Kapat

Yıllar sonra karşılaşınca ne yapılmalı?

ilk aşkımdı 4.sınıfta aşık oldum o bana 6.sınıfta herkesin önünde şişe çevirmecede sevdiğini söyledi ve başladık 11.sınıfın ortasında ayrıldık 12.sınıfta çok geri dönmek istedi ama ben istemedim ve lise bitti onu bir daha görmedim onu unuttum ama kimseyi de sevmedim o 1 seneliğine meksikaya gitti şimdiyse İstanbul'da bense izmirde birkaç kez konuştuk sadece mezun olduktan sonra sevgilisi yok onun da ve kankasının doğum günü buraya gelicek 1 hafta sonra onu nerdeyse 3 yıldır görmedim şimdi onu görmek çok zor geliyo bana korkuyorum napmalıyım nasıl davranmalıyım bir daha biraraya gelmemiz çok zor dediğim gibi bambaşka hayatlarımız var artık ama napıcam korkuyorum heyecanlanıyorum taktik verin nolur

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hala aşk varsa gözlerinde, sen de seviyorsun belli. Konuşun anlaşın yani. Büyütecek abartacak bir şey yok ki, emin ol her şey yoluna girecek. Hayatın boyunca aklında kalacak bu yoksa, ya ona gerçekten ulaşabilirsen? ya gerçekten yine olursa ve çok mutlu olursanız? bu soruları kendi kendine sorduğun zaman eğer bir an olmasını istiyorsan hiç kaçırma derim.

0|0
    0|0
    • unuttuğumu düşünüyodum ama kimseyi de koyamadım yerine olmasını istiyorum ama çok zor onu da biliyorum yok yere ayrıldık inat ettim barışmadım o istiyo nasılsa seviyo diye aptallık ettim düşünemedim şimdi anlıyorum hata yaptığımı bana hala aşık mıdır bilmiyorum benden sonra onun hayatına da kimse girmedi bildiğim kadarıyla girse bilirdim ama kankasıyla hala görüşüyoruz benim de 15 senelik arkadaşım sonuçta

• :)

• :))))) Gülmeeee bence değerlendir bak bunu :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• Gayet rahat ve birşey yaşanmamış gibi davran. Kendini neden zorluyorsun heyecanlanacak birsey yok rahat ol normal devam et o var diye birseyler degismeyecek

0|0
    0|0
    • görmek etkilyo insanı korkutuyo bir diyorum gitme kötü olucak bir diyorum git hep pişman olursun yoksa napıyım bilmiyorum

• Onu boşver dediklerimi okusana :( sen gayet rahat davran birşey yokmuş gibi. Sohbet ederse konuş takıl. korkmazzzzz

• zzzzzz yanlış oldu :)

• zor bişey bilemem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadasmış gibi davran rahat ol emin olki oda aynı heycanı yasıyo bide bence o senle çıkmayı çok isdiyo çık bence

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ya rahat olunur mu o durumda şimdiden uyku uyuyamaz oldum ya başkası varsa hayatında

• ne güzel işde aranızı yapar sper olur bence :)

• farklı şehirlerdeyiz görüşemeyiz ki o orda ben burada hem eskisi gibi olur mu 5 sene çıktık boru değil ki

• işin zor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...