Sizce Ronaldinho mu Drogba mı ?

Arkadaş ile iddiaya girdik sizce hangisi ? Ronaldinho mu Drogba mı ?

• Ronaldinho
    0% (0)57% (13)48% (13)Oy Ver
  • Drogba
    100% (4)43% (10)52% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• drogba ronaldinhodan iyi diyenler futboldan anlamıyodur net.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Drogbaa

0|1
    1|1
  • Drogba benim için çok farklı en başta takımımın oyuncusu Ranaldinho kimmiş!

0|0
    0|0
  • drogba farklı

0|0
    0|1
  • Drogba (2003'den beri Chelsea taraftarıyım, GS ile ilgisi yok Drogba aşkımın :D)

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Takımlarda kazanılan kupalara ve istikrara bakıldığında Drogba daha başarılı. 4 premier lig ve 1 süper lig şampiyonluğu yaşamış bir isim; düzenlenen yan turnuvalarda da bir çok kupaya sahip. Ve bunların hepsinde büyük rol sahibi. Kulübüne sağladığı katkı Ronaldinho'dan fazla açıkçası.

Gol sayısı olarak bakıldığında Ronaldinho bence daha iyi. Çünkü Drogba santrafor olmasına rağmen 171 gol bulabilmiş. Ronaldinho ofensif orta saha olmasına rağmen 160 golü var. Bu açıdan Ronaldinho daha başarılı.

Milli takım düzeyinde bakıldığında ise Ronaldinho kat be kat iyi. Dünya kupası kaldırmış, iki kez FIFA tarafından yılın futbolcusu seçilmiş ve 1 adet Ballon d'Or kazanmış bir isim. Topla oynayabilme yeteneği açısından da tam bir cambaz ve kesinlikle Drogba'dan daha iyi.

0|1
    0|0
  • Kıyas neye göre ?

0|0
    0|0
    • ayrı oyuncular farkındayım ama tuttuğunuz takıma hangisinin gelmesini isterdiniz ? hangisi daha çok heyecan yaratıyosa sizde cevap o

• Tuttuğum takıma Ronaldinho'nun gelmesini isterim tabi.

• Kıyaslama yanlış olur ikiside ünyaca ünlü kaliteli oyuncularki ben ikiininde hayranıyım Roniyi barçada Drogbayo Chelseada müthiş yetenekler hayırlısı olsun..

0|0
    0|0
  • Drogba tabi ki chelseaye neredeyse tek başına şampiyonlar ligini aldırdı uzun yıllar en üst seviyede oldu ronaldinho sadece çok kısa bir süre ondan daha başarılı oldu Drogba şu anda barcelonaya gitsin ilk 11 rahat oynar ama aynı şeyi ronaldinho için söyleyemeyiz

0|1
    1|1
  • tabiki ronaldinyo.. tartışılmaz bile...

1|1
    0|1
  • Şimdi Ronaldinho'nun yeri ayrı. :)

0|0
    0|0
  • gs'liyim ama ronaldinho

0|1
    0|0
  • galatasaraylı olduğum için demiyorum ama drogbayı oldum olası daha çok sevmişimdir. gerçi stil olarak mevki olarak çok farklı futbolcu ikisi

0|0
    0|0
  • Neye göre kıyaslıyorsunuz ikiside mevki ve tarz olarak çok farklı oyucular.

0|0
    0|0
  • çok saçma kıyaslama mevki farkı çok. ikisi de efsane. seçeneklerden drogbayı işaretledim neye göre dersen de drogbanın galatasaraya kattıklarını gördük. ronaldinhoyu da bir izleyelim bakalım gelsin bir

0|0
    0|0
  • bence Drogba

0|1
    1|1
  • iki oyuncuda rakip takımlarda o yüzden tarafsız cevap verebilirim

cevabım ronaldinho

0|0
    0|0
  • R10 Efsanedir

0|0
    0|0
  • Her türlü Ronaldinho ;)

0|1
    0|0
  • ronaldinho bir güneş dragba bir yıldız bunun kıyaslaması olmaz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...