Canınızı acıtan unutması mümkün olmayan hatanız var mı?

Bugün nedense uyanır uyanmaz onu hatırladım ..

Yaşananları anımsadım ve ilk zamanlarda olduğu gibi üzüldüm ..

Yaptığım en büyük hata onu hayatıma almaktı ..

bugün sinirliyim üzgünüm anlam veremediğim boşluk ..

en büyük hatam bu..

0|0
20|16

En İyi Kız Görüşü

• Benim cooook hatam var ama hergün kendimi affediyorum ve böylece bugunümü gecmisten gelen seylerle mahvedip o psikolojiyle baska hatalar yapmıyorum..Biraz klişe olcak ama sonucta olan oldu ve önemli olan bir daha olmaması onları düsünmek sana hic bisey kazandırmıyor aksine bugununden bişeyler kaybediyorsun..Gecmise bu kadar bağlı olmamalısın .. Ve bunu bi hata gibi değerlendirmek cokda doğru değil bence sen ona hayatında bi yer verdin ama o haketmedi belkide seni acıttı zarar verdi ..ben burda sende bi hata göremiyorum evet canın yandı zarar gördün belki ama önemli olan onu hayatından cıkarmıs olman ve busey her neyse bitmis olması...İnsanlara yada hayata karsı heyacansız yada güvensizde olma aksine bu yasanmadan önce oldugundan daha pozitif ol bişeyler öğrendin oldu ve bitti ..Ve anlam veremediğim bi bosluk istemiyorsan insanları hayatında cok önemli bi yere koyma ki kaybettiğinden büyük bişey kaybetmis gibi hissetme.Burdan insanları sevme değer verme dediğimi çıkarma sadece büyük bi yer verme hayatında onlara ki canın yanmasın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Evet en büyük hatam gölgeyle bedeni karıştırmam ve bedeni olmayan bir gölgeyi sevmendir.Olmayacak bir sevdaya bel bağladığım zamanlara çok üzülüyordum.Ama hayatın kurallarını anladım acıda olsa zaman ve zamanın bize gösterdikleri.

1|0
    0|0
  • bence gercek sevgi değil senn sevgin bi anlık hoşlantı o yuzden pişman sın .. ve kendinden nefret ediyorsun .. bana kalırsa gercekçi olup ne istediğini kendin bilkmen ilk once ... .

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 4 ay önce tanımasaydım dediğim birisiyle tanışmam

1|0
    0|0
  • dışı janjanlı olupda içi boş olana yaptıklarım en büyük hatamdır,ama herkesin sırası gelecek,bana bu dünyada cehennemi yaşatanlar,kendi cennetlerinde çok uzun süre mutlu olamayacaklar..

1|0
    0|0
  • bi defasında boş kutu zannedip bir kutu kurabiyeyi çöpe atmıştım.. hayla rüyalarıma kaçar..kabuslar görürüm

1|0
    0|1
  • Valla var. Bizim şirketin 10.yıl kutlamasında çekiliş yaptılar ve bana Ipad 2 çıktı ancak ben çekilişten 1 saat erken ayrıldığım için bana hediyem verilmedi. Benim şimdiye kadar yaptığım en büyük hatam bu. Canım çok yanıyor. Unutmam imkansız.. Gece rüyalarıma bile giriyor..

Gitti Ipad... :D

:, (

2|0
    0|0
  • var

1|0
    0|0
  • hayır yok. bütün yaprıkarımın arkasındayım. pişman değilim.

1|0
    0|0
  • Hatalarımı bana deneyim kazandırdığı için seviyorum

1|0
    0|0
  • Kış ayına girerken yerde buluduğum bi miktar parayı cebime atmıştım keşke almasaydım ama geçti gitti

1|0
    0|0
  • yeğen kimse kimseyi kıskanmıyo sen bir porlemiktesin sorunların var sanırsam kıskanılacak tek şey var onların karşı cinsleri yaratılış usülü çok güzeller

0|0
    0|0
  • cok hatam oldu. kimse bilmek zorunda degil. :(

0|0
    0|0
  • yok be hayır

0|0
    0|0
  • aşk acıları

0|0
    0|0
  • çok var anlatıp da canınızı sıkmayayım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Hayır hayatımda geri baktığımda hiç bir tane bile pişmanlığım yok :).Yaptığım herşey beni olduğum yere getirdi.

Yaşanmışlar yaşandı artık geri dönüşü yok.Gelecek benim için önemli.

1|0
    0|0
  • 6 ay öncesi

1|0
    0|0
  • Ödevin ortalarında bir hata yapmışım düzeltmek ölüm gibi.

1|0
    0|0
  • Var, ama geçmişide bırakmaya çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • evet malesef

1|0
    0|0
  • yok

1|0
    0|0
  • Sanki beni anlattin..

1|0
    0|0
  • Keske bi tane olsa :( Bende kalsin..

1|0
    0|0
  • Malesef var.

1|0
    0|0
  • hatalarım sadece ınadım yuzunden cok kalp kırmıs olmak

1|0
    0|0
  • yaptığım en büyük hata arkadaşıma iftira atmaktı çok pişmanım

1|0
    0|0
  • çok ...

1|0
    0|0
  • hiç birşeyde hata aramam ..hata yaptımda demem ..ders aldım derim..demeliyim...

1|0
    0|0
  • Elbette var.

1|0
    0|0
  • aynı şekil hayatıma cok gereksz insanları kattım.yani olmasalardı dgşen birşey olmazdı zaman kaybı

1|0
    0|0
  • BAŞLARIM LAN HAYATA ŞİMDİ GİTCEN YANINA BİRGÜZEL TOKATLİCAN ANNE ELİME GEÇMİYOR YA ÇOKK UZAK BANA.

1|0
    0|0
  • Çok şükür yok.

1|0
    0|0
  • adi şerefsiz sapıklar. Cinsel birşey olmadan farkettim ne yapmaya calıstgnı allahtan. Kücücük cocuktum ya acımaz insanlar cok var. Bana el sürmeden basmıstm cıglıgı o anda kactı tabi.

1|0
    0|0
  • aldattığıma çok pişmanım.. hem de çok.. keşke tertemiz bir geçmişim olsaydı

1|1
    0|0
    • Keşke demekten nefret ediyorum ..

• Ama önemli olan bundan sonrasına bakmak:) Bundan sonra aynı hataları yapmamak için aslında bu güzel bi başlangıç canım.

Yükleniyor...