Peşimi bırakır mı sizce?

Ben 5 yıl kadar önce evde netim yokken evin yakınındaki 8 ay kadar net cafeye takılıyordum... sahibi 50 yaşında evli çocuklu bir adam... neyse eşiylede samimi oldum gele gide abiylede samimi oldum...

arada sırada yanlarına gidip geliyordum... ama adamın bana bakışları farklı gibi gelmeye başladı rahatsız oldum ve gitmemeye karar verdim 1 hafta önce... adam sürekli 3 güne bir arıyor abim gel nerlerdesin yengen seni soruyor diyordu ... ben ayda 1 kere falan uğrardım yada 2 ayda 1... en son gittiğimde rahatsz oldum ama 1 haftadır her gün mesaj atyor abim gel diye... acaba peşime takılır mı ne biliyim korktum biraz... ne yapmam gerek... bugün mesaj attım misafirler var abi diye olsun sen gel yinede yazmış ya çok sınır oldum... cevap vermiyorum arıyor açmıyorum bida arıyor... delircem ya...

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• allah cezasını versın ökuz herıf . burada senın alacagın tavır cok önemlı korktugun ıcın tavız verırsen hayatın kararır dik dur ne korkuyorsun sen ıstemedıgın muddetce kımse sana zarar veremez adamı uyar bır daha arama dıye kararlı ol dusun yaa o adam hayatında olsa nolcak olmasa nolcak neyden korkuyorsun azarla cıkar hayatından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sağlam(labunya olmayan tiplerden) bir sevgili edin, sarmaş dolaş olun ve biraz görünün ona. Bırakacaktır.

0|0
    0|0
  • varsa ağzında dişi bildiğin bilemiş sana:)

0|0
    0|0
  • bi temiz dayak yemeden bırakmaz.

0|0
    0|0
  • "beni rahatsız etme mesaj atma, mesajlarının eşine gönderirim" diye uyar bir dahada uğrama

0|0
    0|0
  • sen onun numarasını buradan yayınla. bizde onu gebertene kadar çağrı manyağı yapalım :-))

1|0
    0|0
  • babam artık bırakmıyor de yada hattını degistir böyle kurtulmaya bak

0|0
    0|0
  • telefonunda blacklist programı varsa kara listeye al ne seni arayabilir ne de mesaj atabilir

0|0
    0|0
  • kötü kokular alıyorum. adam sana göz koymuş bence.

0|0
    0|0
  • telefona bir erkek çıkar.aramaz bir daha

0|0
    0|0
  • Hattını degıstır

0|0
    0|0
  • Daha önceden sordun bu soruyu yaa.Git adamın yüzüne sen sapık mısın de bence.

0|0
    0|0
  • bırakmaz peşini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ağaç yaş iken eğilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• int cafenin sahibinde telf numaranın ne işi var ben orayı idrak edemedim

yermi rezerve ettirmek için verdin ki

0|0
    0|0
  • Telini değiş ve birdaha da oraya uğrama niyeti bozmuş olmalı.

0|0
    0|0
  • ya sen neden hala muhattap oluyosun ki,adam tabii arar..bi daha beni rahatsız etneyin ,eve pc aldım gelmiyecegim artık de olsun bitsin...insanlara bu kadar prim verme.

0|0
    0|0
  • Net ve sert bir şeklide artık seni rahatsız etmemesini söyle..Israr ederse yetkili merci'lere şikayette bulunucağını belirt..

0|0
    0|0
  • karısına mektup at anlat olayı sahip çıksın kocasına

0|0
    0|0
    • Sahip çıkmak ne demek ya yapmayın Allah askına kadın kocasının baska bi bayanla ilgilendiğini öğrenecek hemde kızı yasında bi bayan bide kocamdir diye sahip çıkacak varmi böyle birsey ben olsam adamın suratına bakmam

• senden yaşça büyük güvendiğin birini ver telefona olsun bitsin ;) sıkma canını napabilecek sanki korkma hiç :)

0|0
    0|0
  • o kadar korkuyorsan numaranı değiştir. olmadı sevgilim var şu an ve çok tutucu gitmemi istemyr de.

0|0
    0|0
  • Artık gitmeyeceğini söyle açık açık. Ailem rahatsız oluyordu bu yüzden eve internet bağladık, sağol de.

0|0
    0|0
  • 25 yas aralıgında mısın gercekten?

0|0
    0|0
    • evet neolmuşşşşşşşşş.

• o zaman onunde dıkıl ve rahatsız oldugunu soyle bı de turkcelı bı ara belkı numarasını engelleye bılırsın.

Yükleniyor...