Çevrenizde kafa yapınıza uygun ne kadar insan var?

Elbette herkesin bir arkadaş çevresi vardır. Fakat bu arkadaş çevreniz ne kadarı sizin kafa yapınıza uygun. Çevrendeki arkadaşlarının ne kadarıyla her şeyini paylaşabilirsin, ona veya onlara güvenebilirsin? Hiç bu konuda hayal kırıklığına uğradığınız oldu mu?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• çok şükür, yeterince var...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Var baya bir kişi...

Aslında olmayanlarda zamanla benleşiyor sanırım aslında onlarda benim gibiler ama o duygularını bastırıyorlar benim samimi davranışlarım içimden geldiği gibi davranmalarım onları açıyor ve içlerindeki kişiyi yavaş yavaş çıkartıyorlar :)

0|0
    0|0
  • bir kişi var. aslında kafa yapısı tam uymuyor. hatta bazı önemli konulada çok zıt şeyler düşünürüz. ama bu engel değil. güvenirim ona.

hayal kırıklığına uğramadım çünkü insanlardan bir şey beklemezdim ve halen daha beklemiyorum. bu kişi de ne yaparsa yapsın çok fazla dağılmam sanırım. güvenirim ama herkesin herşeyi yapabileceğini de bilirim.

0|0
    0|0
    • zaten genelde herkesin tam olarak güvenebileceği 2 3 kişi vardır. Paylaşacağın her şeyi onlarla paylaşırsın. Geriye kalanları da senin yakınlık çemberine göre dağılırlar

• ohoo kafa yapıma uygun bi dolu insan var çılgın bi yapıya sahibim insanların çoğunun da böyle olduğunu düşünüyorum en azından bi konuda ama benim seçtiğim arkadaşlarımın çoğu benim kafadarım zaten arkadaşlarımızı seçerken önce onları tesbit ederiz ve içimizdeki insana uygun olup olmadığını gözlemleriz ve arkadaşlarımızı buna göre seçeriz değil mi ve sanırım ben de çok iyi gözlemciyim ki arkadaşlarımın çoğu benim kafa dengim..

0|0
    0|0
  • güzel bir soru yok denebilecek kadar az 1 tane tam kafadar var :) toplasan 3 çıkmaz :):):)

0|0
    0|0
  • Dört.

0|0
    0|0
  • çok az

0|0
    0|0
  • .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sanırım kimse kalmadıı

0|0
    0|0
  • İnsanın karakterini az çok tahmin etmeye çalışırım , tanıdığım kisininde mizah anlayısını , hayata bakışını , sosyal yasantısını incelerim. Karışımdakine göre davranırım , espri yaparken bile, kimin neye gülüp gülmeyeceğini kestiririm.. , Bu nedenle kafa yapıma uymayan az gibi...

0|0
    0|0
  • çok az onun için netten çıkmıyorum en azından kırılma tehlikesi yok

0|0
    0|0
  • biraz içtim mi babam bile kafa dengim olur ama ayıkken ben kendimle dahi anlaşamıyorum ki başkasıyla olayım

0|0
    0|0
    • biraz içtim mi derken :)) mesela benim için biraz 70lik vodka demek :)) tabi sonuna doğru 2 3 bardaklık kalıyo o da vodka artık baydığından. :))

• aga ben vodka tüketemiyorum ama şimdi burda sidik yarışına girer gibi ben bu kadar sen bu kadar içiyorsun yapmıyalım bizde kafayı ne kadar da buluyorsak okadar içiyoruz şte. lakin rakıdır tercihim rakıda da altınbaştır

• yok ya ben o yarış için demedim. alkole ilgin olduğunu görünce sorıyım dedim yoksa öyle bi yarış için dediğim yok yanlış anlama :)

• ben, hayal kirikligina ugratanlarla mesafe koyarim arama, sansliyim ki cevremde cok fazla kafa dengi arkadasim var, cogu da benim gibi isi ile hayatini ic ice yasayanlar

0|0
    0|0
  • Tam olarak yok.

0|0
    0|0
  • Çevrem değil de, bu sitede bir elin parmaklarını geçmiyor bu insanlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...