Ronaldinho beşiktaşta sizce??

arkadaşlar beşiktaş ronaldinhoyu transfer etti bu konudaki düşüncelriniz nelerdir..ben bir beşiktaşlı olarak sözylüyorum hem beşiktaş hem türkiye adına bir başarı.yaşı hakkında konuşuluyor ama drogba ondan büyük ve harikalar yaratıyor sizce

0|0
5|31

En İyi Erkek Görüşü

• çocukluğumdan beri gelemeydiydi hoş geldin diyorum kendisine buradan ülkemizde izlemenin zevkli olacağını düşünüyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• az bir bekle de bitsin şu transfer. hala bir ton pürüz var. robinho transferindeki gibi renklilere alay konusu olmayalım. hemen transfer etti yazmışsın abisi(menajeri) kabul etmedi bu akşam son görüşme yapılacak. çok somut adımlar atıldı ama ortada transfer falan yok. hangi gazeteleri ve haber sitelerini okuyorsun merak ediyorum. haber1903'ten şaşma. türkiye'de kanıtsız haber yapmayan tek site orası, beşiktaşlıların gurur kaynağı olan adres.

0|0
    0|0
  • Ronaldinho transferi Beşiktaş için çok iyi bir reklam olur ama katkı sağlarmı bilemem yaşı çok büyük değil Drogba´da oynama isteği ve hırs var Ronaldinho´da bunlar yok gibi

0|1
    1|1
  • futbolun victoria's secret ı

1|0
    0|0
  • tek kelime şapka çıkartılır beşiktaşa bir kaç takviyeden sonra beşiktaş yenilemeyen bir takım korkulan bir takım haline gelcek avrupa dahil.

1|0
    0|0
  • Drogba ve ronaldinho kiyaslaniyor ne ülke olduk be!

Fenerde kakayı alsın lige bak :-)

1|0
    0|0
  • çok kaliteli bir futbolcu.. gerçekten çok sevindim fenerli olarak.. umarım kalitesini yansıtır lige..

0|0
    0|0
  • bir Galatasaraylı olarak çok sevindim böyle bir futbolcuyu transfer ettikleri için ama top oynayacak sahaları bile yokken bu tranferi garip karşıladım beşiktaş açısından.

0|1
    0|0
  • ronaldinho iyi bir futbolcu fakat takım arkadaşları ona ayak uyduramaz,bizim futbolcular maç mı oynuyor sanki mahalle takımı hepsi.

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun.türk futbolu adına güzel bir kazanım. örneği drogba anelka hagi carlos maluda bosingwa ve diğerleri. snider bide :)

0|0
    0|0
  • Türkiyede oynamasına sevindim.

Beşiktaşta oynamasına şaşırdım.

Bu kadar kalitesinin düştüğüne üzüldüm :(((

1|0
    0|0
  • Ronaldinhonun beşiktaşa transfer olduğunu öğrenen PFDK fernandes e 3 maç ceza verdi :/

0|2
    0|1
  • Ronaldinho yu küçümseme drogba dan kat be kat daha kariyerli bir oyuncudur. almışsanız hayırlı uğurlu olsun

0|0
    0|0
    • teşekkürler onu diyorum bende bir yerden taşlayacaklarya yaşı sorun ediyorlar ben drogbayı çok beğeniyorum adam her mevkide oynuyor ki birde ronaldinhoyu düşünürsek o neler yapar

• Türk spor tarihinin en iyi transferi.

0|1
    0|0
  • Hertürlü katkı sağlar.

0|0
    0|0
  • Hayırlı uğurlu olsun asıl dünya yıldızı ronaldinho dur avrupanın en iyi topçularından biridir ve seyir zevkide çok iyidir.

1|0
    0|2
  • bende beşiktaşlıyım arasıra frikik atar maçı alır ara sıra hiç bişey yapmaz quaresma gibi olur arap takımlarına gider bu böyledir

0|0
    0|0
  • İnşallah gelmez.

0|1
    0|1
    • kesinleşti neden gelmez

• Daha almadılar almak için uğraşıyorlar sponsor arıyorlar. Yaşlandı ve çok sık sakatlanıyor Türkiye'de defans oyuncuları bu tür futbolculara karşı çok sert oynuyorlar ve Ronaldinho yine sakatlanacaktır yatar parasını alır gider o parayla Avrupa'dan genç 2 3 tane yetenekli oyuncuya yatırım yapsınlar daha iyi bence tutmasada razıyım ben.

• Ronaldinho'nun kalitesi tartışılmaz elbet ama inişli çıkışlı bir futbol kariyerine sahip, fazla istikrarlı değil. Çok da fazla bir şey beklememek gerek. Yine de forma ve bilet satışlarıni arttırır.

0|0
    0|1
  • ronaldinho 8taşamı hımm :) olabilir aslında çünkü adam yaşlandı artık gelebilir niye gelmesin

0|0
    1|3
    • işte böyle atlıyorsunuz her yerde o kadar örnek var adamlar iyi oynuyor bence çok başarılı

• ya gelse ne olur dostum DİSİPLİN yok ben artık türkiye ligi maçlarını izleyemiyorum zevksiz mahalle maçı gibi bıktım artık barcelona r.madrid falan bunlar daha güzel

• tabiki o takımlarla bir tutulmaz onlar zaten en iyileri

• Kesinleşmeden bir şey söylemek istemem ama Ronaldinho'nun adı bile yeter

0|0
    0|0
  • Ulan drogba kim ? RONALDİNHO diyoruz ! Adam efsane !

0|1
    0|0
    • ronaldinho daha kariyerli ama Türkiye'de kim daha fazla katkı verir diyorsan Drogba .

• ne alakası var arkadaşlar size şunu sorayım o zaman drogba fizik adamı ronaldinho teknik peki sizce yaşlanınca mı teknik mi gider fizik mi drogbayı da görüyoruz zaman zaman tamam fiziği iyi ama kesinlikle sonlara doğru formu düşecek ki son maçlarda da düşmeye başlamıştı .

• Ronaldinho'nun brezilyada ki maçlarını izleyin o zaman neden efsane dediğimi anlarsınız. Ronaldinho brezilyaya neden döndü ? Annesi hasta olduğu için. Annesi hasta olmasa o adam hala milandaydı..

• daha kesin değil ...

0|1
    0|0
  • Süper bir transfer olurda Abi hemen başladınız Drogba mı ronaldinho selcuk şahin mi :D :D

0|0
    0|0
  • kesinleşmedi transfer.. büyük konuşmamak lazım.

0|1
    0|1
  • Beşiktaş yıllık 6 milyon küsur para verebilcekmi buna

0|0
    0|0
  • bu transfere şapka çıkarılır yüzyılın en büyük transferi...

0|0
    0|0
  • Daha alınmadı ronaldinho

+ O kadar parayı ancak FENERBAHÇEM zorlanmadan verir

0|0
    0|2
  • nerde hani ronaldinhoyu transfer ettiği.bu söylemler bjkı ve yönetimi zora sokuyor yapmayın.düşün bir pürüz çıktı ki şimdilik 2 milyon euroluk bir pürüz var sorarım diğer takımlar dalga geçmicek mi bence imza töreninden önce böyle söylemlerden kaçınmalı bjklılar

0|0
    0|0
  • imza atılsın sonra yorum yapalım

0|0
    0|0
  • Messiymiş, Ronaldoymuş... Bizim çocukluğumuzda bu adam vardı ve bu adam bize futbolu sevdirdi...

0|0
    0|0
    • tabi yenilerde gayet iyi ama kalkıp görmezden gelmek böyle tecrübeleri olmaz

• Daha kesinleşmedi ama ölmeden şu adamı türkiyede bir izliyek ya

Kızlar Ne Diyor 5

• Öncelikle baktığın zaman süper bir transfer gibi gözüküyor ama Ronaldinho'hu alıp Fernandes'i göndermeye çalışmak ayıptır diyorum sonuçta aralarında bir fark yok sen şimdi bugün Fernandes'in gece hayatından şikayet ediyorsan yarın da Ronaldinho'nun gece hayatından şikayet edersin belli mi olur yani böyle muhteşem çalımları var diye heyecanlanmak yersiz biraz olumsuz yanlarından da bakmak lazım Ronaldinho gibi bir oyuncunun üstüne oyun kurulması şart bir kere e oyun sistemini değiştirdiğin zaman da tüm takım mahvolacak.

0|0
    0|0
  • Sevindim büyük bir ismi Türkiye'de gördüğüme.Bir Gs'li olarak beşiktaş'ı tebrik ederim :)

1|0
    0|0
  • takip edyrum şuan nette falan ama daha kesin bişi oldugu yok her kafadan ayrı ses çıkıo ama gelmesi iyi olur

0|0
    0|0
  • Kesinleşmedi sanırım ? Beşiktaş'a iyi hatta çok iyi gelebilir biz genç bir takımız tecrübesi ve yeteneğiyle takımı ileri götürebilecek ileri seviyede bir lider lazımdı aranan kan Ronaldinho olabilir.

0|0
    0|0
  • Bacağını eline vermezlerse iyi.

Not : Bir dişi kartal olarak bu durumdan çok mutluyum.

0|0
    0|1
Yükleniyor...