Yanınızda sevgilinize laf atılsa ne yaparsınız?

Ve kızlar, bu durumda erkek arkadaşlarının nasıl davranmasını ister?

Duymazlıktan gelinecek gibi değil yalnız, ima falan yok, direkt olarak kıza laf geldi ve çok ağır bir laf diyelim..

0|0
147

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• Hiç sıkıntı edip strese girmem..

Laf atan sadece attığı laf ile kalır avucunu yalar, sevgilim benimle olmaya devam eder..

Olay budur..

0|0
    0|1
  • sevgilime laf atılınca ben link ( çok kıskancımdır , saçını başını yolar ağzını burnunu kırarım) bana laf atılırsa beraber dalarız.

0|1
    0|0
  • Ağzını burnunu kırsın sümsük gibi davranmasın :)

0|0
    0|0
  • Kavga ederse ayrılırım.

0|0
    0|0
    • "Off o kalça ne öyle ya kız taş gibi" dedi karşıdaki adam..

O zaman ne yapsın?

• testosteron hormonu engel olmadığın birşey hormon seviyesine göre sinir. ben tutamam kendimi.

• Öyle bir durumla karşılaşmak istemem :D Sevgilim sallasa üzülürüm kavga etse üzülürüm :D Ay Allah göstermesin :D

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle gidip kızmasını isterim ama dayak dövüş istemem ama söylediğine pişman etsin dövüşsüz..

0|0
    0|0
  • Gülümserim sevğilimin yanağını öper kıskandırırım haha

0|0
    0|0
  • Döverim :D

0|0
    0|0
  • beraber döveriz sevgilimle :)))

0|0
    0|0
  • Sevgilime laf atan hatunun ağzını burnunu kırarım ..

0|0
    0|0
  • Direkt dalar adama valla

0|0
    0|0
  • Kavga ederim sevgilim icin.

0|0
    1|0
  • benim yanımdaki çoçuğa laf atacak olanın aklını alırım aklını

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Her şey olabilir akli dengesi bozuktur,sapıktır vs uzar gider. Bunu göz göre göre kasti yapan kişi zaten kavga etmek amaçlı yapmıştır,insan olsa yapmaz. Yani hiç konuşmakla falan vakit kaybetmezdim.

1|0
    0|0
  • Kızı güvenli bir mesafeye götürüp geri döner dalarım ki kız göreceği vahşet yüzünden benden korkmasın...

0|0
    0|0
  • kızlar yanında kendini güvende hissettiği erkek ister ve kız arkadaşıma yanımda laf atılsa dayak yiyeceğimi bilsem girerdim ama ilk önce kızı güvenli bir yere emanet ederek yapardım bu işi.

0|0
    0|0
  • delikanlıysa zaten laf atmaz dümbük derim garanti bir kafa atarım. bak sinirlendim simdi gidip manav şevket abiye bulasıyım

0|0
    0|0
  • sevgilimi taksiye bindirir eve yollarım ordakilerin bir güzel a..k

0|0
    0|0
  • duruma göre,üstelerse üzerine yürürüm...

0|0
    0|0
  • çocugu orda gebertirdim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...