Büyücümüsün diyen bile oluyor Siz n düşünüyorsunuz ?

Ben Etkileyici bilgileri öğrenmeyi cok seviyorum Bilgi güzel bişeydir mesala kişilik analizi okuduğum gibi cild baakımıyla ilgili bii çok kitap okudum ilk kez gördüğüm insan hakkında bir çok şey söyliyebilirim Ayrıca cild sorunlarınada DOğal % 100 Çözümlerim vardır :)

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende internetten farklı şeyleri araştırmayı severim. Bir kişiyi çok iyi analiz edip onun hakkında bir çok bilgiyi doğru bir şekilde tahmin edebilirim. Ayrıca telekinezi, astral seyahat ve benzer konularla da ilgilenmiştim. Bu konuda yakın çevremdekiler bir kişi hakkında yaptığım yorumları dikkatle dinlerler. Önceki zamanlarda bir yerlerde otururken insanları davranışlarına göre guruplara ayırarak onlar hakında da kendi kendime yorumlarda bulunurdum. Çoğu kişi böyle şeylere kulak asmasada bir insanın konuşmasından, bakışlarından ve en ufak hareketinden bir çok şeyi öğrenebilirsin. İyi mi yoksa kötü mü diye sorarsan, bence iyi...

0|0
    0|0
    • Evet doğru söylüyorsun bak Kaliteli insan işte bu şekilde kendisini gösteriyor tebrk ediyorum kardeşim cok doğrusun kulak asmasından önemli değil onlara bu konuyla ilgili soru sorsan hepsi salak salak yüzüne bakar hiç bişey söyliyemez bilgi güzel bişeydir boşver burada öyle salak sçma konusan insanlar var işte

• Teşkkürler dostum. Doğru yoldasın devam et. Böyle konularda bilgili olmak çoğu zaman iyi, çoğu zaman üzücü olabilir. Ancak her zaman kendinden emin olmanı ve her şeyin farkında olmanı sağlar. Kısacası diğer insanlardan farklı olmanı sağlar.

• Tabikide bak senle aynı yerde otursaydık cok iyi anlaşırdık

Kızlar Ne Diyor 5

• onu bende sacma buluyorum :D

bendede aynı durum var vardı daha dogrusu

vardı

eskiden insanları birebir çok iyi tanımlardım ama artık yapamıyorum böyle sayfa sayfa yazardım hiç tanımadıgım birinin resmine bakarak

bana baska boyuttan varlıklarla iletisim kuruyorsun diyenler bile oldu :D

ben bunu hislerimle yapıyordum ama gözlemlerle falan degil

bu arada tam senlik bir dizi var işine yarar LİE TO ME mutlaka izle.

0|0
    0|0
  • Büyücülük ne alaka

0|0
    0|0
    • hiiç tanımadığm bir insan hakkında bir çok şey söyledim Bana büyücümüsn demişti o an aklıma geldiği içn yazdm :D

• bana da sasırıyorlar hislerim kuvvetli.olur böyle şeyler.

cildim pürüzsü arada bi,bikaç sivilce merhaba diyo bana.onları nası def edebilirim söyle

0|0
    0|0
    • şmdi cildinin nasl olduğuda önemli kuru mu Yağlı mı cildin ?

• kuruysa Öncelikle cild için nemlendiriciler var bununla birlikte Yoğurt cilde cok iyi geliyor nemlendirdirği gibi cildi temizliyor ve Sivilce cıkmasını engelliyor ben arada hla yapıyorum şahsen

• ne güzel bir özellik:)

0|0
    0|0
  • Basta gunes isigina olmak uzere degisik durumlarda cilt alerjisi olan ve cildi surekli kasinan birine ne oneriyosun?

0|0
    0|0
    • Güneş ışığına alerjin varsa sivlce cıkarmayan 70 faktörlk güneş koruyucu kullanman lazm öncelkle cildinde alerjik olduğu için kaşınıyordur sivlceyle bir ilgisi olduğunu sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• böyle giderse 4 soru sonra peygamberliğini ilan edicen he :D

2|2
    0|0
  • Etkileyici bilgi dediğin nedir acar mısın?

Ne okuyorsun, ne söylüyorsun, ne duyuyorsun..

0|0
    0|0
    • Tabiki kardeşim mesela kişilik analizi olsun insanlarin yazısından karakter Analizi olsun bu tarz bilgileri öğrenmeyo seviyorum

• Merak ediyorum. Ekleyeceğim, fakat bu mesajı bana yazabilmen için. Arkadaş listesinde tutucuyum birazda. Saçma sapan prensipler işte.

Sorun olmaz değil mi.

• yok hayır kesinlikle olmaz zaten Bende Yazabilmeek için istiyorum

• :D ilk kez tanıştığın deseydin tamam da ilk kez gördüğün ne demek gördüğün bir insan hakkın da nasıl bir kişilik analisti yapabiliyorsun o kadar kolay olsa keşke ve hiç bir doğal yöntem %100 çözüm vermez arkadaş o kadar kitap okusanda bir şey değişmez hiç bir şey kesin değil

0|0
    0|0
    • ya anla işte İlk tanıştığım bir insan hakkında söyliyebiliyorum Hepsi cıkmasada % 80 i doğru cıkıyo analizimin ayrıca sivilce konusunda %100 sonuc alıyorum cünki bn kitap okudğm gibi 6 sene sivilce için araştırmalar yaptım tüm doktorlara başvurdum cildim için

• Hemen hemen herkes bir insanın tavırlarından, oturuşundan, konuşmasından kavgacı veya sakin bir insan olduğunu anlar. Daha ince detayları anlamak için ise birazdaha derinlere inmek gerekir. Sen veya toplumdaki bir çok insan bunu anlayamıyorsa, bunun mümkün olmadığını söylemeleri gayet normal. Bizim toplumumuz her şeye karşı ön yargılıdır.

• Tanımak banbaşka bir şey tanımak sakın ya da kavgacı gibi basit bir şekilde olsa keşke

• youtube.com/watch?v=1yYiHaCyrNo

0|0
    0|0
  • Olabilir bende Latince şeytan çıkartma biliyorum ne gerek varsa :))))

0|0
    0|0
  • sana buradan ekmek çıkmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...