Morelım hıc bozulmasın ıstıyorum..

morelınız bozık oldugunda ne yaparsınız? mesela en yakın arkadasınızla kavga ettıgınızde,sevgılınızden ayrıldıgınızda,aılenızle kavga ettıgınızde.. kendınızı nasıl rahatlatıyosunuz?

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarımla görüşüyorum.. Onun dışında bu sitede takılıyorum.. Ya da mesela arkadaşımla kavga edip sonra sevgilimden ayrıldıysam sırf renk olsun diye kavga ettiğim arkadaşımla barışmaya çalışıyom falan filan.. Atraksyon arıyorum anlayacağın.. Şu an da moralim bozuk.. Arkadaşlarım yanımda masaj dersine çalışıyo ben de onları izliyorum dflgkdfg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Üzülerek rahatlatırım kendimi doğal olan budur..ama bu geçecek onuda unutmuyorum.. Geçmeyecekmiş gibi üzüntüye gömülürseniz yazık ed ersiniz

0|0
    0|0
  • Yemek yediğimde iyi hissediyorum,yalniz kalmayi seviyorum müziğe kaptirmayi başarirsam cok güçlü ve mutlu hissediyorum fakat doğru müzik önemli :D

0|0
    0|0
  • happy tree friends izliyorum stress mitress kalmıyor

link

0|0
    0|0
  • morel değil abi moral :D

0|0
    0|0
  • moralin bozuldukça neşeli günleri izle

0|0
    0|0
  • Koşuyorum. Duş alıyorum. Uyuyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dogrusu temiz hava aliyorum odaya geciyorum kapiyi kilitliyorum elimde kahvem sigaram ve yanlizlik dusunuyorum

0|0
    0|0
  • müzik dnle uyu :)

0|0
    0|0
  • kulaklıgımı takar müziğimi dinlerimm uzanıp.. ya da bu havalarda yürüyüş yaparak daha iyi oluyorum..

0|0
    0|0
  • kavga edeceğim kimse yok.

0|0
    0|0
  • yürüyüş en iyisi

0|0
    0|0
  • Ps oynarım

0|0
    0|0
  • Gider en pahalı hediyeyi kendime alırım