Kafamı karıştıyor yardım eder misiniz?

son sınıfım aslında 18 yaşındayım. Okula bir sene geç başladım.

aynı dershanedeyiz hiç yüz yüze konuşmadık mesajlaşıyoruz sadece, ben bir şeyler hissettiğim için utanıyorum bu yüzden yüz yüze konuşamıyoruz .

yıl başından bir hafta önce beni sevdiğini ve yeni bir başlangıç yapmak istediğini söyledi, mesajda değil telefonla beni arayarak söyledi. tepki vermedim sarhoştu çünkü. bu sırada benden önce bir kızla konuştuğunu ve aralarının bozulduğunu söyledi.

'' belkide onunla aran bozulduğu için bunları söylüyorsundur.'' dedim.

''hayır. o kız Şu an hazır ama ben seni istiyorum lütfen.seni seviyorum..'' gibi şeyler söyledi.

4 gün sonra yazdım o kızın konusunu açtım ve kızdan özür dilemesini istedim ondan. özür dilemek istemediğini onun olmayacağını söyledi. arada bir bence çıkmalıyız diyordu. (sarhoşken konuştuğumuz günden sonra) yıl başından 2-3 gün önce yine konuşuyorduk bizden konu açıldı ben sana haksızlık etmek istemiyorum bence denemeliyiz dedi. aklında başka biri var dedim ve o da barışır gibi olduklarını söyledi. ses yapmadım devrisi gün hiç yazmadım o yazdı cevaplamadım. yıl başı akşamı yazdı soğuktum sanki konuşan ben değildim. az önce yine konuştuk o gayet iyi davranıyor.. yalnızca benim aklım karışık ne yapmalıyım eski sevgilimi de unutamadım ona çok benziyor bakışları, konuşması...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence kalbini dinle ,seviosan gerçekten o çocuğu çekinmeden başla ilişkiye ,baktin o kızla hala konusuo ayrıl gitsin ,sonuçta senin hayatin,unutma sen her zaman daha değerlisin :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eski sevgilini unutamıyorsan daha bu kişidede aklın karışıksa yeni bir ilişkiye başlama. kıyaslama yaparsın eski sevgilinle bu arkadaşı. cabuk ayrılırsınız. cocuk seviyor seni belli ama diğer kıza üzüldüğüde belli. içinden ne geliyorsa onu yap onu bunu kafana takarak yürümüyor hayat

1|0
    0|0
    • eski sevgilimle olmayacak bu çocuğu istiyorum kolay kolay öyle hoşlanan biri değilim. diğer kız kafamı karıştırıyor.

• diğer kızla tamamen bitirmeliki sende kabul edesin haklısın. cocukla konuşup rahatsız olduklarını söyle oda yoluna koysun durumları sende rahat et cocukta. cocuk seviyor seni bunun baska bir açıklaması yok:d

Yükleniyor...