Manchester United Yedek kalecimiz Mert GÜNOK' u transfer etmek istiyormuş sizce Mert başarılı olur mu?

Mert Günok Premier Lig de başarılı olur mu sizce.

ayrıca satarsak sadece volkan kalıyor elimizde satmak riskli olmaz mı?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence mert iyi bir kaleci satmamalıyız.zamanında serdar kulbilge vardı bizde.onu da çok tebrik etmiştim.mert kalmalı.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir Türk olarak elbet bir gurur kaynağı olur tabi kendisi ister mi orası ayrı ben onun yerinde olsam yedek kalmayacağım bir kulübe giderdim sonuçta yaşı genç değil artık tecrübe kazanmasının vakti geldi de geçiyor bile

0|1
    0|0
  • mert avrupa kupalarında forma giydi mi hiç şampiyonlar liginde özellikle ona göre bir şey yazıcıktım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gitsin tabi

0|1
    0|0
  • Giderse bile kulübüden dışarı çıkamaz

0|0
    0|2
  • :D fanatik mi fotomaç mı

0|1
    0|1
    • bilemedin mynet :D

• Fanatiklik yapacaksak Ufuk Ceylan derim sabaha kadar uzar konu. Gerek yok. Biraz objektif bak kardeşim. Sana laf anlatamam ben. Kolay gelsin.

• milli takım hocalarının tercihlerinden bile en iyi hangisi anlaşılır

• bence gönderilmemeli çünkü volkan her ne kadar çok iyi olsada yinede sağlam bir yedeğin olması lazım serkan rizespora satılmamış olsaydı merti satmalarında sorun olmazdı inşallah yalandır satılmaz.

0|1
    0|0
  • başarılı olur

0|1
    0|0
  • ManU mert'e 3 milyon euro verir.

fenerde satmaz.

olay biter.

0|1
    0|0
  • Başarılı olamaz. ManU, Lindegaard'ın yerine almak istiyor Mert'i.. Ben Amos'la beraber kulübe mücadelesi verecek yani. Gerçi Mert Ben Amos'tan iyi kalecidir de başarılı olmak için oynaması gerekmiyor mu?

0|0
    0|1
  • Çok inandırıcı olmamakla beraber gitse bile oynatılmaz

0|0
    0|1
  • bence yalan haber

0|0
    0|1
  • bi sor bakalım eminler miymiş ?

cayırt

0|0
    0|1