açılması için hava al.

Ben kış yaz en azından 1 saat dışarıda yürümeye çalışıyorum.Vücuduna güneş gerek yoksa halsizlikten evin içinde gezinirsin.Bir iki damla yağmur bir iki kar taneleri seni engellemesin.

0|0
    0|0
    • bir iki damla yağmur tanesi olsa iyi 1milyon tane üstüne hücum ediyor dışarı çıkınca :)

• seni indiremem zirvedesin :D

• Hak etmiyorum en iyi cevapları.Diğerlerine haksızlık oluyor.Onlarında emeği var.Hak etmedigim şeyleri kabul etmek tabiatımda yok.

Yinede tşkler.

Kızlar Ne Diyor 8

• Ihlamur

0|0
    0|0
  • "şu soğuk bitmeyen kışta

nasıl korunacağız herkes hasta" çok iyi ya;)

o zaman bir tane de benden

"aldanma bu güneşe

ince giyip çıkarsan olursun böyle işte" :)))

1|0
    0|0
  • bi de bende kansızlık var üstedik duble donuyorum bildiğin üstüme kar yağıyo

0|0
    0|0
  • Allah'a bin şükür nazar değmesin bu kış hasta olmadım

soğuktan korundum bol bol C vitamini günde 3 portakal yediğimi bilirim haftada 1 kez ıspanak şimdide kivi yedim mesela kendine bakman lazım

0|0
    0|0
  • Bir bankaya gideyim dedim gitmez olaydım zaten hastayım içim titriyor hala yeminle :(

0|0
    0|0
  • hasta ne yaa cigerlerim parcalandı öksürmekten geberiyorum.

0|0
    0|0
  • Herkese benden taze sıkılmış portakal suyu :D

0|0
    0|0
  • En güzeli evde otur oh miss.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bağışıklık sistemim yediğim sağlıksız şeylere rağmen, dimdik ve ayakta. durmadan savaşıyor.

0|0
    0|0
  • Ben özel birşey yapmıyorum, vücudum dirençli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...