Bu sorum ateistlere, buyrun ateistler cevaplarınızı bekliyorum

Siz şimdi Allah da dahil hiçbir tanrıya inanmıyorsunuz, peki ya varsa sonsuza kadar cehennemde yanmayı nasıl göze alıyorsunuz ? Ya varsa Ne yapacaksınız hayatınızın en büyük hatasını yapıyorsunuz bence

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben müslümanım .Sende biliyorsun ki islam dininde zorlama yoktur herkes

kendisi neye inanmak istiyorsa inanır yani herkes özgürdür.Ayrıca her koyun

kendi bacağından asılır diye ata sözü var :D .Bide sen cehennemde yanmamak için

ALLAH'A mı inanıyorsun sırf cehennemden korktuğun için ? o zaman kendinden

utanmalısın sırf cehennemden korktuğun için ALLAH inanıyorsan yazık sana

gerçekten.Dediğim gibi ALLAH herkesi özgür olarak yaratmış kim neye inanıyorsa

inansın kimse kimseye müdahele etmeye hakkı yok .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gece gece bunamı kafa yordun? herkesin kendi düşüncesi inancı, inanmak zorunda değiller.. inanmadıkları için suçlanamazlar. Peki sence Allaha inananlar yanmicak mı ? günahsız temiz kaç tane insan var? Adam çok dincidir herşeyini yerine getirir ama öğlen gider kahveye milletle dedikodu yapar. Hatun kapanmıştır çok namusluyum dinciyim der gider park köşelerinde sevişir.. Bunları yargılamaya kalkarsak işin içinden çıkamayız. bence sen yat uyu..

1|1
    0|4
    • Bu gibi sorularda çok münakaşa yaşanıyor. Kendisi ile aynı fikirde olmayanlara zorba kesiliyorlar

• Cok haklisin;)

0|6
    0|3
  • Allaha şirk koşmak büyük suçtur . Hücum bir ateist öldürmek haktır. Vurun öldürün linç edin . ALLAHU EKBER

0|5
    4|2
    • biri şunu alsın buradan

• evet bence de biri alsın şu kazmayı buradan . Gocundu çünkü. Kimse yanlışa çekmesin böylelerine lanet yağdırıyorum . Allahın adını anarak kafa kesmeler, adam asmalar. KAHROLSUN ŞERİAT .

• Sen cehennemden korktuğun için mi Allah'ı var kabul ediyorsun?

0|0
    0|0
  • Ateist değilim ama ateistleri savunmak korumak hoşuma gidiyo bu nasıl bişeydir orası da saçma ya neyse. Sanane inanışlarından herkesin kendi tercihidir bu

1|0
    1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• merhaba, ben bir müslümanım. ama bu sorduğun sorunun mantıksızlığına cevap vermek istedim.

nasıl bir zihniyet bu kardeşim ? yani sen sırf cehennem den korktuğun için mi müslümansın ?

bu mudur yani müslümanlık ? müslüman olsam kaybedeceğim bişey yok bari müslüman olayım mantığında mısın ?

insanın mantığına ter düşüyorsa tanrı inancı olmaz. eğer cidden cehennem korkuyla yaşadığın için müslümansan utan dostum..

1|6
    0|0
  • 'ya varsa' diye düşünmüyoruz, biz %100 eminiz olmadığına. zaten cehennem gibi bişeyin varlığına inansak ateist olmayız

0|2
    0|4
  • piyango artık :D

0|0
    0|3
  • ahahahahahahah güldürdün mk

0|0
    0|4
  • Ben ateistim. Böyle bir soru sorman '''allah varsa'' diyerek gtünü cehennemden kurtarma çabasıı gösterdiğin anlamına geliyor. Ateist allahın varlığını mantıklı bulmayan insana denir bir nevi , dogmatik bir kavram olan tanri tanımını kendi içinizde kutsallaştırıyorsunuz. Sorunun saçmalığına rağmen kale aldım seni , umarım beyninle anlamaya çalışırsın

0|2
    0|2
Yükleniyor...