Zayıflamak adına ne önerirsiniz arkadaşlar?

Simdi sabahlari tahil gevregi ya da corba diyorum. Oglenleri yemege abaniyim ne bulursam yiyim. Aksamda cok az yine iste tahil gevregi nesfit falan salata meyve. gecede acikirsam gene meyve falan/ gunde bir saat yurumek ve 2.5 litreden fazla su icmek. Sigara kullanmiyorum. Alkol 2 haftada bir 2 3 bira. 2 3 gunde bir basketbol maci yapiyoruz. onerileriniz nelerdir. kilo 95 boy 191 . hedef 85 gozukuyor ama ben 82 istiyorum ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• evde öyle diyetle verilmiyo spor ancak düzene sokar zaten yemek liseteside oluşturursunuz hocanızla öyle olunca uyuyo insan yoksa hep kaçamak hep kaçamak..

her pazartesi diyete başlanılıyo salı bitiyo diyet

0|1
    0|0
    • ya yok ne hocasi :) cikcam yolda yuruyecegim iste. yok ya gobek onden gidiyo olmayacak boyle. mayo giyemem yoksa :p

• muzdan vazgecemem ben ya :( bakalim bakalim basladim yavastan. tesekkur ederim paylasimlarin icin

• bende teşekkür ederim en iyi cevap için

Kızlar Ne Diyor 2

• macun ye

0|0
    0|1
  • Sabahları aç karnına su iç ve elma ye onun dışında kahvaltını yap.Sebze ağırlıklı yemekler ye öğlen ve akşam, ekmek yeme ama.Ve akşam saat 7'den sonra bir şey yeme.Ayrıca 1 avuç fındık, fıstık falan yiyebilirsin.

0|1
    0|0
    • aksam 7 den sonrasi onemli olan dayanabilmek/ bende meyve yiyiorum o saatte iste. su iciyorum. sebze yiyemiyorum. burada cok yag koyuyorlar bi de sevmiyorum. yapacagiz birseyler tesekkur ederim. :)findik fistik denerim.

• onlarda sebze dimi :) onu yiyorum ya ben ispanak turlu falan kastettiydimdi. salatada tussuz gitmiyor.

• Tuz koy bir şey olmaz :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...