Hayat üstünüze benimki kadar geldiğinde napıyosunuz?

ne anlatim hangi birini anlatim annemin martta ameliyatı var şubatta 2 milyar sigorta parası var babamın eski iş yaptığı yere 2500 borç var sevdiğin kızın*ip gitmesi var en yakın arkadaşımla pazartesi sınavlar var sınavlardan sonra memlekete gitmek var gitcek para yok sınavları geçmem lazım bu kafayla aklıma bir bok girmiyo o var. varda var be hangi birini anlatim. kimsnin seni anlamaması var en yakın arkadaşının bile seni takmaması var bunları anlatcak kimsenin olmayışı var içine atıp dolmak bunalmak var sıkılmak nefes alamamak tıkanmak var her gece kabus görmek var geceleri uyku uyuyamamak var uyuduğunda kabuslarla uyanmak var varda var. sizinde oldumu böyle hayatın üstünüze geldiğ anlar siz nasıl kurtuldunuz naptınız sigarada kullanmıyorum gidip sigara içiçem napayım ben nasıl rahatlarım

0|1
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Sen boş bir tepe bul.. Yürüyerek çık o tepeye.. Yürümeye başlayınca yavaş yavaş rahatlarsın.. Tepenin başına çıktığında avazın çıktığı var.. Hüngür hüngür ağla.. Daha çok rahatlarsın.. Bir iki saat yalnız kal.. Tekrar yaşadığın yere git.. Bi abdest al.. Otur Kur'an oku.. Namazını kıl.. Dua et.. İyice rahatlarsın.. Mevla'm yardımcın olur senin.. Hakkında hayırlısı olsun kardeşim..

1|1
    0|0
    • allah razı olsun yarın bizim burada kale var kaleye çıkayıım dediğini yapayım

• allah seninde yardımcın olsun cümlemizin yardımcısı olsun

• Diğer yorumda söylediğin sözü gördüm.. İntihar kesin çözüm değil.. Bu dünyadan kurtulsanda öbür dünyada kurtulamazsın.. 'Allah benim verdiğim canı kimse alamaz' der.. 'O can sana emanet, önce kendi canından sorumlusun' der.. Ayrıca şu anda çok sıkıntı çeksende bu sıkıntıları sana Mevla'm veriyorki seni sınıyor kulum ne yapacak diyor.. Yanlış anlama fetva falan vermiyorum.. Madem yazmışsın sıkıntını buraya sana bildiklerimi anlatıyorum.. Mevla'm yardımcın olsun..

Kızlar Ne Diyor 11

• Sabır

1|1
    0|0
  • Sigaraya verecegin parayla otobus bileti alirsin

1|2
    0|0
    • para vermicem arkadaşımdam alıcam sigaraya para vermem kullanmam diyodum ama içme isteği var içimde

• Merak etme bir sey olmaz allah buyuk hastaliklardan korusun kardes. Sıkma canini hangi dertler bitmiyorki

• allah büyüktür diyip sabrediyorum artık bakalım geçsin artık

• Çok iyi anlıyorum konuşacak içini dökecek birilerinin olmaması. en yakın arkadaşının bile seni takmaması... bence bundan 1 ay önce baya sıkıntı yaşadım gerek ppara gerek sağlık. şimdi bir şeyler yavaş yavaş yoluna girdi. sen sınavlarına çalış. yol paranı çıkarmak için de yaşadığın şehirde öğrencilerin çalıştığı günlük işler varsa eğer oralarda çalış 40 50 lira alırsın günlük.

0|0
    0|0
    • bakalım artık ayarlamaya çalışcam bişeyler allah büyüktür yılmak yok elimden geleni yapayımda

• spor yaparsan rahatlatsın bence

0|1
    0|0
  • yalnız değilim sevindim

0|1
    0|0
    • ben yalnızım bunalmış haldeyim :(

• bende yalnızım sanıyordum ama sen varmışsın.

üzülme geçecek hepsi

• geçeçekse bir an önce geçmeli artık ya dayanıcak gücüm kalmadı artık benim ya nasıl dayanıcam bilmiyorum pes etmiş haldeyim

• Allah sevdiği kullarına dert verirmiş sabret. her şeyi yavaş yavaş yoluna koymaya bak ilk önce şu sınavları bir aradan çıkar hele..

0|0
    0|0
    • kafamı toplamam lazım ilk önce ya yoksa bu kafayla hiç iyi şeyler olmuycak

• sana en çok en yakın arkadaşın yardımcı olur diyeceğim ama ondan da hayır yok anlaşılan.. içini dökebileceğin başka birisi yok mu seni rahatlayacak insanlarla takıl

• şuan hayatıma birinin girip herşeyi toplaması lazım yoksa olucaına inanmıyorum ya çok kötüyüm

• İstersen benimle konuş açılırsın ahahaaa...

Çok düşünme su akar yolunu bulur.

Her şeye rağmen gülmeyi bil. Yoksa kafayı yersin kardeşim... :)

0|0
    0|0
    • bu siteden başka anlattığım kimse yok zaten. gülmeyi yapamıyom işte bıktım

• Bıkma daha çok gençsin... Benimle konuş derken bende ki dertleri anlatayım sana senin ki dert mi demek istemiştim... :) Ama herkes yaşadığını biliyor haklısın... Çok yorma ruhunu... Yaşam boyu gerekli sana...

• daha yaşım 19 ama neler yaşadım daha neler yaşıcam böyle devam edicekse yaşamak istemiyorum..

• sadece yapman gereken sami yusuf dan allahu allah ı dinle inan rahatlatıyo ben dinleyince sıkıntılarım uçup gitti kalbim daha rahat

0|0
    0|0
  • ip atla beynine oksijen gider hem rahatlarsın hemde zihnin açılır ve bol bol dua

0|0
    0|0
  • Hayırlısı deyip herşeyi akışına bırakmalısın ne kadar zor olsa da

0|0
    0|0
    • akışına çoktan bıraktımda hayat daha fazla üstüme geldi kimseye güvenim kalmadı artık bıktım herşeyden yaşamaktan herşeyden nefret etmeye başladı

• geri çekil hayat çok geldin diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Abe elki ciddiye almiyacaksin ama git kavga et. Dayak at, dayak ye. Hatta kendine guveniyosan 5-6 kisiye dal. Benim daha kotu zamanlarim oldu. Babam kemdime bisey yapmiyim diye odaya kitledi. Duvara kafa attim, aldima 23 dikis attilar. Ustundeki biriken enerjiyi bosalt.

0|1
    0|0
    • mevzuya dalmak sorun değil kendime güvenirim yani 8-10 kişiye bile dalarımama inan gücüm kalmadı

• yola çııp tanıamdığın birine dal diyosunda durduk yere kavga etme taraftarı değilim ya suçsuz birini dövmek bana göre değil. namaz kılayım ben

• Allah kabul etsin :)

• Seni çok iyi anlıyorum.

aman içki sigaraya kendini verme.

Dertlerini kimseyle paylaşma herkse senden uzaklaşır ona göre.

20 tl bul devlet hastahanelerinde psikiyatriste muayene ol.

Doktorlarda genelde ücretsiz ilaç veriyorlar.

Birde manevi hayatını düzenle derim. Çünkü sorunlarında çaresizseniz sihirli değnek ancak Allah'tan geliyor.

0|1
    0|0
    • namaza başlıcam abi inşallah işe yarar zaten şuan allahtan başka kimsemde yok güvendiğim herkes*di gitti

• Hepsini yaşamasamda benzerleri oluyor :) sabır ediceksin/cez yapıcak bir şey yok

0|1
    0|0
  • Yapistir bir papara rahatlatır

0|1
    0|0
  • birazdan şükür namazı kılmaya gidecem bnden betermişsin

0|1
    0|0
    • abi bu anlattığım onda biri site izin vermez diye yazmadım öyle bir durumdayım ki pes etmiş bunalmış haldeyim alah yardımcım olsun

• Sınav zamanları hep hayatımın en b*k zamanlarına denk geliyor.

0|1
    0|0
  • küfret rahatla ya da dua et

0|1
    0|0
  • geri geri yürüyorum...

0|0
    0|0
  • işin çok zor kardeşim belki ama herşeye rağmen mutlu edicek biride olur merak etme :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...