Hiç aldatıldınız mı aldattınız mı ?

Arkaşlar gercek cevplar verelım

Aldatıldınız mı aldattınız mı ?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• evet aldatıldım çok sevmiştim 1 senedir çıkıyorduk bir gün kavga ettik küstük 2 gün hiç yazmadık birbirimize sonra bir mesaj geldi ben bir kızla sinemadayım sensizliğin tadını çıkarıyorum diye o kadar kırıldım ki sabaha kadar ağladım ertesi sabah geldi 40 takla attı seni üzmek için dedim dedi yeminler etti inandım aptalım ya sonra 2 hafta kadar sonra hadi benim kız arkadaşım var güvencem var senin neyin var dedi tokatı bastım gittim aldattığı kızın da sevgilisi varmış bide onlar da 3 senedir çıkıyolarmış sonra kıza ben yeşimi seviyorum beni bir daha arama falan yazmış onu gösterdi de bir tokat daha attım çektim gittim onu hala görünce boğasım geliyo hala aynı sınıftayız 1 yıldan fazla oldu ama acısı yarası hala kapanmadı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aldatmadım,aldatmam...Gönlümde başkası varsa bitiririm ilişkiyi karaktersizlik yapmam.

Bir kez ihanete uğradım ve affetmedim affetmem de.

0|0
    0|0
    • gnlunuzde baska bırısı vakn buda aldatmak olur ama durduk yerde baskasıyla ılıskınızı bıtıryorsunuz

• bnce yanılıyorsunuz eger ılıskınızde br sorn varken bıtırıp aradan braz zmn gectıktn snra bır baskasını bulun.öle onla bıtırım onla baslayım dusunxcesı yanlıs

• Zaten farkındaysan senin dediğin şeyi söylüyorum ben de...Hislerim bittiğinde bitiririm ilişkiyi diyorum başkası gelmeden çok önce olmuş olur bu diyorum.Okursanız yazdığım yorumu anlarsınız.

• aldatmadım da aldatıldıysam şayet karşımdakinin mahiretindendir bu. Kolay değil ben gibi biriyle baş ederken bir başkasıyla daha uğraşmak

0|0
    0|0
  • asla aldatmam ilişkiye hep saygım olmuştur ! sevmiorsam soğuduysam direk çıkartırım hayatımdan ama o acıyı karşıya vermem.. aldatılma dersen evet aldatıldım.. ama ona da bu yakıştıgından üzülmedim (:

0|0
    0|0
  • aşık olduğum bir insan karşıma çıkmadığı için sevgilim de olmadı dolayısıyla aldatılmadım. aldatmaya gelince, asla ama asla yapmam. intikam falan bahane edip aldatan kaşarlar var çok kızıyorum.

0|0
    0|0
  • Aldatildim sonrada hakkimi aldim .

0|0
    0|0
  • aldatıldım

0|0
    0|0
  • Aldatmadım ama aldatıldımmı bilmem.

0|0
    0|0
  • Evet dedim, ben de seni aldattım bir kez de değil üstelik.. çünkü beni çok kanattın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• aynı anda 2 kızla beraber olmak aldatmaya giriyor mu?

0|0
    0|1
  • Hic aldatmadim ama bir cok kez aldatildim.

0|0
    0|0
    • kıza gerekenı yapsaydın aldattı dıye

• Ne yaziyor kitapta , Açtığın her yaradan , Hesap sorar Yaradan . Ayrıca bensiz daha mutlu olacaksa elimden ne gelir kardeşim . Zamaninda kac kere bicaklamak geçti aklimdan ama anam babam gardaşım bir sürü sevenimiz var . Ne yapalim onlaridami arkadamizda birakalim :)

• hhe haklısnız efendım bırakın kndı halıne

• hem aldattım hem aldatıldım

0|0
    0|0
Yükleniyor...