Kapat

Ön yargılı olanlardan mısınız?

bence bu sitede çoğu kişi ön yargılı diye düşünüyorum bir profil fotoğrafından yola çıkarak kişiler hakkında olmadık çıkarımlar yapıyorsunuz. bu bir örnek sadece.

gizli , sende yaptın dimi ? gel anlat .

neden peki? hangi konularda ön yargılı davranırsınız?

• Evet ,genelde ön yargılıyım
    A seç
  • Hayır , hiçbir konuda ön yargılı değilim
    B seç
  • (açıklayın) bazı durumlarda ön yargılı olabiliyorum
    C seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|24

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar dış görünüşüyle karşılanır kişiliği ile uğurlanır mesela kedicik sen birisi ile karşılaştın önce görünüşüne bakıp aklından o an fikirler uçuşur ve zihninde o kişiye ait anlık bir profil oluşturursun bunu hepimiz yaparız buda bir ön yargıdır.Seni yanlış tanımışım lafıda buradan gelir canlar insanın yaşam tarzı da dışına vurur ön yargı iyidir ön yargı olmasa her söylenene inanabiliriz ve temkinli olmayız fakat bunuda abartmadan yaparsak yararınıda görürüz.Şahsi görüşüm budur.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Kedicik bu profilindende bırak biraz önyargılı olalım yani :):) Sanmıyorum öyle olduğumu ama bazen hep en kötü olasılık yönünden yaklaştığım oluyor yorumlarımda.. oda bildiğim doğrulardan amaç kırıcı olmak değil

0|0
    0|0
  • Yeri geldimi önyargılı olabiliyorum,genelde gözlemlediklerim doğru çıkıyor

0|0
    0|0
  • ön yargılıyım çoğu zaman ama bu ön yargılarımı doğrulamadığım takdirde kişiye yansıtmam ama onu tanıyan kişilere yansıtırım yanılıp yanılmadığım konusunda eğer kişi ön yargımı doğrulamıyor aksine çok zıt bir kişi ise ondan özür dilerim ben senin hakkında böyle düşünmüştüm yanılmışım gibi ama genelde ön yargılarım doğru çıkıyor

0|0
    0|0
  • hiç ön yargılı değilim nasıl profil fotoğrafım

0|0
    0|0
  • Ön yargıların mk! Sana bişey olmasın be canısı.

1|0
    0|0
  • Çok kankası olanlara önyargılıyımdır...

1|0
    0|0
  • Sevmiyorum ama bazen oluyor evet... Msela senin profil resmine bakarak istemeden ön yargıda bulundum :(

0|0
    0|0
  • Ön yargılı davranmam.

0|0
    0|0
  • hangi profil fotoğrafı bu fotoğraf

0|0
    0|0
  • Önyargılı değilim çünkü her zaman marjinal veya farklı bir kişi veya düşünce karsima cikabilir.

Tek bir argumandan saglikli bir karakter analizi yapılmadigini düşünmekteyim.

0|0
    0|0
  • evet bu sitedekiler profil resminde seks içerikli resim olunca çok farklı düşünüyorlar biraz geniş açılı bakın ben dar açılı düşünmeyin kızlarrr

0|0
    0|0
  • Ön yargılı olmamaya çalışıyorum diyelim.

0|0
    0|0
  • herkeste vardır önyargı sonuçta sanal alem yani.reel değil.reelde de aslında vardır fakat tanışmayla bu ortadan kalkar.ya varsın yayoksun:)

0|0
    0|0
  • eskiye göre evet çok çok daha önyargılıyım bir çok konuda. galiba tecrübelerle alakalı.

0|0
    0|0
  • Ön yargılı olacak konu var, olmayacak konu var. Kesin bir şey söylemeyeyim.

2|0
    0|0
  • ön yargılılara ön yargısız bakan bir insanım...onlar kesinlikle zavallı :)

0|0
    0|0
  • İnsanları giydikleri ile bile yargılamıyorum profil fotoğrafı umurumda bile değil

Fakat sanal ortamlar öyledir o profil resmi çoğu zaman seni temsil eder senin için sadece bir resimdir fakat başkası için başka anlamlar taşır

0|0
    0|0
  • Sevgili olunmadan bir kizin 3 veya 4 ay konustugu bir erkekle basbasa sinemeya gitmesine cok onyargiliyim :)")

0|0
    0|0
    • ssada :D kanka ayaaa

• kocamın ve benim kankalarımız yok. ama olanlar var.

• Zaten doğru olani bu kedicik ben sadece olsaydi diye varsayim yaparak sordum emin olun sizde baya önyargılı olurdunuz zaten bu durumda önyargılı olmayanlari pek samimi bulmam ben tabiki herkesin düşüncesi farklidir.

• önyargılı değilim ama sen önyargılısın galiba.

0|0
    0|0
    • hayır değilim siteden yüzlerce kişiden aynı tepkiyi aldığım için bir genelleme yapabiliyorum

• onu bırakta sen yaşıyo musun yaa :DD kaç yıldır bu sitedesin

0|0
    0|0
  • Selam bu site ücretli mi ?

0|0
    0|0
  • Doğru da çıksa ön yargı yanlıştır. Onun kalbini tek bakışta kimse anlayamaz.

0|0
    0|0
  • Evet öyle yim profil foton senin hakkında kötü bir intiba bırakıyor bende

JK

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bazı durumlarda önyargılıyım. o da keyfime kalmıs kedicik. yani tanıdıgım insanlar icin önyargılı olmam. ancak burada görsellikte agır basmıyor degil o zamanda devreye o kisinin yorumu giriyor. yani abuk subuk bir resim koysada bir insan onun icin yargılamam önemli olan düsüncesi olgunlugu anlayısı.

1|0
    0|0
    • bende ondan bahsediyorum söyledikleri tamam kişiliği hakkında ip ucu verebilir ama resim pek zannetmem. en azından çıkarım yapacak kadar değil :)

• haklısın :))

• On yargılı olmadıgımı dusunurum. Evet haklısın sırf profil fotografım icin bana kaşar diyenler oldu

1|0
    0|0
  • Ön yargılı olmamaya gayret ediyorum ama maalesef ki sıfır ön yargı diye bir şey yok...

0|0
    0|0
  • Ön yargılı değilimdir ama kişiler hal ve hareketleri yaptıkları onun kişiği hakkında çok buyuk tüyolar verir.

0|0
    0|0

• Değilim.

0|0
    0|0
  • mesela senin profil fotonu ilk görünce kendi kendime yorumladım hemen.

sonra isime baktım kedicikmişsin eski üyelerdenimde biliyorum seni o yüzden yani :D

Önyargılıyım galıba evet

0|0
    0|0
  • ön yargılı insanlar kaybetmeye mahkumdur..

0|1
    0|0
  • Önyargı bazen yaşanmışlıklardan dolayı engellenemiyor bu site için bir önyargı fazla olur diyorum. Gereksiz hani.

0|0
    0|0
  • önyargılarımdan kurtulmaya çalışıyorum. kolay bişey değil.

0|0
    0|0
  • Yalancı insanlara karşı önyargılı davranırm

0|0
    0|0
  • Ön yargılıyım.Maalesef istemesem de öyleyim.Yapabilecek birşeyim yok.

0|0
    0|0
  • Bazı durumlarda sahiden ön yargılı olabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Her insan önyargılıdır, bazıları sadece bunu kontrol edebilir.

0|0
    0|0
  • Sitedekileri sitlemiyorum onlar da beni sitlemiyor mutluyuz.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...