Sevdiğiniz kişiden bir anda soğursanız?

Sevdiğim kişiden bir anda soğudum. Arıyor açmak istemiyorum. Görüşmeyi geçtim sesini bile duymak istemiyorum. Nedenini anlamadım ama zaman geçirirken de çok sıkılıyorum onunla. Bu soğumayı tetikleyen hiçbir şey olmadı. Peki neden soğumuş olabilirim?

0|0
3|15

En İyi Kız Görüşü

• seninle fazla ilgileniyorsa sıkılmış olabilirsin :)

1|0
    0|0
    • kötü davrandıkça daha çok arıyor üsteliyor, asalak gibi

• bırak onu gitsin ya pısırık belli ki yumrugunu masaya vurdumu ses çıkaranından bul hayatmı geçer onla sürekli mesajlar canımlar cicimler beni bırakma ne olurlar aman kaç kaç :)

• pısırıkla alası yok, çok serttir sinirlidir ama sıkıldım işte ya

Erkekler Ne Diyor 15

• Monotonluktan sıkılmışsındır belkide

0|0
    0|0
  • Partneriyle düzenli seks hayatı olmayan kişiler genelde böyle zaman zaman baygınlık geçiriyor çünkü arkadas gibi sohbet ediyorsun , erkek arkadasin gibi konular aciyorsun üzerine hiçbirşey gelişmiyor sonuç olarak psikolojikman insan baygınlık geçiriyor farklı kişilere ilgi duyup ondan soğuyor

0|0
    0|0
  • Sevişmek vs. Olabilir.

Bide sürekli aynı şeyler aynı tip.

Aşık olmadığını bünyende kabul etmiş olabilir.

Olabilirde olabilir yani kimse net bir şey söyliyemez.

0|0
    0|0
  • Adamın bir yamuğu olmadıysa her zaman ki gibi olan davranışları seni cezbetmiyorsa kendi ruh halini sorgula.. Ne istiyorsun beklentilerin neler bunlara cevap bul içinde.

0|0
    0|0
  • Bende de olmuştu br ara. Ufak tefek gıcık aldığım hareketleri çok gözü batar olmuştu ve de 3 ayda bir kere görüşebilmiştik. Ayrılalım dyemedim ama başka bir şey de diyemedim.

0|0
    0|0
  • bunu biz bilemeyiz. doğru gitmeyen birşeyler olmalı. mesela samimiyetin yakınlığın. onun yanında eğleniyor musun? ilişkinizde bunlar sorgulanmalı

0|0
    0|0
  • benim kız arkadasımda aynı senin gibi oldu.bizler size çok değer veriyoruz ve siz bunalıyorsunuz bu yaptıgınız çok yanlıs birsey.Neden o zaman kendinize aşık ettiniz

0|0
    0|0
  • Sıkılmışsın işte besbelli yapacak birşey yok.

0|0
    0|0
  • sevseydin sogumazdın .

0|0
    0|0
    • haklısın galba

• seven insan sogumaz kardeş 1 snedir ilişkim var sogur gibi oluyorum sonra herşey düzeliyo cünkü cok sevdigim icin .

• havalardan olabilir sıkı giyinmek lazım

0|0
    0|0
  • Her istediğine ''Evet'' dediği ve üstüne düştüğü içindir.

1|0
    0|0
  • aynı seyi sevmiyo olabil,irsiniz karakter zıt olabilir ya da dunya görüşünüz farklıdır

0|0
    0|0
  • birlikte çok zaman geçiriyorsunuzdur biraz özleyin birbirinizi

0|0
    0|0
  • Skilmissin ondan

0|0
    0|0
  • sevgilinin yaptığı şeyler senin hoşuna gitmemiş hiç gitmezde bu yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2