Babanız aşkınıza karşı çıkarsa tavrınız ne olur?

Çok sevdiğiniz bir erkek arkadaşınız var ve evlenme planları yapıyorsunuz, ama babanız o kişiyle evlenmenize karşı çıkarsa tavrınız ne olur ?

0|0
14|4

En İyi Kız Görüşü

• neden karşı çıktığına bağlı , haklı olup olmamasına bağlı

0|1
    0|0
    • bana söylediği kadarıyla babası yabancı biri ile (tandık olmayan) evlenmesini istemiyormuş babamın istemediği ile veya onay vermediği biri ile yürütemem diyip ayrıldı.

• ben böyle bir durumda olsaydım , benim için geçerli bir sebep olmazdı kabul etmezdim çok saçma.

Kızlar Ne Diyor 13

• çok seviyorsam bir şekilde ikna yolu bulurum ama evlenmek için babamdan vazgeçmezdim şahsen. aile onayı olmadan evlenip mutlu olan bir kişi görmedim..

0|1
    0|0
  • Babamdan değerli olamaz.

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar nerdeydinde şimdi hayatıma müdahele ediyosun derim

0|0
    0|0
  • Çıktığıyla kalır , kızının mutluluğunu istemiyor diye düşünürüm. Bildiğimi okurum evlenirim.

0|0
    0|0
  • neye göre karşı çıkıyor ona baglı ? yani durup dururken bir baba böyle bişey yapmaz hoslanmadıgı ya da kötü nitelendirdiği bişeyler de olabılır.. ama yıne de ben ikna ederdm die düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ayrılırım. Ailemin görüşleri önemli bir bildiği vardır muhakkak istemiyorsa.

0|0
    0|0
  • babam evlenmeyecegine göre onun karsı cıkması pek bir şey ifade etmez benim için

0|0
    0|0
  • önce bir tartarım neden karşı çıkmış olabilir diye mantıklı gelirse dinleyebilirim ama büyük ihtimal mantıksız gelir

0|0
    0|0
  • Sonuçta evlencegim kişiyle babam bir ömür gecirmiycek ama şöyle bişey var evde zaten annme begendirirsem damadı tamdır iş yani annemde yapsın babamın gönlünü:)

0|0
    0|0
  • Babam istemiyorsa sebebi vardır ve muhtemelen bende isteyemem o saatten sonra ne kadar sevsem de...

0|0
    0|0
  • karşı cıkcak bır babam olsaydı keşke..

0|0
    0|0
  • aşkıma sahip çıkardım

0|0
    0|0
  • evlenirim , para yoksa sürünürüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• oha sorular sorular :DD

0|0
    0|0
  • her anne baba mutlulugunu ıster oglu olsun kızı olsun vardır babanın bıldıgı bence dınle arastır ona gore karar verırsın :baska babamız olmayacak cunku:

0|0
    0|0
  • dinlemem

0|0
    0|0
  • böle bir durum gelse kız arkadaşım başına evlilik planı yapsak ve babası izin vermese kaçırırm:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...