Erkekler hoşlandıklarını nasıl belli eder ?

Hoşlandığım biri var.Böyle normal konuşuyoruz ama ne sevgiliyiz ne de arkadaş ben buna ondan sevdiğimi söyledim 1 ay önce aslında ikimizde birbirimize seni seviyorum falan diyoduk ama şaka olarak bende 1 ay önce ciddi ciddi söyledim ne diyiceğimi şaşırdım falan dedi sonra bende ona sordum kimi seviyosun diye seni dedi ama ben inanmadım şaka yapma doğruyu söyle falan dedim o da yine seni dedi bende dalga geçme dedim dalga geçmiyorum dedi neyse bende konuyu kapatalım falan dedim sonra okulların ilk açıldığı zaman sana aşıktım ben dedi bende eskidenmiş o dedim o da okulların açılmasından bu yana 4 ay geçti belkide hala seviyorumdur falan dedi bende peki dedim geçen hafta biriyle çıktı ama 3 gün mü ne yani uzun süre değil ama sevdiğim çocuğun başkasını sevdiğini öğrendim yani 3 yıldan beri başkasını seviyomuş bende ona o kızı mı seviyosun dedim hayır dedi napmaya çalışıyo bir yardımcı olursanız sevinirim :(( ?

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Oyun Oynuyor Sende Game Over Diyebilirsin.(: Esc Tuşuna Basması Yeterli (:

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Başkasını seviyorsa boşver.

0|0
    0|0
  • O kadar zamanda bir yere taşınmamış sınız. Bundan sonrada zor yolları ayrın bence...

1|0
    0|0
  • ah ergenlik yıllarım geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Yedekte bekletiliyorsun malesef. Başka kızlarlada görüşüyorsa seçimini yapmış ayrılırsa takılacağı bir kız olacaksın gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • hoşlandığımı nasıl belli ederim.. yanında sürekli utanırım yüzüne bakamam .. sen uzaktaykende saçma sapan mesajlar atarım sana itici gelirim işte ozaman anlarsın

0|0
    0|0
  • giderin var mı? :D

0|0
    0|0
  • Benim avucum terler genelde, bide kulaklarım kızarır :)

0|0
    0|0
  • bakar kızım nasıl bellı etcek başka yakın olur sana sırın gözükür falan

0|0
    0|0
    • sürekli uğraşıyo sataşıyo ama ne biliyim ben sevdiğimi söylemeden önce daha yakındı bana elde ettim havasına girince eskisi gibi değil aslında yine sataşıyo ama ben soğuk davranıyorum

• ıyı yapıosun yuz verme fazla

• aynen yüz vermemeye çalışıyorum bana soğuk davranma okulda hep surat asıyosun diyo çok mu soğuğum acaba ?

• tavırlarından belli olur ( şirin gözükmeye calışır soytarılık yapar vb )

0|0
    0|0
  • kacar hep kacar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayatına kaldığın yerden devam ediceksin yani ondan önce napıyorsan onu hayır yok canım ondan

1|0
    0|0
    • haklısın :))

• tamam teşekkür ederim canım :))

• Rica edrim canım :)

Yükleniyor...