Islam bunların anlattığı gibi değil inanmayın.....

eğer gercekten sağlam bir inancım olmasaydı şu adamın söyledikleri yüzünden dinden soğurdum.islamı kötüleyen,inanmayan kişilere söylüyorum.islam bunların anlattığı gibi bir din değil.yada arap vahhabilerin anlattığı gibi elin kolun kafanın kesilmesi diye bişey yok.islam merhamet dinidir sevgi dinidir.radikal dincilere ve dini kendi çıkarları için kullanan gerizekalılara bakarak islamı onlarla kıyas etmeyin.siz ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Kur'an ı kendi içinde kıyaslama becerisi olmayan tefsirini yanlış anlayanlar var malesef.

Sen hoşgörü dinidir desen de adam farklı bir ayetinde yazan şeyi bulup burada böyle diyor burada da böyle diyor hadi bunu ispatla diyecek ama detayı anlamak için uğraşmayacak. Bu dini anlamak için buraya soru açanlar var insanları aptal durumuna düşürmeye çalışanlar var o kocaman sandıkları ufacık beyinleriyle acaba bu siteyi neden işgal eder neden burada cevap aralar anlamsız.Resmen bir çoğu egosuna kapılmış inançsız insanlar..Ben konuyu inananlar ve inanmayanlar ve nasıl inanca gidilir olarak ele aldım hocam bu arada..

0|1
    0|0
    • din adına o kadar körü körüne sahipleniyoruzki her söyleneni hiç ama hiç düşünmek aklımıza gelmiyor.gercekten düşünce olarak kocaman bir sıfırız.

• Bunlar hep playback işte..

Ne duyuyorlarsa o.

Kızlar Ne Diyor 3

• allahın verdiği canı ancak allah alır deniliyor, sonra da kertenkele öldürmek sevaptır deniyor..kertenkelenin ne zararı var boş beyinliler sizi!

Bunlar herhalde PC oyunu fazlaca oynuyorlar..Bir vuruşta 3 kertenkele öldürsünler 3'lü combo yapsınlar daha fazla puan kazansınlar..Te allahım ya!

0|2
    1|0
  • hiç güleceğim yoktu videoya ya

0|1
    0|0
  • İnsanların beynine neden bunları misilliyorsun

İslam insanların herzaman iyiliğine göre kurallar koymuştur demekki bir tehlikesi var da o yüzden di mi

Senin amacın belli ne kadar masumca anlatmışsın!

0|0
    0|0
    • lan salak kertenkele öldürmenin kime ne faydası var.bunun dinle islamla ne alakası var.mal mal konuşma

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapılan tüm yorumları,bu ve buna benzer haberleri, hele hele kulaktan kulaga gecen anlatımları dikkate almayıp;

*Kaynak kitap olarak bizlere gönderilen Kur'anı Kerim' i okumanızı şiddetle tavsiye ederim..

Zira günümüz dünyasında kişi veya zümrelerın din kisvesi altında menfaat arayısları içerisine girdiğini hepimiz biliyoruz..

2|1
    0|0
  • Kertenkele öldüren bir gavur öldürmüş gibidir diyor sonrada müslümanlık hoşgörü ve saygı dinidir diyor dallama.

0|3
    1|3
  • *Senin anlattığın gibi olduğuna dair bir kanıt var mı ?

0|0
    0|2
Yükleniyor...