Kim suçlu burada arkadaşlar ?

Arkadaşlar ben köpeklerden cok korkan biriyim ama öyle böyle degil kücükken talihsiz bir olay yaşadım ondan kaynaklanıyor sanırım. 2 gün önce erkek arkadaşımla yürüş yapıyorduk bu arkadaşlarını gördü ellerinde köpek sibirya kurdu dedimki sakın getirme tuttu getirdi yaklaştırma dedikçe yaklaştırıyo sonra tasmasını cözmeye kalktı bende bagırdım gerizekalı gerizekalı hareketlerde bulunma falan diye 2 gündür ne o arıyo ne de ben aradım rezil etmişim arkadaşlarının yanında kim suçlu burada ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların çok çeşitli fobileri vardır. İki kişi arasında her zaman yolunda gitmez ara sıra anlaşmazlıklar olur. Bu anlaşmazlıklarda kim taviz verecek? Önemli olan bu. Kim haksızlık yaparsa ve ya kim suçluysa o özür dilemeli. Eğer aynı kişi taviz verirse diğer kişi baskı kurmaya başlar. Bu olayda senin bir köpek fobinin olduğunu anladım. Eğer o anlamamış ise seni hiç anlamadığını gösterir. Eğer senin fobini anlamış seninle dalga geçmek istemişse özür dileyecek kişi o. İki durumda da sen haklısın. İleri de evlenince her kavgada sen mi özür dileyeceksin? Hep sen mi taviz vereceksin. Eğer seni seviyorsa gelsin özür dilesin. Her insanın zayıf bir yönü vardır. Gülü seven dikenine katlanır. Bir daha böyle öküzlük yapmayacağına söz versin öyle af et.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Gerizekalı dememen lazımdı,geri adım atmalısın

1|0
    0|0
    • aptal da dedim ama cok sinirlenmiştim

• Davranışın haksız demiyorum söylediğin sözler olmamış.. geri adım atmalısın dokunur adama hemde erkek arkadaşlarının yanında.

• 3 günlük dünya

1|0
    0|0
  • böyle salaklarla neden çıkarsınız ki anlamış değiliz be hacı

1|0
    0|0
  • O ...Sen niye kızı korkutasın ki kız neden bağırsın!

1|0
    0|0
  • senin bu denli köpekten korktuğunu bile bile getiriyosa yanına tabiiki sen haklısın..

1|0
    0|0
  • Az bıle yapmıssın..Bende korkarım köpeklerden..

*Bana yapılsa kafadan dalarım valla..

2|1
    0|0
  • haklısın, senle dalga geçer gibi

1|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın olacak olan gerizeka suçlu kendin de ne diye suç arıyon.

1|0
    0|0
  • o suçlu tabiki doğru yapmışsın sen korktuğunu bile bile, önemsemeden aptalca hareketlerde bulunmuş

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kızmakta haklısın kimi insan birinin tiki varsa bir şeyden korkuyorsa onunla uğraşır zevzeklik düşüncesizlik falan filan

ama hakaret etmemen gerekirdi bence

en azından yalnızken deseydin diyeceklerini

o an orayı terk edip gitmen en mantıklısıydı

olan olmuş konuşup düzeltirsiniz sen ne hissettiğini söyle yaptığının hata olduğunu anlat

ve sadece hakaret ettiğin için hatalı olduğunu söyle

1|0
    0|0
  • kötü olmuş anlıyorum durumunu bende çok korkarım köpeklerden.. bir kere yapma dediğinde yapmaması lazımdı sonucta bılıyor korkuosun ki korktugun an istemeden çıkmış agzından cümle.. aramamakla hata yapıyor diye düşünüyorum.. senden bekliyor arama sanırım ama cok ufak bır sebep bunlar yaa :)

1|0
    0|0
  • O suclu..onun yaptigi yanlis..

Bazi insanlar kopeklerden korkabilir..saygi duymak lazim..

Benimde kopegim var ama eve kopekten korkan misafir gelince kopegimi bahceye gonderirim

1|0
    0|0
  • Anlık sinirle olur bunlar doğaldır ama abartmıs ne rezil etmesi yahu

1|0
    0|0
Yükleniyor...