Bu durum hiç basınıza geldi mi ? tercih yapmalımıyım ? neler olur..

çok üzülüyorum artık ailem sevgilimi tanımadan sadece yas farkı var diye(7 yas var ) onu damat olarak kabul etmeyiz diyorlar üniversiteye hazırlanıyorum. hayatın sillesini yemiş biri bide benden darbe alsın istemiyorum ben ömrümü onun yaralarını sarmaya adayabilirim onun beni gerçekten sevdiğine öyle eminim ki kullanmak isteseydi bırakmak isteseydi çoktan alacağını alıp bırakırdı sırf onunla bir yaşam için okumak istiyorum meslek sahibi olmak istiyorum daha iyi şartlarda yaşayabilelim diye liseyi dısardan okuyor çok çalışkan elinden her iş gelir evine bakar ailem tanımaya bile yanaşmıyor tanımadan yargılıyorlar kandırmaya çalışıyor seni falan bir sürü önyargı annem beni öldür daha iyi dedi beni onun kadar kimse sevemez onun kadar kimse iyi hissettiremezz bu durumu yasayan var mı ne yapacağım hiç bilmiyorum

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kişinin doğru kişi olduğunu ne tam sen bilebilirsin nede ailen. Çünkü sen ona aşık olmuşsun onun eksilerini göremiyorsundur. Sen ondan ayrılsan onu hiç bir zaman unutamazsın. Hep içinde kalır. Onu ailen tanıyıp ondan sonra karar vermeliydi. Aranızda ki yaş farı çok değil. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile eşi arasında 15 yaş fark var. Abdullah Üniversite Mezunu 30 yaşında iken 15 yaşında Lise öğrencisi olan kızla evlendirdiler. Bunu aileler yaptı. İnsanlar eşlerini kendileri seçer ama anne ve babalarını seçme şansları yoktur. Karar senin bir kişi ile öğrenimini yarım bırakman hiç doğru değil.

0|0
    0|0
    • öğrenimimi yarıda bırakmayacagım zaten okuyacagım beraber daha güzel şartlar için okuyacagım

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaşlarınız kaç? Gerçekten zor 1 durumdasın kızım. Eğitim ve kültür farkı ileride sorun yaratabilir, öncelikle bunu söyleyeyim.

0|0
    0|0
    • 17-23 yaslarındayız evet ama benim bilmediklerimi biliyor yolda giderken bunu biliyormusun şuna şu denir bunu hiç duymadın mı falan genel kültür olarak çok iyi benim bildiklerim edebiyat tarih vs. onlarıda ilerde unutacagım gayet saygılı altta da kalmaz zamanında çok ezilmiş bide benden ayrılsın istemiyorum ben kenidimi bir şekilde toparlarım okumaya veririm işime veririm ama o yapamaz ve onun gibi biri daha bulamam

• bunu için istesem başka bir sürü erkek var bunun için niye onunla bir ömür isteyeyim ki ?

• Anladım. Tamam..

Kızlar Ne Diyor 3

• yaştan dolayı değil ama başka sebeplerden ailem istemedi.. 2 sene direndik sonra ayrılmaz zorunda kaldık. bizde çok yıprandık çünkü.. bu arada 7 yaş farkı çok değil, gayet normal

0|0
    0|0
    • simdi pişman mısın peki keşke diyor musun onu arıyor musun ?

• rahatsın ama onun yanındaki huzuru şimdiki rahatlığına değiştiğin için pişman değil misin bir daha o gibi baska biri çıkar mı karsına

• inan bana çıkar... tamam onun omzuna başımı koyunca dünyalar benimdi... ama onun yerine bir başkasını tanıyıp sevseydimde o kişi için aynısını düşünürdüm. bu çekim meselesi. saplantı derecesine kafayı birine takmadıysan zamanla farklı biriyle de aynı güzellikleri yaşayabilirsin

• ah aileler ah. sanırsın onlar yaşayacak damatla. aileni ikna etmekten araya hatrı olanları sokmaktan başka caren yok. ailenle sakın aran bozulmasın aman. es bırakır baska bir es bulabilirsin ama aile zor. umarım ikna edebilirsin bol şans.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun aileni yok saymamalisin! Sevgili bugun var yarin yok guvenme derim. Ailenin bir bildigi vardir mutlaka. Onlari dinle

0|0
    0|0
    • ailemin tek bildiği eğitim farkı onun liseyi dısardan okuyor olması ve yüz olarak beğenmemeleri büyük duruyormuş onlarda beni kandırmak için buldu güzel kızı tavlamaya bakıyor gözüyle olayı ele alıyorlar evlilik güven sevgi ve tahammülle yürür ben güveniyorum ben seviyorum ben tahammül edicem benim arkamda olmaları gerekmez mi ?

• ailem 3-5 kere ağlar ben ömür boyu.. evlatlarıyım mutluluğumu isterler

• Sen omur boyu niye aglicaksin ?

Yükleniyor...