Aileme söyleyeceğim lütfen bakın

2.5 senelik bir ilişkim var aileme onu önceden söyledim bilsinler diye ama babam ayrıl dedi 2 aya ayrılırsınız dedi ben de tamam ayrılcam dedim sadece bir daha konusu geçmedi sevgilimin annesi kardeşleri vs beni tanıyo sadece babası bilmiyo çünkü o da babasından çekiniyo istemeye gelmeye anca söylerim ona diyodu ve artık bu tatilde yani 20 gün sonra ailesinin yanına gittiğini babasına anlatıcağını benim de anlatmamı söyledi aileme istemeye gelmek istiyolar yani ben bunu aileme nasıl söylerim ya küçüksün derlerse diye korkuyorum

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuk seni mutlu edecek biri mi ? Yarın kapının önüne koyacak karakterde biri değil değilmi ?

1|0
    0|0
    • çok mutluyum onunla evlenmek istiyorum

• çok teşekkür ederim

• Rica ederim kardeşim...

Erkekler Ne Diyor 4

• çocuk ne ıs yapıo?evlılın sorumluluğunun bılıncındemı?onun yası ne?

1|0
    0|0
    • o son sınıf fizyoterapist şu an staj yapıyo asgari ücret alıyo

• yapma soz gıtsın gelsın ıste askere baban hayır demıs baksana kızdırma babayı:)

• babam ilk zaman öyle dedi 10 gün falandı daha ilk defa onunla dışşarı çıkıcaktık izin alırken kimle dedi söyledim biraz kızdı ayrıl dedi bir daha açmadı konusunu umursamadı ama şimdi farklı o zaman 18dim şimdi 21 ve gerçekten çok olgunlaştım bu arada

• aş kaç yaş?

1|0
    0|0
  • Çok gençsin ertelemeni öneririm. 21 yaşındasın flört etmeye devam et bence

0|0
    0|0
  • bence söyleme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaç yaşındasın ki ?

1|0
    0|0
    • 21 sevgilim de 22 ünv 3.sınıf

• erken dedi babam sadece söz dedim hemen evlenmicez o askerliğini uzun dönem yapcak zaten ben mezun olmadan nasıl evlenelim dedim sen mezun olmadan nişan deme dedi tamam dedim iyi bakalım gelsinler tanışalım önce sonra istemeye de gelirler dedi:)

Yükleniyor...