Yaşamınız boyunca aldığınız en güzel hediye neydi?

Yaşamınız boyunca aldığınız en güzel hediye neydi?

0|1
17|45

En İyi Erkek Görüşü

• büyük yaratıcının büyük hediyesiydi

kızım tabiki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• En güzel değilde, en güzel alış şeklim diyelim :) 10 yaşındaydım o zaman haftasonu okul yok, Mayıs ayı falandı. Sabah uyandım kahvaltı yaptım annemle babam yüzüme bakıp bakıp gülüyolar bişeyde demiyolar sana süprizimiz var falan diye. Her neyse ben dışarı çıkıyorum dedim maç yapmaya falan tamam dediler :) Nereye gidiceksin, evin çevresinden fazla uzaklaşma, arkadaşlarına falan gitme, çok koşma terleme falan dırdırlar duymadan tamam çık dikkat et dediler bende annemler bugün ne kadar mutlu ya falan diyorum kendime. Çıktım dışarı sokakta amcamın oğlu benden 5 yaş büyük bir bisiklete biniyo, onunda bisikleti değil bide bisiklet süslenmiş falan böyle heyecanlandım abi dedim bisiklet kimin falan arkadaşımın dedi. Tam böyle hayallerimde ki bisiklet 21 vites çift amasörlü kıpkırmızı falan :) Sonra bu gözümün önünde sürüyo dedim ver lan bir tur atıyım şunla güzelmiş baya dedim, yok dedi süremessin falan, lan dedim benim süremiceğim bisiklet yok ver şunu. Sen dedi kendi bisikletine bin dedi. Herneyse yengem gördü bizi yanımıza yaklaştı Alper e dedi lan dedi versene çocuğun bisikletini dedi. Batuhan babanlar sana aldı bisikleti dedi. Ben buna tekmeyi bir vurdum düşürdüm bisikletten bir binersin sokağın aşağısına kadar hızlı bir şekilde çığlık ata ata sürdüm. Hiç bir hediye şu ana kadar öyle şaşırtmadı adamı bisikletten tekmeyle indiricek kadar olmadı yani :)

2|0
    0|0
  • o kadar çok lüx hediyeler aldim ki, bir güveni sevgiyi alamadim...

2|0
    1|1
  • 1 torba dolusu çikolata :)

1|0
    0|0
  • babam 5-6 yaşlarındayken bana tren almıştı onu hiç unutamıyorum..

diğerleride aklıma gelmiyor yaa öyle bir önemli hediye almadım ben kimseden hani beni etkileyen

1|0
    0|0
  • Dedem doğduğumda bir künye yaptırmış torunlarına kaybetmiştim bunu meğerse kaybetmemişim Annem bulup saklamış doğum günümde vermişti o gün bugunduyr bir şeyimi kaybetmedim :D [ detayları anlatmadım malum sıkmasın kimseyi ::D ]

1|0
    0|0
  • Hatırlayamadım şimdi.

Birde senin saçların kızıl değilmiydi :)

1|0
    0|0
  • Beni sevdiğini eylemleri ile göstermesi. Sevecenliği, yakınlığı, sahip çıkması, ve en önemlisi hep arkamda desteğini ve güvenini hissetmem. Hayatıma çıkması kadar daha anlamlı bir hediye olmaz ki :-)

1|0
    0|0
  • Hey yavrum hey şu vahşiliğe şu yahşiliğe bak

KS KS olalı böylesini görmedi; kara bela hüsnünün hüsnü bala hatunu

Selam sana Ey Kara Kedi

Yaşamım boyunca aldığım en güzel hediyeyi alacağım bir insan bile olmadı...

Babama bir bisiklet al dedim, git çalış kazan al dedi ,

Alacağın olsun baba

1|0
    1|0
  • doğum günümde bir sürü arkadaşımın foto ve yorumlarıyla dolu powerpoint sunusunu o bir sürü arkadaşımın aniden gelerek bir cafede bana izletmeleriydi :)

1|0
    0|0
  • Sevdiğim bir insan yaklaşık altı yıl evvel bana bir paket içinde iki kitap üç dergi ve bir çerçeveli özlü söz ve yanında küçük hediyeler yollamıştı bu benim çok hoşuma gitmişti.. :))

1|0
    0|0
  • Bekarım, daha o hediyeyi almadım.

1|0
    0|0
  • hediyemi ! bir gamzem bile yok :)

1|0
    0|0
  • sevgi dolu bir buse :* <3

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum desem.. Çok hediye aldım çünkü

1|0
    0|1
  • babam bana en kıymetli olta malzemesini hediye etmişti.geçti 15 sene.haala elimde yepyeni duruyor.ayda bir çıkarıp bakımını yapıp tekrar kutusuna kaldırırım.o benim ilk ustam...

1|0
    0|0
  • eskı sevıgılım dogum gunumde onunla ılk tanıstıgımız gunden o gune kadar (742 gun) hıc uşenmeden her cumlesınde benı anlatan bı gunluk yazmıstı dogum gunumde onu hediye etmıstı sımdı bıle duygulandım lan :)

1|0
    0|0
  • 1 adet ülker çokonat.

1|0
    0|0
  • 3 tekerlikli bisiklet

1|0
    0|0
  • Ablam gümüş kol düğmesi almıştı. Üstünde adımın baş harfleri var

1|0
    0|0
  • 93 yılı falandı, kampanya vardı,tadelle ambalajını yollamıştık annemle..masa tenisi takımı geldi...top,raketler,file..tabi, masa olmadığında yıllarca durdu o...o da nasıl bir hediyeyse...

1|0
    0|0
  • yılbaşında öyle bir hediye aldım ki ömür boyu sümesini diliyorum şuan ... Nedemek istediğimi anlamışınızdır umarım ...

1|0
    0|0
  • Yeni bilgisayarım babam aldı süper oyun makinesi.

Annemde Dolceden bişe almıştı kot oda güzel bir hediyeydi

1|0
    0|0
  • galıba O ıdı en guzel aldıgım hedıye:

1|0
    0|0
  • Ablam saat almisdi.

1|0
    0|0
  • dayımın bana aldığı ilk gitar:)))sonra geliştim elektroya geçtim sahneler konserler kafa sallamalar heeeey:)sex,drugs,rock'n'roll!:))))

1|0
    0|0
  • kucuk bir buse

1|0
    0|0
  • nefes alıyorsan bu Yaratanın bana verdiği en büyük hediyedir

1|0
    0|0
  • Eski sevgilime aldığım tek taş yüzüktü

1|0
    0|0
  • hedıye aldım ama gusel degıldı :D

1|0
    0|0
  • Hediyeyi verenın kendi

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

Kızlar Ne Diyor 17

• Kedi sahiplenmiştim . Özenle hazırlanmış saksısı ve yetiştirilmiş kedi çimi beni benden aldı . Farkında bile olmadığın bir ihtiyacının birileri tarafından görülmesi harika.

1|0
    0|0
  • en güzel günlerimin geçtiği yer,eşimin aldığı yazlıktı tabi.

1|0
    0|0
  • düşündümmm en diyebileceğim bir hediye aklıma gelmedi ama hepsi güzeldi :)

1|0
    0|0
  • muhabbet kuşlarım

1|0
    0|0
  • doğumgnmde 6 senedir sevdiğim insanın beni evlenmek üzereyken terketmesi :) .. hayatım boyunca aldığım en güzel hediyeeee..

1|0
    0|0
  • Derbi bileti <3

2|0
    0|0
  • Al işte boş yaşadığımın bir kanıtı daha.

Kimseye ne çok özel ve güzel bir hediye verdim ne de aldım.

1|0
    0|0
  • en yakın arkadaşım doğum günümde büyük kalpli bir kutunun içine sevdiğim çikolataları sevdiğim şarkıların albümünü kendi fotoğraflarmızı filan kutu herşey duruyo bir tek çikolataları yedim :)

1|0
    0|0
  • Nişanlım, benim için en kıymetli hediyedir.

1|0
    0|0
  • kombine bilet

1|0
    0|0
  • Kardeşim.

1|0
    0|0
  • Ufoydu sevgilim bana ufo vermişti onunda füzesi vardı

1|0
    1|0
  • Yaşamım boyunca aldığım en güzel hediye, bugün üç öğün aldığım güller oldu.. :)

1|0
    0|0
  • ilerde çocuğum olursa eğer en güzel hediyemi allahım bana vericek :)

1|0
    0|0
  • hırka ve atkı :)

1|0
    0|0
  • Dusundumde aklima ozel bise gelmio..hepsi guzeldi

1|0
    0|0
  • bittiğinde anlarım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...