Bu ters te bir işlik var :P

arkadaşınız eski erkek arkadaşınızla siz ayrıldktan bir ay sonra çıksa sonra size tavır yapsa konuşmasa düşmanıymışınız gibi davransa ve ayrıldıktan sonra arkadaşınız sizinle iletişim kursa yakın davransa ne yapardınız (ya tm eski erkek arkadaşmla çıkabilir hatta bunu herkesten gizlediler ben öğrendim bir şekilde yinede umursamadım ama bana karşı niye uzak durmak istesin benim suçum ne ve şimdi ayrıldılar neden yakın olmaya çalışıyor :(

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• vicdan ı rahat etmediği için bu şekilde davranmıştır

0|0
    0|0
    • peki benim tavrım ne olsun 8 ay boyunca onun afra tafralarını çektim voleybol oynarken bir hareketimde gerizekalı demeler yanımdan geçerken bana vurmalar sınıfta bir şeye yorum yaptığımda beni ezme çabaları sizce bunları unutayım mı onun yüzünden incindiğim ağladığım bişi yapmadığım halde üzerime geldiği zamanları unutup eskisi gibi mi olayım tavırlarımda

• peki eskisi gibi olmucam

• bugün sevgiline asılan yarın evlenince kocana asılır

Kızlar Ne Diyor 1

• ya bırak öyle kıza güvenecekmisin sen bir de her türlü seni satar o aha buraya yazıyorum belli karaktersiz biri uzak dur derim salla gitsin.

0|0
    0|0
    • ya gerçkten aynı ortamda olmasak hiç aklıma bile gelmez ben insanlarla küs kalmayı onları incitmekten çekinen biriyim şimdi bir erkek yüzünden sebebsizce bana bu şekilde davranması ve sonra hiç bişi yokmuş gibi yakınlaşması ağırıma gidiyor sesimi de çıkartamıyorum çnkü içim çok dolmuş az kaldı mezun olmama okul hayatımın bir hiç yüzünden zarar görmesini istemiyorum

Yükleniyor...