Ronaldinho çok yaşlı değil mi?

Beşiktaş'a nasıl yarar sağlar bu adam? Adamın ölüsünü transfer ediyorlar sanki

• Evet yaşlı, ve yarar sağlamaz
    33% (1)25% (6)26% (7)Oy Ver
  • Yaşlı maşlı, işe yarar
    67% (2)75% (18)74% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ek not: En güzel transferler bence Galatasaray'dan çıkıyor ;)
Ya bu adam hala çok iyi diyelim;

Türkiye'nin 3. büyüğü olarak anılan Beşiktaş'ta işi ne, bu kadar iyi adamın?

Provokasyon yapmıyorum, ama harbiden gerçek olan bu
Fanatik: ''Transfer çıkmaza girdi''

Haber: link

0|0
5|43

En İyi Erkek Görüşü

• En kötü ihtimalle kombine satar, forma satar.

Bu tür oyuncular hep avantajdır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Beşiktaş sever ölü adamları :D

2|0
    0|2
  • Frikik atsın yeter .

0|0
    1|0
  • drogba transferini örnek alabilirsin türkiye ligi kalitesi bana göre avrupadan düşük oldugu için burada biraz rahat oynar o adamın bjk ne işi var dersen hangi takım ona 5 milyon verirki büyük klupler için bitmiştir anca türk arap asya liglerinde oynarlar

0|0
    0|0
  • Ölücen kıskançlıktan amnkym :)

1|1
    1|0
  • beşiktas hıc transfere para harcamıyor gıdıyor 3-5 yılda bır eskı yıldızlıgı kalmayan üst duzeylıgınden ödün veren futbolcuları alıp taraftara ihanet edıyor...fenerlıyım dıye demıyorum ama düşüncem şu...gidip valencıanın yedegı fernandesı alıyorsun avrupada valencıalarla nasıl yarışacaksın adam zaten yedek...hanı bu bir örnek...nerde yedek veya bonservısı elınde olan işe yaramayn oyuncu var besıktas pesınden kosuyor..galatasarayda öyle yapıyordu son zaman bruma falan derken yıne akıllandı...fener oynayan ve takımlarında ıyı olan adamları alıyor yanı en azından mantıklı davranıyor...tek eksik yanımız kıymet bılmıyoruz stochta oldugu gıbı..ama adamda şımarık klup ne yapsın o da var...bız sadece dışardan göruyoruz ıcerı bılmıyoruz...fenerbahçe ve galatasaray lıgde açık ara öne geçti bence kalıte olarak...beşiktas artık anadolu takımından farksızlastı..gidip ronaldınhoyu alacagına paraya kıyda takımında oynayan kalıtelı 1 kaç oyuncu al takım şahlansın...hanı mesutun arsenale kattıgı şahlanma gıbı

0|0
    0|0
  • Drogbadan iki yaş küçük kendisi.Çok yaşlı sayılmaz.

0|0
    0|0
  • ronaldinyo, drogba gibi adamlar dünya futbolunun en üst düzeyde futbolcuları.. bu adamların bizimkisi gibi bir ligde ölüsü bile götürür ki drogba işte örnek.. önemli olan bu futbolcuları doğru paraya doğru zmanda ve doğru mevkide oynatmak... Fenerbahçe bugünlere zamanında doğru transfer yaparak aldığı ortegayla, hoca getirdiği Zikoyla geldi... aynı stratejiyi BJK ve GS de uygulamalı.. uyguluyorlarda ama yanlış uyguluyorlar... Gutti, kuerejma gibi adamlar geldi BJK ye sonuç ortada..

0|0
    0|0
  • Yaşı sorun değil Drogba´da 35 yaşında ama Drogba´da oynama isteği ve hırs var Ronaldinho´da Drogba gibi istekli olursa çok katkı sağlar

0|0
    0|0
  • ronaldinho büyük futbolcudur drogbadan da daha büyük isimdir.şuan messi neyse zamanında ronaldinho oydu o yüzden alabiliyorlarsa iyi olur zaten ondan çok fazla koşmasını bekleyen yok bjk genç takım diğerleri koşsun yerine ama bence bu transfer olmayacak o da ayrı

0|0
    0|0
  • Adamın ölüsü diyorsun da adam daha 33 yaşında, siz Drogba'yı aldığınızda 34 yaşındaydı; şu anda 35 yaşında. Faydası ortada. Ronaldinho, Drogba'dan çok daha yetenekli bir isim. Yanına yatmaya gelen adamlar değil de yetenekli Türk gençler konulursa bütün takımları fena hırpalar.

0|0
    0|0
  • dünyanın en iyi futbolcularından çok farklıdır ronaldinho. yani milyonlara hiç futboldan anlamayanlara bile futbolu sevdiren adamdır o. futbolu dünyada dört dörtlük taşıyan ten insan odur.herkesin bir eksiği vardır ama o tamdır. Allah öyle yaratmış napalım...

0|0
    0|0
  • Drogba Yıldızsa, Ronaldinho Evrendir.

0|0
    0|0
  • Laa olmasada rahatlasan çatlıcan gebericen gidicen yoksa kıskançlıktan :)) sevindin dimi bu habere :))

0|0
    0|0
    • evde oynuyorum şuan :D

• gelirse bence q7 gibi olur :)

• Bence sen öyle olmasını istiyorsun keşke öyle olsa diyorsun dimi :))

• Ronaldo , Messi hikaye biz Ronadinho ile büyüdük :)) bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşlıları kutluyorum

0|0
    0|0
  • yahu tutturmuşsunuz yaşlıda yaşlı drogbada yaşlıydı ne oldu adam takımına 5 günde 2 kupa kazandırdı üstelik attığı 1 gol ta 109.dakikada geldi yani adam madem yaşlıydı 109. dakikaya kadar nasıl dayandı bu adamların ölüsünü bırak sahaya formasını bıraksan forması bile oynar ronaldinho dan bahsediyoruz ronaldinho hala barca da dahi oynayabilecek formda

0|0
    0|0
  • "Ronaldinho yaşlı, yarar sağlamaz" diyen ağır liselidir..Yada sonradan futbola düşkünlüğü artmıştır.

Roni'nin o 2004-2007 arası fırtına gibi estiği, "tartışmasız dünyanın en iyi futbolcusu olduğu" dönemleri bilen bilir..

Messi-Ronaldo bize La Liga'yı sevdirdi, Ronaldinho ise futbolu.

0|0
    0|0
  • pirlo başgan 34 yaşında ve juventus ve milli takımda her zaman ilk 11'de başlıyor maçlara.yaşla pek alakası yok.bu adamlar formsuz olsa bile klasını konuştururlar.r10 beşiktaşa çok büyük yarar sağlar inan bana :)

0|0
    0|0
  • Yaşlı ama iş yapar hertürlü

0|0
    0|0
  • 5- 6 tane maçını seyrettim adan kosamıyordu pas dahi eskisi gibi yapamıyodrdu gelirsede iyi olyr ama

0|0
    0|0
  • alamazlarrrrrrrrrrrrrrrrrr neyle alıyolar süt tup makarna sponsoru ile mi? dunun fedacılarına neoldu ? yinecimbom en iyisini alıp sampıyon olacak inş az kaldı

0|0
    0|0
  • Anten tak

0|0
    0|0
  • Ölüsü mü? Izlemediğin Takip etmedigin adam hakkında konuşma geldiğinde maçta bakarsın Neler yaptığına.

0|0
    0|0
  • hagi galatasaraya geldiğinde bastonla mı oynayacak diyorlardı.

0|0
    0|0
  • Galatasaray alsaydı Messiden bile iyi olurdu beşiktaş aldıya göbekli engin baytardan bile kötü:)))

0|1
    0|0
    • Civciv seni alakadar etmez bu konular :)

• civciv mi hahaha (sesli güldüm valla) kız sen beni güldürdün allahta seni güldürsün:)))

• :))))

• R.Carlos Drogba Ronaldinho bu adamların gelme nedenleri aynıdır

0|0
    0|0
  • bence değil

0|0
    0|0
  • türkiyeye gelmiş en iyi futbolcu olur gelirse

0|0
    0|0
  • drogba iş yapıyosa ronaldinho show yapar.

0|0
    0|0
  • Evet yaşlı, ve yarar sağlamaz

0|0
    0|0
  • Messi ölünce trabzon transfer etmeyi düşünüyormuş açıklama yaptılar, rahat olun yani

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yalan söyleyeyim Drogba'da yaşlıydı ona bakarsan ayreten Drogba Ron'dan 2 yaş büyük kısacası yararı da olabilir zararı da mesela Drogba da böyle devre arasında getirildi ama pek bir varlık gösteremedi uyum sağlamadı Ronaldinho,Drogba gibi oyuncular bence sezon başında transfer edilmeli

1|0
    0|0
  • bence ronaldinhonun adı yeter

0|1
    0|0
  • o yaşlı adamın senden 10 kat fazla kondisyonu var :D

0|1
    0|0
    • canım ben sporcu değilim. bir zahmet olsun

• Kıyamayız beşiktaşa ..

0|0
    0|1