Erkekler neden kadının elini tutmayı ister?

Mesela, yanlız iken neden elini sım sıkı tutar ve gözlerinin bebeklerine bakar?

Yanaklarını okşar?

Kısacası neden erkekler kadının elini tutmayı ister ? :)))

0|0
5|26

En İyi Erkek Görüşü

• iki tip erkek vardır üçüncüsü olmamıştır ve asla olmayacaktır

birinci tip erkek; cinselilk için gerekirse haysiyetini bile satan tiplerdirki, çok tehlikelidirler, silahları oldukça çoktur, tatlı sözler, iltifatlar, hediyeler, aşırılı ilgili olmalar, uğruna ölebileceğini her seferinde kanıtlamaya çalışmalar, bunların ikinci yüzünü gören kızlar çok şanslıdırki ondan yakasını kurtarmıştır.

ikinci tip erkek ise; yüreğiyle konuşur ağzından çok laf çıkmaz, konuşursada yalan olmaz boş konuşmaz, yapamayacağı şeyler için umut vermez, elini tutmaya korkar tuttuğundada titrer heyecandan, göz bebeklerine bakarken erir gider ve orada kaybolur, onu öyle severki göz bebeklerindeki ışıltıyı bile hak etmediğini düşünerek hemen gözlerini gözlerinden çeker, onunla tanışan çok şanslıdır çünkü milyonda bir ortaya çıkan bu türler kolay bulunmazlar

1|0
    0|1
    • ikinci tip erkek ilk sevgilisine boyledir digerlerine malesef oyle olmaya yani eskisi gibi olmaya cabaliyordur...

Erkekler Ne Diyor 25

• Kadınlar, her sayfasında sürprizle karşılaşacağın kitap gibidir, sürprizleri atlamamak için, ilk sayfa olarak düşünülen ellerden başlanır, çevirmeye, yavaş yavaş iç sayfalara emniyetle yaklaşabilmenin başlangıcıdır..

1|0
    0|0
  • O sıcaklık bile yeter ona bazen. Bazılarına göre sahiplenme, bazılarına göre kaybetme korkusu olabilir, bu nedenle yapılabilir. Ama ne olursa olsun, genelde bağlılığı güçlendirmek için yapılır.

1|0
    0|0
  • sıcaklığını hissediyon ya. gözlerinde hissetmek istersin sevgiyi. Bak bizim şair arkadaşın bir sözü var yeri geldi paylaşam."Kalbimde gözlerime dökülen sevgiyi yazmaya yer kalmadı. Gözlerin gözlerimdeki sevdayı okuma zahmetine katlanır mı sevgili..."

2|0
    0|0
  • Erkekler sahiplenicidir ve ilişki kontrolu genelde erkeklerin elindedir,o eli tutma ise bunun fiziksel yansımasıdır ...

1|0
    0|0
  • Sevdiğini göstermek ister.sevginin düşünülen en doğru gösteriliş şekli gözlere uzun uzun bakılır ve ellerini tutarak güven vermeye çalışır

1|0
    0|0
  • Yahu daha ne istiyorsun sende.. Alemsiniz vallahi :)

0|0
    0|0
  • kendisine ait oldugunu sevdigi kizin da bunu hissetmesi daha gusel ve samimi olmak icin baska sebebi yok :-)

1|0
    0|0
  • isteriz..sahiplenmek isteriz..

1|0
    0|0
  • ulen elinizi tutmasak gözümüz dışarda olur yanagını okşamasak beni sevmiyon sen olur ne edek a... k bir karar verin daaaaa

0|0
    0|0
  • Sevdigi icin olabilirmi :-)

1|0
    0|0
  • ya o yumuşacık elleri kim tutmaz istemez ki :))

1|0
    0|0
  • sahiplenmiştir kadını bu kadar basit :)

1|0
    0|0
  • başka erkeklere gitmesin diye ;)

1|0
    0|0
  • Guc gosterisi, ego, bu benim malim demek halidir, sanki hatun o erkekle tanisinca hayat bulmus olayina cevirirler, kendini oksijen tüpü sanar, vs vs.

0|0
    0|0
  • sevgi sevgiiiiii

0|0
    0|0
  • Allah Allah hangi erkek o?

0|0
    0|0
  • bunu sadece erkeklermı ısterde soruyorsun...kımılerı tahrık olmak ıcın kımılerıde asıktır onun ıcındır

0|0
    0|0
    • Soruyorum işte merak ettim..tahrik olmak için mi, dokunmak hoşuna gider diyorsun...

• ben asık oldugum kısının elını tutmak onu hıssetmek ıcın tutuyordum...normal cıktıklarımla tutustugumda aletıme göturmek ıcın falan fılan öyle degısıyor

• Peluş bebek gibi elleriniz var.

0|0
    0|0
  • ben yüzüne tükürmek istiyorum

1|0
    0|0
  • salaklıklarından bırak nıye tutuyosun dımı

0|0
    0|0
  • direk içeri mi dalsın mk böle başlayıp mala vuracak adam

0|0
    0|0
  • tutmak istediği için :D

0|0
    0|0
  • neden böyle birseyi merak ettin ?

0|0
    0|0
    • Çünkü hoşlandığım kişi, ellimi beraber yanlızken elimi sım sıkı tutmuştu..ne yazık ki engeller vardı aramızda . Beraber olamayız..

• Ben ona aşığım, ama o değil.. o yüzden artık zorlamıyorum zorla güzellik olmaz çünkü biliyorumm ..

• zorla olmazsa zorlamıyacaksın o zaman hayırlısı ...

• Benimde cok hoşuma gider hayalim daha dogrusu

0|0
    0|0
  • ayağından mı tutacak elinden tutacak tabiki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Erkekler kelimesini kullanmıssın ama bende sevdigimin elimden tutmasını hatta tutmayı isterim bunun kötü bir amacı oldugunuda düsünmüyorum acaba bende mi bir problem var :D

1|0
    0|0
  • bi yerden başlamak lazım diye düşünüyolardır :))

1|1
    0|0
  • adam ya seviyodur ya da bugün elini veren yarın malum düşünüyodur bardağın dolu tarafına bakarsak seviyodur

1|0
    0|0
  • Hoşlandıkları için olabilir mi acaba

1|0
    0|0
  • Ya şöyle bir şey başıma geldi, bu yüzden yazdıklarınızı okuyım dedim: Hoşlandığım kişi elimden tuttu ama benden hoşlanıp hoşlanmadığını bilmiyorum çünkü bunun hakkında hiç konuşmadık. Açıkçası konuşmaktan da korkuyorum ve anlamaya çalışıyorum ve ne yalan söyliyim çok da hoşuma gidiyo. Ne düşünmeliyim, hissetmeliyim çıkmazdayım. Kızlar, bana yardım edin!

0|0
    0|0
Yükleniyor...