Kapat

Erkek arkadaşının annesiyle tanıştın mı?

Erkek arkadaşının annesiyle tanıştın mı? Tanışmak ister misin? Tanıştıysan neler oldu?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• şu anki birlikteliğim olmasaydı bundan önce biriyle çıkmıştım.. annesiyle tanışmak için onlara gittik kız kardeşi kuzenleri herkez ordaydı bir zaman sonra sanki ben de o ailenin bireyiymişim gibi hissettim. ve kız kardeşi hiç kimseyle anlaşamayan biriydi. kendisi beni çok ama çok sevmiş. abisinin çıktığı kızlar arasında anlaştığı tek kız arkadaşı benmişim.. bu gerçekten hoşuma gitti annesi desen nereye giderse gitsin beni çağrıyodu heryere. sanki geliniymişim gibi.. çok güzel bi duygu yani anne desem yeridir o kadına ama çok iyi ve harika bi kadındı birazda kafalar uyuşuyordu.. ama gerek annesi gerek kuzenleri ve kız kardeşi olsun hepsi cook seviyorlardı beni.. ayrılmamıza rağmen her bayramda doğum günlerinde onlar beni ararlar ben onları.. böyle bir şeydi yani.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 2

• beni henüz sevgilim olmayan erkek arkadaşımın annesi beğendi zaten :D hatta tüm sülalesiyle biliyor beni. he desem gelecekler isteyecekler çok büyük sorumluluk katıyor insana keşke biz ayrı bireyler olarak tanışsaydık gezseydik tozsaydık ama şimdi sürekli annesinin gözü üstümüzde herkes bizden haber almaya çalışıyor bir şey olsun tüm ailenin kulağına gidiyor zor oluyor.

0|0
    0|0
    • Venüs kusura bakmazsan biraz tuhaf bir durumda görüyorum seni. Şöyle ki, yaptığın yorumlarda seni gayet modern, ayakları üzerine basan, iradesi güçlü bir kişi gibi görüyorum, sonra özel hayatına dair bu görücü usülü erkek arkadaşın ve onun ailesi yorumlarını görünce aynı kişi olduğuna şaşırıyorum.

Sen böyle bir ilişki yaşarken mutlu musun?

• Evet, marquisdesade da geçen gün erkek dedi Venüs'e!

• nasıl yani ben miyim erkek? :D

• 2 senedir abuk subuk da olsa bi ilişkimiz var. annesi bilmiyo bile. ha bu arada, 21 yaşında.ehe.

0|0
    0|0
Yükleniyor...